Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Khaos Overcrown EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Khaos Overcrown EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Khaos Overcrown EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Khaos Overcrown EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Khaos Overcrown EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Khaos Overcrown EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Khaos Overcrown EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Khaos Overcrown EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Khaos Overcrown EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Khaos Overcrown

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



Khaos Overcrown Empty
TémanyitásTárgy: Khaos Overcrown   Khaos Overcrown EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Khaos Overcrown Tumblr_md4r4hfUAN1qkvcpjo1_500

KHAOS LOLITA OVERCROWN



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Khaos L. Overcrown

    BECENEVEK: Khaos, Loli(nem szeretem)

    KOR: 16

    FAJ: varázsló

    CSOPORT: Hollóhát

    HÁZ: Hollóhát

    ÉVFOLYAM: 6.

    OLDAL: semleges

    FOGLALKOZÁS: tanuló

    PÁLCA: Kilenc és fél hüvelyk hosszú, szomorúfűzből és véla haj maggal készült. Nagymamája készítette és díszítette.


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: Eredetileg szőke, most fekete.

    SZEM: Világos kék.

    MAGASSÁG: 158-160 mély.

    SÚLY: 50 kg körül.

    TESTALKAT: Vékony alkatú, alacsony és törékenynek tűnő, de valójában erős, makacs és független.

    STÍLUS: Sokan gondolják ijesztőnek, különcnek, ami nem feltétlen hazugság. Szeret farmert hordani és heti rendszerességgel jár büntető munkára emiatt. Csak nagyon indokolt esetben vesz fel szoknyát. Szereti a sötétebb, gótikusabb ruhákat, de néha szívesen hord színes darabokat is. Általában kitűnik a tömegből. Ékszernek gyűrűt, karkötőt hord. Nyakláncot soha. Erősen festi magát.

    PLAY BY:: Ksenia Solo



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET: Mézesfalás, minden édesség és bármilyen más étel, kviddics, alkohol, bulik, tanulás.

    NEM SZERET: Hogy mindig döntenie kell, hogy azt hiszik a hollóhátasok mind könyvmolyok, hogy jön a háború.

    CÉLOK: Túlélni. Nincsenek hosszútávú céljai, csak az, hogy mugli óvónő szeretne lenni.

    MUMUS: Az, hogy szerelmes lesz és ezáltal az, hogy újra elveszíthet mindent.

    PATRÓNUS: Főnix, amikor a kishúga sikeresen megmenekült a halálfalók elől.

    DEMENTOR: Amikor anyja és apja meghalt.

    TELJES SZEMÉLYISÉG: Makacs fiús lány, aki sokszor keveredik bajba és még többször kever bajba másokat. Szerencsés típus a legtöbb dolgot, amit el akar érni elér. Nem fél, szinte semmitől és nagyon szeret verekedni. A varázslásba nem olyan rossz, de párbajokba gyakran kikap. Kell neki az idő, hogy át tudja gondolni a következő lépését. Fotografikus memóriája van, ami jól jön, ha végre ráveszi magát, hogy kinyissa a könyvet. Nagyon lusta és rengeteget eszik, de hála a géneknek ez nem látszik meg rajta. Magában szenvedős ember és az érzelmeit is magában tartja. Rengeteget szokott beszélni mégse mond doha semmit. Véleménye szerint az embert a tettei teszik azzá, aki és nem a szavai. Szóval, ha párbajozol éppen és melléd áll, miközben tisztába van azzal, hogy ő csak is rosszul jöhet ki ebből, akkor az jelent valamit...


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Eden Overcrown, 38, mugli, Nobel-díjas fizikus volt (halott)

    ANYA: Delia La Morte, 36, aranyvérű, divattervező volt (halott)

    TESTVÉREK: Anabell Overcrown, 10, félvér, tanuló

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: -

    ÁLLAT: Vadászgörény, Warren a neve.

    VÉR: félvér

    SZÜLETÉSI HELY: Franciaország, Párizs.

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort.

    TÖRTÉNET: „Hinni akkor is, amikor senki se tud. Bízni akkor is, amikor senki se tenné.”
    Francba, fracba, francba! Megint lekéstem a repülőjáratot! Szitkozódva ültem le a váróteremben, ahova az előbb futottam be. Nem hiszem el, hogy megint megtörténik! Miért velem? Mit vétettem? Sűrű morgások közepette kinéztem az ablakon. Lassan itt a karácsony és a szülinapom is. Lassan itt a béke és a megpihenés. Annyira vártam már, hogy haza érjek, de persze nekem muszáj mugli módszerekkel repülőre ülnöm, mert szeretek repülni! Néha magamat is elkápráztatom a saját idiótaságommal. Nem szoktam még hozzá, hogy soha semmi sincs úgy, ahogy azt én akarom. Lemondó sóhajjal pattantam fel és a reptéri büfé felé vettem az irányt. Otthon anyám úgyis csak diétás kajával töm. Még mindig nem adta fel az álmát, hogy újra az ő kis szőke világszépe leszek. Reménytelen.
    Alig három órával később dúdolgatva róttam Párizs utcáit. Jó érzés itthon lenni, valahogy még az megvetés is más, ahogy itt néznek rám az emberek. Mosolyom egyből lefagyott, ahogy a házhoz értem. Hideg szél fújt és a húgom ablaka nyitva volt. A húgom rémesen beteges és anya soha nem lenne ilyen felelőtlen. Óvatos, macska léptekkel sikerült elérnem, hogy a magas sarkúm ugyanolyan nyugodt tempóban koppanjon, mint annak előtte. Nagyot nyelve nyitok be. A ház berendezései mind megégtek és vészes csönd honolt. Elengedem az utazó ládám, amit eddig varázslat segítségével tudtam saját kezűleg cipelni. Belépve a tüzes helyszín tökéletes ellentéte ként hideg volt, hidegebb, mint kint. A nappaliban dulakodás nyomai voltak, a konyha viszont érintetlen volt. Felsiettem a lépcsőn és benyitottam az első szobába. A húgoméba.
    Semmi, csak a pusztítás. Elkezdtem könnyezni. Nem. Nem vihették el! Még csak 10 éves… nem lenne szabad, hogy elvigyék! Remegő térdekkel, kötelességtudóan mentem tovább. Pedig legszívesebben összecsuklottam volna a kis, fehér ágyon és sírtam volna, de tudtam, hogy nem szabad. Az én szobám és a fürdő nyomtalan volt, mintha egy teljesen másik világra nyílna az alig 2 lépés távolságban lévő ajtó. A végére hagytam azt, amelyiktől a legjobban féltem. Ekkorra már rájöttem, hogy valószínűleg a szüleimet is vagy elvitték, vagy halottak. Erről árulkodott az elsírt szemfestékem is. Először nem láttam semmit… Vagy csak a szemem nem akarta felfogni, amit lát.
    Aztán kipislogtam a könnyeket a szememből és sikerült felfognom. A szüleim baba módjára kitekert pózban feküdtek a padlón. Nem mertem közelebb menni, de azt lemertem volna fogadni, hogy már nem élnek. Tekintetemet a földre szegezve szipogtam. Nem hittem el, nem bírtam felfogni. Aztán meghallottam valamit. Még egy szipogás, még egy zihálás csatlakozott az enyémhez.
    - Ana? – hangom nem hasonlított az eredetire. Rekedt, reménykedő és fáradt volt. A fojtott szipogás zokogássá erősödött. Hol lehet? Reménykedve kémleltem a szobát. Csak nem… Kétségbeesetten kezdtem el tolni a feldőlt szekrényt, majd elrugdosni a szőnyeget. Varázsolni eszembe se jutott. Még tavaly nyáron mutattam egy kis zugot, anyuék szobájának a padlójában. Amikor kicsi voltam bebújtam oda csokit enni, aztán normális kaját dugdostam ott. Felnyitottam a nehéz ajtót és megláttam a szőke fürtöket. Kiszedtem a kishelyről és olyan szorosan öleltem magamhoz, ahogy még soha. A húgom klausztrofóbiás, de élni akart és akar.
    Ezek után el kellett költöznünk Angliába, a Rend vett minket szárnyai alá. Mint később kiderül anyám a francia helytartójuk volt. Így történt, hogy félévkor iskolát kellett váltanom és kezdhettem „új életet” egy „új helyen”, de a régi „ijesztő, új lány” címkével a fejemen. gazából örülnék, ha ez lenne a legnagyobb gondom…


------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Alex

    TAPASZTALAT: 6

    MULTIKARAKTEREK: -

    KARAKTER: EREDETI

    JELSZÓ: " Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz! "



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
 
Khaos Overcrown
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Karakteralkotás :: Készülő előtörténetek-
Ugrás: