Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Alagsori folyosó EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Alagsori folyosó EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Alagsori folyosó EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Alagsori folyosó EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Alagsori folyosó EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Alagsori folyosó EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Alagsori folyosó EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Alagsori folyosó EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Alagsori folyosó EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Alagsori folyosó

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Alagsori folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó EmptySzomb. Szept. 15, 2012 5:40 am

Alagsori folyosó Image84
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Alagsori folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó EmptyKedd Okt. 16, 2012 3:10 am


I LOVE YOU…


Szegény Mardekárosok. Szegények bizony, hiszen amit most tőlem kapnak, az a nem mindegy. Szegény Perselus Piton. Szegény Pipogyusz. Az a srác már azzal ártott a világnak, hogy megszületett, és amit ebben az iskolában művel! Azt hívják közröhejnek. Mindegy, tőlem most megkapta, ami már járt volna neki. Velem, Sirius Black-kel nem lehet szívózni. Én vagyok Tapmancs, az egyik Tekergő, Ágas jobb keze. Velem ezt senki nem csinálhatta, így hátbatámadni! Pf, szánalmas az az ember. Mindegy, hiszen megleckéztettem szegényt. Na nem, én most nem bántottam, egyáltalán nem. Vagyis azt a csodálatos eszközt alkalmaztam nála, amit úgy hívnak, hogy: lelki terror. Szegény, kár volt, hogy velem húzott ujjat. Pontosabban, ha velem ujjat húz, akkor bizony Ágassal is, így történt, hogy elvettük a naplóját, és az egészet a másolóbűbájjal lemásoltuk, és most kifüggesztettem egy felnagyott változtatát a 4 ház klubhelyisége elé, egy olyan ragasztóbűbájjal ami nagyon sokáig tart, és védelemmel is körbevontam, hogy ne essék bántódása. Így mindenki szabadon lapozgathatja ezt a tüneményt.
Például olyan csodás dolgok is előfordulnak benne, mint:
„Kedves naplóm. Én, Perselus Piton, 1975. december 16.-án mostam hajat ebben az évben először. De pechemre egy nagy adag békazsírral sikerült megmosnom, így eredeti állapotára már képekben sem hasonlít. Persze még mindig szerelmes vagyok Lily Evans-be, és James Potterékkal is harcban vagyok. Biztos azok a galádok csempésztek valamit a samponomba. De hogyan juthattak be a Mardekárba? Ki kell derítenem…”
Ennek a nagy része átirat, ami tőlem származik, de ha harcot akar Pipogyusz, megkapja, de bennem elég kemény ellenfélre talált, az egyszer biztos. Nem fog neki tetszeni, az biztos, de engem különösebben soha nem érdekelt, hogy ő mit gondolkodik, és hogyan jár az esze. Egyébként ma is a szokásosnak vélhető sötét összeállításban vagyok, nem tértem el tőle, iskolai viselet alkalmából. Pont a folyosón megyek el a Mardisok gócpontjától, amikor kopogást hallok a lépcsőnél, és egy ismerős szőke hajzuhatagot pillantok meg, az ismerős lábakkal, karokkal, és minden… Atyám, ez meg mit akar itt? Pont itt? Ahol én vagyok? A gyomrom rögtön összeszorul, hiszen tudván az okot, most inkább azt kívánnám, hogy a föld nyeljen el, de mivel ez nem történik meg, csak állok egy helyben, mint fasz a lakodalomban. Oké-oké, ez kicsit erős kifejezés, de mozgásra alig bírom kényszeríteni a testemet. Ami aztán mégis sikerül, így nekidőlök a falnak, és onnan nézem közeledni. Még tavaly év végén dobott ki… Azóta nem találkoztunk, vagyis én próbáltam elkerülni, azt nem tudom, hogy ő mit akart… Hát, itt az ideje találkozni… Azt hiszem.


TO: DORA, WORDS: 405, COMMENT: KEZDÉSNEK REMÉLEM JÓ : ). TEMPLATE BY JENN AT SDS, ATF, AND CAUTION.



A hozzászólást Sirius O. Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 20, 2012 11:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Dora O. Milborrow
Hugrabug
Hugrabug
Dora O. Milborrow


Hozzászólások száma : 2

Alagsori folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó EmptySzer. Okt. 17, 2012 2:10 am






Néha csak azért bocsátasz meg valakinek, mert nem akarod elveszíteni az életedből...



Végre befejeztem a mai napomat. Vége lett az utolsó óráimnak is, utána a barátaimmal felmentünk a klubhelyiségbe. Egy kicsit leültünk beszélgetni, majd úgy döntöttem, elmegyek fordulok egyet az iskolában még mielőtt elmegyek kajálni. Átöltöztem egyszerű, laza ruhába, majd pálcámat eltettem és már ott sem voltam. Nem volt kedvem csak egy helyben üldögélni, de amilyen szerencsésre sikeredett a mai napom, nem hiszem, hogy túlzottan ajánlatos lenne bárhová is elmennem.
Az egyik festményen keresztül gyorsan lejutok az alagsorba. Az igazság az, hogy éppen nem ide akartam jönni, de most már mindegy. Még a végén eltévedek. Nem szeretem az alagsort ,túl sok ott a mardekáros, akik engem nem nagyon szeretnek. Sőt, a hugrásokat általában nem. Kicsit félénken indulok el, minden zajra felfigyelve. A pálcám a kezemben, és csak úgy lépek ki mindenhova, hogy körülnézek. Tényleg nagyon parázok ezektől, eléggé sokat bántottak már. Még mindig van egy-két kék és lila folt rajtam. Szerencsére már majdnem a folyosó végére érkezem, amikor hirtelen meglátom Sirius Black-et.
Te jó isten! Körülbelül tavaly óta nem láttam. Kidobtam, mert nem túlzottan tetszett az a stílus, amit ő művel. Az igazság az, hogy fülig szerelmes voltam belé, de nem tudok így senkit sem szeretni annyira. Nekem kell a nyugi és tőle ezt nem kaptam meg. Nem mondom azt, hogy nem jön már be, mert igenis bejön. Nagyon jóképű.
A nagy elgondolkodásom közepette, észre sem veszem, hogy a Mardekár klubhelyiség után mekkora sártócsa van "közzétéve", gondolom ezeknek a személyeknek. Nem is bánnám, ha egy kettő jól felnyalná, viszont én... én meg amilyen szerencsés vagyok, telibe kaptam. Szerencsére nem vágódom el benne, csak az egyik lábamon a térdemig tiszta sár lesz a nadrágom. Basszus! Sikerült megint leégetnem magamat Sirius előtt. Ennek mindig nagyon tudok örülni.
-Nemár. Ilyen nincs...
Fintorgok egyet, közben átugrom a maradék tócsát, nagy sikerre, hiszen nem estem bele. Nem haragudhatok senkire ez végett, nem is teszem meg. Közelebb lépek Siriushoz, majd felnézek rá és a tekintetéből leveszem, amit gondol.
-Igen, még mindig ilyen ügyetlen vagyok, mint anno.
Vonom meg a vállamat. Jelenleg egy olyan varázsige sem jut eszembe, amivel ezt rendbe tudnám hozni. A gáz az, hogy idegességembe minden ilyesmit elfelejtek, ezért nem is vagyok jó párbajban és ezért nem is jelentkeztem szakkörre. Kérdő pillantással nézek az előttem álló Siriusra továbbra is, majd ismét megszólalok.
-Nem tudsz véletlenül valamit, amivel ezt el tudom tüntetni innen? Nem akarok így emberek közé menni.
Az igazság az, hogy nem tudom, hogy haragszik e rám. Tényleg nem találkoztunk már ősidők óta, vagyis majdnem fél éve, de akkor is... azt hiszem, itt lesz az ideje ezt éppen kitapasztalni. Remélem nem dobott ki valami süllyesztőbe. Nem akarok vele túlságosan rosszba lenni azért.




Ruha -- Tökéletes lett. Smile




cassie at atf.
Vissza az elejére Go down
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Alagsori folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó EmptySzomb. Okt. 20, 2012 11:44 pm


I LOVE YOU


Még tavaly történt minden… Igen, tavaly, amikor kidobott engem… Hogy miért? Valami nagyon béna indokot hozott fel nekem, hogy ő nem tud egy ilyen ’rosszfiúval’ járni. Pedig az alatt az egy hónap alatt olyan voltam mint James most. Hiszen nem hajtottam végre annyi csínytettet, sőt még pontokat is szereztem a háznak. De nem tudom mitől gondolhatta meg magát, és ez már azóta is nagyon bánt. Csak tudnám miért… Biztos okosabb lennék, de azt is tudom, hogy visszacsinálni már abszolút nem tudom. De ahogy a szőke tincsekre pillantok, és a csodás alakjára… Hát, a gyomrom tavaly óta még mindig görcsben van. És nem tudom elhinni, hogy hatodik eleje óta tepertem neki, kedves voltam vele mindig, mindenben segített, és talán még meg is tudott volna változtatni, de mivel idő előtt kidobott, ezért ez nem következett be. Oké, nem teljesen az ő hibája, hanem az enyém is, de Dora is kiveszi belőle a részét. Aztán megszólal, hogy még mindig olyan ügyetlen… Az én szememben egyáltalán nem, elfogadtam olyannak, amilyen… Csak ő nem tudta ezt.
-Szerintem egyáltalán nem vagy az, ha rám hallgatsz. Persze tudom, hogy én csak egy éretlen bajkeverő vagyok, és persze még szava hihetetlen is, aki mindig bajba sodor körülötte mindenkit.-
Az eleje még úgy-ahogy kedves volt, de a végén már felszakadtak bennem azok a sebek, amiket ő okozott nekem. Mindezt a fejemhez vágta, és nem tudom miért, mert őt igyekeztem megvédeni minden rossztól, ami itt érheti a kastélyban. Mindig ott voltam neki, ha bajban volt, és akkor ezt kaptam rá. Az volt az első alkalom, hogy valaki Sirius Black szívét összetörte. Közben persze előhúzom a pálcámat és egy legyintéssel eltüntetem a sarat a nadrágjáról. Csak hogy lássa, milyen kedves vagyok. Én nem akarok neki rosszat… Úgy látszik, tőle csak azt kapom. Mindegy, már megszoktam a tényt, hogy ez van, és ezt kell szeressem nagyon. Persze azóta az iskola híres a nőügyeimről, de engem azok a nők nem érdekelnek. Csak egy nő érdekel, és ő itt áll velem szemben. Persze neki gondolom ez feltűnik, vagy ha nem… Akkor nyissa ki a szemét!
-Egyébként… Hogy vagy?-
Hülye kérdés, két forint. Persze ilyenkor más nem jut eszembe. Valaki látna ilyenkor, rám sem ismerne, és egyből kiröhögne, hogy ez a Sirius Black milyen alamuszi egy srác. De hát ez van. Ellököm magam a faltól egy mozdulattal, és megállok Dorával szemben. Nőtt tavaly óta, de az nem azt jelenti, hogy én nem. Vagy 15 centit felszedtem magamra egy nyár alatt. Nem tudom, hogyan csináltam.


TO: DORA, WORDS: 409, COMMENT: A TIÉDET IMÁDOM, AZ ENYÉM LEHETNE JOBB IS. : ) TEMPLATE BY JENN AT SDS, ATF, AND CAUTION.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alagsori folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alagsori folyosó   Alagsori folyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alagsori folyosó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Folyosó
» Folyosó a Griffendél toronyba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxfort :: Alagsor-
Ugrás: