Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Perselus Piton EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Perselus Piton EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Perselus Piton EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Perselus Piton EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Perselus Piton EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Perselus Piton EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Perselus Piton EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Perselus Piton EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Perselus Piton EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Perselus Piton

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Perselus Piton Empty
TémanyitásTárgy: Perselus Piton   Perselus Piton EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 6:07 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Perselus Piton Tumblr_maz6beSggx1rhvbjjo1_400_www.kepfeltoltes.hu_

Perselus Tobias Piton



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Perselus Tobias Piton

    BECENEVEK: Per, FH

    KOR: 17

    FAJ: Varázsló

    CSOPORT: Mardekár

    HÁZ: Mardekár

    ÉVFOLYAM: Hetedik

    OLDAL: Mindenképpen jobb, mint Black, meg az az öntelt hólyag haverja

    FOGLALKOZÁS: Tanuló, mellékállásban Bájitalmester

    PÁLCA: 13 hüvelyk, ébenfa, sárkányszívizomhúr


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: Fekete, mint az ébenfa. Egyesek szerint csimbókos és mosatlan, de ha tudnák, hogy miért néz így ki, fülüket, farkukat behúzva sunnyognának el és etetnék meg magukat önként a szőrös kis barátjukkal.

    SZEM: Feketén csillog. A sok gyakorlásnak köszönhetően nem sok minden olvasható ki belőle, egyesek szerint üres, mint a lelkem. Csak egy valaki számára nyitott könyv, bár talán ezt még ő sem tudja.

    MAGASSÁG: Messziről is könnyen észrevehető vagyok.

    SÚLY: Az „alultáplált” kifejezés tökéletesen illik rám.

    TESTALKAT: Nem vagyok kigyúrt állat, inkább görnyedtnek mondanám magamat a sok üst fölé hajolástól. Ez jutott, megszoktam.

    STÍLUS: A külsőm és a belsőm nincs összhangban. Vagy talán nagyon is. Szedett vetett. Mindenkinek megpróbálok megfelelni, nagy a nyomás mindenfelől. Végülis igazán csak egy ember véleménye számít nekem, a többi csak formaság. Komor és hallgatag lettem az évek folyamán, talán kicsit nyers is. Szeretem a feketemágiát. Megad nekem mindent, amit amúgy nem tudnék elérni. Hatalmat. Talán egyszer neki is feltűnik, hogy mennyivel jobb vagyok Potternél. Nem a nagypofájú, nyalizós módon, ahogy az a hitvány féreg. Én inkább titokban, csendben dolgozom és kivárom a megfelelő pillanatot a cselekvésre. Hogy is szól az a mugli mondás? Alamuszi macska a győztes macska?

    PLAY BY:: Noel Fielding


------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET: Szeretem Lilyt. Ki mást? Anyát. Lehet cikin hangzik, de kit izgat? Lilyt. A feketemágiát. Lilyt. A Sötét Nagyurat, ha segít nekem visszaszerezni Lilyt Pottertől. Lilyt.

    NEM SZERET: Pottert és a szánalmas baráti társaságát. Apámat. Azt hiszem egyik sem szorul magyarázatra.

    CÉLOK: Megmutatni mindenkinek az erőmet és meghódítani Lily szívét. A sorrend mindegy.

    MUMUS: Lily holtan.

    PATRÓNUS: Őz- Annyira kecses, és tökéletes. Tudom mióta először találkoztunk.

    DEMENTOR: Mikor Potter megalázott az egész iskola előtt és Lilyt dühömben sárvérűnek neveztem… ő úgy nézett rám, mint egy féregre, és Pipogyusznak hívott.

    TELJES SZEMÉLYISÉG: Gonosz vagyok. Feketemágus leszek, és mindenkit meg fogok ölni, aki az utamban áll. Potterrel kezdeném, de nem akarom összetörni az Ő szívét. Nem kell ecsetelnem, hogy én vagyok a legjobb varázsló az iskolában. Legalábbis a sötétség mágiájának én vagyok a legnagyobb mestere. Nem maradt más nekem, ez lett belőlem, minden más megfoszttatott tőlem. Mondanám, hogy magányos vagyok, de a háztársaim mindent megtesznek azért, hogy hozzájuk tartozzak. Egyenes út az Általa oly annyira megvetett irányba. Nem érdekel. Már semmi nem érdekel. Immáron csak távolról nézhetem az Ő mosolyát.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Tobias Piton, 45, vér, foglalkozás

    ANYA: Eileen Prince Piton, 38, vér, foglalkozás

    TESTVÉREK: Nincs

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Nincs

    ÁLLAT: Bagoly, kinek neve Sempra

    VÉR: Félvér

    SZÜLETÉSI HELY: London

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort

    TÖRTÉNET:
    Minek meséljem el? Feltételezem úgy sem érdekel senkit. Mit számít a múlt? Csak a jelen a fontos… De a jelenemben nincsen Lily, így mégis kénytelen vagyok a múltba visszatekinteni. Minő balszerencse. Legyen hát! Az, hogy Londonban van a kórház, ahol születtem nem jelenti azt, hogy ott is nőttem fel. Egy kisebb városban éltem, a Fonó soron. Szennytelep, de megvannak a maga előnyei. Nem szólnak be úton útfélen nem épp mindennapi öltözékem miatt, és abszolút mértékben mindenkit hidegen hagy, hogy hova, mikor, hogyan és meddig megyek. Ráadásul a közelben lakik a legelbűvölőbb teremtés, akit csak ismerek. Lily Evans. Vörös a haja, mint a vérvörös napnyugta, a szeme zöld, mint a legzöldebb karácsonyfa, mint a frissen kihajtó fű, mint a kolibrik csodálatos tollazata. Gyűlöllek Potter!
    Én vezettem őt a mágia világába tett első lépései során, s ezt a barátságot a hitvány, mugli nővére sem tudta szétszakítani. Sok időt töltöttünk együtt. Szerettem vele lenni. Azt hiszem ő is velem. Otthon soha semmi nem volt jó. Apám mindig veszekedett szegény anyámmal. Egyoldalú veszekedések voltak ezek, amiből életem második legfontosabb nője általában több sebből vérezve, kék- zöld foltosan jött ki. Legalábbis ez volt régen. Mostanra viszont felnőttem, és ugyan nem varázsolhatok iskolán kívül, a szék lábát már egyedül is tudom használni. Ha nagyon részeg az öreg, már nem félek attól, hogy bánt minket. Inkább teszek róla, hogy a küszöb előtt aludja álmát, mint egy kivert kutya. Lily volt az egyetlen fénysugár az életemben.
    Aztán a Roxfortba kerültünk, és minden megváltozott. Külön házba kerültünk, ráadásul ő pont a Griffendélbe, az eszelős, magamutogató őrültek közé. Én Mardekáros lettem, s hamar „rossz társaságba” keveredtem. Malfoy, Nott, és Avery mind a Sötét Nagyúr nyomdokaiba akarnak lépni a hatalomért. Én csak sodródtam az árral, meg aztán mi mást is csinálhatnék? Nem fordíthatok egyszerűen hátat mindennek. Valameddig azért még próbálkoztam, hiszem a Griffendél- Mardekár harcok ellenére Lily a barátom maradt. Egy ideig még reménykedtem benne, hogy nem szippantja őt be az örvény, és évekig valóban úgy tűnt, hogy megússza a rossz társaság nélkül, ám ötödévre feladta a harcot. Potter bandájához csatlakozott, és most bárhova nézek Őt, és azt az agyalágyult barm… kölyköt látom együtt rohangászni fel, s alá. A szívem szakad meg, de nem tehetek mást, mint küzdök. A jegyeimet szinte minden tárgyból kiválóra tornásztam fel, hogy felfigyeljen rám, és egy ideje már a hajamat is más módon fésülöm, hátha észreveszi. Ó igen. A hajam. A mócsingos, folyton zsíros hajam. Nincs rajta sok titkolni való: allergiás vagyok a Kóválygókra, vagy Tekergőkre, vagy bárhogy is hívják magukat azok a remeknek semmiképpen sem nevezhető emberek, ami ilyen hatást vált ki amúgy fergetegesen lágy röptű fürtjeimből.


------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Herceg

    TAPASZTALAT: 12 év

    MULTIKARAKTEREK: -

    KARAKTER: CANON

    JELSZÓ: " Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz! "



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Perselus Piton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Perselus Piton   Perselus Piton EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am

Annyiszor lettem megemlítve, hogy pirulok Very Happy
De amúgy frappáns kis történet, tetszett, úgyhogy szerintem nincs kivetnivalóm...
Esetleg ha lehetne, akkor egy 200x320-as méretű képet tegyél be az avidhoz!
Foglalj avit és jó játékot Smile

ELFOGADVA!

Vissza az elejére Go down
 
Perselus Piton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Mardekár-
Ugrás: