Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Dogweed and Deathcap EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Dogweed and Deathcap EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Dogweed and Deathcap EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Dogweed and Deathcap EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Dogweed and Deathcap EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Dogweed and Deathcap EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Dogweed and Deathcap EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Dogweed and Deathcap EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Dogweed and Deathcap EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Dogweed and Deathcap

Go down 
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Dogweed and Deathcap Empty
TémanyitásTárgy: Dogweed and Deathcap   Dogweed and Deathcap EmptyHétf. Okt. 08, 2012 7:55 am

Dogweed and Deathcap 5474178650_1ebdc59fa5

gyógynövény bolt.
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Vendég
Vendég
Anonymous



Dogweed and Deathcap Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dogweed and Deathcap   Dogweed and Deathcap EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am

Roxmorsti hétvége. Már épp időszerű volt. A hetedév halálos...an unalmas. Annyira, hogy a bájital készleteimet majdnem teljes mértékben feléltem. Ahogy átlépem a bolt küszöbét az eladó azonnal előkerül, és már kérdezi is, hogy miben segíthet. A kezébe nyomok egy igencsak terjedelmes listát, amivel nem két perc alatt fog végezni. Én addig lekötöm magamat, a kirakott áruk között szemlélődök. A csalánfű fonnyadt, a szárított mandragórát pedig nem morzsolták elég apró darabokra. Elfintorodom, és a következő polchoz lépek. Nem igazán várom, hogy vége legyen az iskolának, de egy jó dolog legalább lesz benne: nem kell megelégednem ezzel a remek kínálattal, hanem az Abszol út bármelyik jól felszerelt eladójánál vásárolhatok majd. A következő szekrényhez lépek, és fájdalmasan nyilall belém a tudat, hogy lassan a bolt teljes árukészletét végigböngésztem. Türelmetlenül az órámra tekintek, és megállapítom, hogy Lucius késik. Ha nem érkezik meg hamarosan, jöhet utánam egészen a klubhelyiségig. Odakinn hideg van, nem fogok addig fagyoskodni a bolt előtt, ameddig jégcsapok nem lógnak majd az orromból.
-Kész is van, aranyom! -Szól felém az eladónő. Pufók, de a maga nemében egyedülálló, mert a látványos zsírpárnák alatt egy kifejezetten magas test rejtőzik. Én odalépek, és ellenőrzöm az összeválogatott alapanyagokat.
-A csótánypáncélt kihagyta... -Vetem oda cseppet sem kedves hangsúllyal. Nem érzem magamat rosszul a hangnemtől. Az asszonyság úgyis sárvérű. Örüljön, hogy a pénzét odaadom. Sárvérű... Megrázom a fejemet és visszakormányzom elmémet a jelenbe. Az ajtóra tekintek és türelmetlenül csettintek kettőt.
Vissza az elejére Go down
 
Dogweed and Deathcap
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxforton kívül :: Roxmorts-
Ugrás: