Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Griffendél klubhelyiség EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Griffendél klubhelyiség EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Griffendél klubhelyiség EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Griffendél klubhelyiség EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Griffendél klubhelyiség EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Griffendél klubhelyiség EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Griffendél klubhelyiség EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Griffendél klubhelyiség EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Griffendél klubhelyiség EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Griffendél klubhelyiség

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptySzomb. Szept. 15, 2012 6:11 am

Griffendél klubhelyiség Gryffindor_common_room

A Griffendél klubhelyisége az iskola egyik tornyában van, bejáratát a Kövér Dáma portréja rejti maga mögött. Rowling leírása szerint „az otthonos hangulatú kerek helyiség tele volt puha fotelekkel.”
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptySzomb. Okt. 13, 2012 12:00 am

lily ann evans
&
james charlus potter
Hetedéves létemre, kötelességemnek érzem, hogy amiben csak tudok, segítsek McGalagony professzornak. Rengeteg ember beszól nekem ez miatt, hogy „s*ggnyaló” meg hasonlók, de nem vagyok az. Csak lelkiismeretes, és ha nem segítek, akkor fix, hogy rosszul fogom érezni magamat.
A mai napom is így kezdődött. A kötelező óráimra bementem, pontot szereztem a házamnak, majd Átváltoztatástan után a tanárnő elé álltam, amikor mindenki kiment.
-Miss Evans, megkérhetném ma is rá, hogy segítsen nekem egy kicsit az elsősök terelgetésében? Van egy kis elintéznivalóm…
Elég furcsa hangnemben közölte velem az elintéznivalót. Már amikor ilyenről van szó, akkor tudom, hogy általában James és a bandája randalíroztak megint valamit. Na, nem baj, egyszer még nagyon meg fogják bánni ez miatt. Csak bólintottam egyet, majd elindultam McGalagony mellett a folyosón. A kezemben lévő könyvet a mellkasomhoz szorítottam, és amikor a következő sarkon befordultunk, hirtelen megláttam a „baj” okát. Víztócsák minden felé. Mi a fene történt itt? Az elsősök persze éppen ezen a folyosón élvezik a „pancsolást”.
-Sok sikert Miss Evans, sietek vissza!
Azzal elsietett. Az elsősökre pillantottam, majd a közeli ablakpárkányra helyeztem a könyvemet és megköszörültem a torkomat. Még szerencse, hogy Griffendélesek,így figyelni fognak rám és ismernek is, ami sosem hátrány. Nem tudom, mit kezdenék egy csomó Mardekáros elsőssel. Na kösz, azt már nem!
-Griffendél utánam! Az átváltoztatástan udvarra megyünk, McGalagony professzor ott fogja nektek megtartani az órát, amit elintézi… a gond okát. Ne pancsoljatok, mert megfáztok. Gyertek, gyertek!
Azzal intettem egyet a kezemmel, ők pedig továbbra is pancsolva és nevetgélve, de elindultak utánam. Sokan mondták már, hogy értek a gyerekek nyelvén, ami persze egyáltalán nem gond. Én pedig imádom a gyerekeket, szóval akármikor jöhet. Lassan kivezettem őket az udvarra, ott persze szabadon eresztettem őket, azzal a kikötéssel, hogy csakis itt maradjanak, és lehetőleg ne szóródjanak szét, mivel a házvezető hamarosan megérkezik. A közeli padra ültem, majd kinyitottam a könyvet és elkezdtem olvasni. Nem sokkal később McGalagony érkezik, csurom vizesen –ami persze nem jelent nagy gondot neki, hiszen egy egyszerű szárítóbűbáj megoldja a gondot – és már vezeti is a kis elsősöket. Nekem int, hogy nyugodtan menjek, csináljam tovább a dolgomat.
Jó kis séta után úgy döntöttem, a Griffendél kh-ba veszem meg az irányt. Ott mindig kellemes a társaság és a légkör is sokkal kellemesebb. Nem zavarnak minket a Mardekárosok se senki. Mozartot is meg kellene már etetnem… sőt, James-t sem lenne rossz megtalálni. Ma még nem is láttam, órán sem volt bent. Vajon hol lehet?
-Dulcedo.
A Körvér Dáma már be is engedett, körülnéztem, néhány emberkének köszöntem de komolyabban senkivel sem álltam le beszélni. Leültem az egyik fotelba, ismét kinyitottam a könyvemet, majd egy tollat vettem elő és jegyzetelni kezdtem valamit. Inkább megcsinálom előbb a házit, és később pedig teljesen szabad vagyok.

445 | james ♥ | öltözet | thanks charlie
Vissza az elejére Go down
James Potter
Griffendél
Griffendél
James Potter


Hozzászólások száma : 8

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptySzomb. Okt. 13, 2012 6:35 am





LILS HOW ARE YOU TODAY?






Belógni az elsősök bájitaltanjára nem szép dolog, de valljuk be, hogy Lumpslucknak is tetszett a dolog, de ennek ellenére a mínusz ötven pont és egy hét ágytáltakarítás a gyengélkedőn.. Ez most miért kellett? Épp kicsöngetés előtt belebotlottam Siriusba, és először ő is meg én is nagy szemekkel bámultunk a másikra, majd mindketten nevetni kezdtünk. Nem kérdeztem semmit, és ő sem tette, eset úgy is meg tudjuk beszélni a dolgokat, de nekem még volt elintéznivalóm, ahogy szerintem a legjobb barátomnak is, így a csengő előtt egy pacsival elköszöntünk, én pedig futva, sprintelve igyekeztem az alagsorba. A falhoz lapultam és előhúztam a pálcámat. Egy egyszerű varázslattal a klubhelyiségük elé egy hatalmas sártócsát varázsoltam, ami nem volt igazán észrevehető. Elégedetten fordultam el, és hogy ne legyen gyanús, kettesével szedve a lépcsőfokokat felértem a nagycsarnokba. Körbenéztem, és ekkor megszólalt a csengő, nagyon sok diák lepte el a termet, én pedig elégedetten elvigyorodtam amikor a pince felöl meghallottam a sikításokat, és a hangos káromkodásokat.
-James! James Potter- Vékony lányos gyerekhang, én pedig lenéztem a hangforrás irányába. Fekete hosszú haj, kék szemek, egy kis elsős mosolygott föl rám félénken. Az egyetlen akiket sosem piszkálok azok az elsősök, igen őket nem ijesztem, második már más tészta! Na most képzelhetitek menyire unatkoztam másodikban!
-Igen….? Ott voltál bájitaltanon nem?- Vigyorogtam, ahogy felidéztem az első padban ülők arcát, és Trevort, akit még nyáron ismertem meg az Abszol úton, ugyanis eltévedt. Na ezzel teljesen a régi énemre emlékeztetett, ezért mondtam, hogy jöjjön velem a varázslók bankjába. Pechem volt azt hiszem, mert az utat végig hányta, és majdnem megfulladt amikor átmentünk a vízesésen. Igen-igen a mi széfünk is olyan lent van, mint Black-éknek, vagy a Malfoyoknak. És még az a hülye kobold is mérges volt rám, én meg tarthattam a zacskót Trevornak..
-Igen Alexis Monter vagyok, hollóhátas! Csak azt szeretném kérdezni, hogy bemutatnál a legjobb barátodnak? – Apró vörös pírfolt jelent meg az arcán, én meg eltátottam a számat. Egy elsős rámástik Siriusra? Atya ég! Épp válaszoltam volna, hogy persze, miért is ne amikor mögöttem felcsendült házvezetőnőm kemény, harsogó hangja.
-JAMEEES POTTEEER!- Üvöltötte, mire megfagyott a levegő a terembe, a sok kis elsős, köztük Alexis is ijedten húzódott félre, sőt láttam, hogy a hetedéves hugrabuggosok is félősen pislognak lefelé. Egyedül csak én nem féltem, lezseren körbenéztem, hátha nem hozzám szól, aztán lassan megfordultam, és felhúzott szemöldökkel pillantottam McGalagony felé.
-Professzor asszony?- Mosolyogtam fel rá. -Hogy tetszik lenni ezen a csodás csütörtöki napon?- Pislogtam, mint egy kis angyal. Hahh ha én az lennék, szerintem McGalagony minden nap mondana imát Merlinhez.
-Mit tud az elsősök bájitaltan órájáról? És a Mardekár előtti sártócsárol? És mit tud fent az elárasztott folyosórol?- Komoly arc, komoly vonások, én pedig meglepődött arcot vágtam.
-Víztócsa? De állat! Akarom mondani, ki lehetett?- Tátottam el a végére a számat, de McGalagony eddigre már leszűrte a dolgot.
-Mélyet csalódtam magában Mr. Potter! 50 pont a Griffendéltől, és egy hónapig jön hozzám büntető munkára minden szerdán délután öttől este nyolcig! Remélem az első meccsen, azért visszaszerzi a bizalmamat!- Halvány mosoly, de ez engem nem nyugtatott. 100 pont miattam első nap a Griffnedélnek?
-Ötven pont? Már Lumpsluck professzor is levont ennyit!- Kiáltottam.
-A háztársainak mondja Mr.Potter, és ha nem bánja meg keresem Blacket, hogy tőle is levonjam a pontokat!- Azzal elviharzott. Remek, most kérhetem Lilyt, hogy úgy kb egy nap alatt szerezzen nekünk pontokat. Alexist otthagyva vágtattam a klubhelyiség felé, aztán belépve megpillantottam Lilst. Hatalmas mosoly terült el az arcomon, és hangtalanul mögé léptem. A vállába pusziltam, mikor ott voltam teljesen mögötte, és nem vettem el a fejem.
-Szia! Figyu mit szólnál, ha mondjuk szereznél a Griffendélnek százötven pontot mondjuk holnap, én pedig bőségesen meghálálom?- Vettem ki a kezéből a tanulnivalót, és mellé huppantam. Ajajj ezért mit fogok kapni?
WORDS:613 TAGS: LILS<3 NOTES: jajj nagyon béna de neked <3


by stel


Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptySzomb. Okt. 13, 2012 10:25 pm

lily ann evans
&
james charlus potter

Igen, büszke vagyok magamra, hogy ilyen jól tudok bánni a gyerekekkel. Különben nem tudom, miért nem jelentkeztem prefektusnak idén, amikor valószínűleg nagyon nagy esélyem lett volna rá. Főleg ilyen feltételek mellett. Nem azért mondom, mert sajnálom Lupintól a dolgot, nem. Ő nagyon jó prefektus, nekem meg nincs időm annyira rá a tanulás mellett. Elég sok dolgot kell egybe egyeztetnem, hogy mindenhová sikerüljön odaérnem és mindenre legyen időm. Elég… gáz tud lenni néha, ami azt illeti.
Szóval, nem sokat kellett várnom McGalagonyra, persze nem mondott semmit, hogy mi történt vagy valami hasonló. Gondolom, hogy úgyis meg fogom tudni nemsokára, valaki úgyis elszólja magát és különben is, biztos vagyok benne, hogy valaki látta ezt a dolgot. Mindig van egy besúgó és mindig van egy ember, aki mindent tud. Ez minden házban így van. A pletykát aztán pedig nem lehet leállítani.
A Griffendél klubhelyiségbe vettem az irányt, majd leültem, kényelmesen elhelyezkedtem és elkezdtem írni a házit. Elejében csak jegyzeteltem ezt azt, aztán pedig elővettem egy pergament, hogy majd ami már le van jegyzetelve, azt valahogy meg tudjam fogalmazni a későbbiekben. Véleményem szerint, nem írok valami gyöngybetűkkel, de kiolvasható. Ennyi. Már a munkám felénél tartottam, amikor James jött be a klubhelyiségbe és kivette a kezemből a házit. Felnéztem rá, - előtte persze elmosolyodtam a puszira-, de tudja, hogy nem szeretem, ha félbeszakít, főleg ha már alig van valami. Mégis letettem a tollat és felvont szemöldökkel pillantottam fel rá. Tudtam, hogy valami rosszat csinált, látszik az arckifejezésén. ..
Aztán pedig leesett az állam. Dühösen néztem Jamesre.
-Tessék?! 150 pontot eljátszadoztál? Hogy tudtad… áááh.
Mindaz, amiért megdolgoztunk, most körülbelül két perc alatt elveszett. Hátradőltem, összefontam a karjaimat és oldalvást pillantottam a fiúra. Oké, hogy a pasim, de azért vannak dolgok, amiért neki is kaphat a feje.
-Mennyi idő büntetőmunkát kaptál? És mi a fenéért vontak le tőled 150 pontot? !
Igen, eléggé dühös vagyok ami azt illeti. Most jelenleg azon jár az agyam, hogy mit tehetnék én ez ellen. A másik dolog, hogy ők sejteni sem sejtik, mennyit kell nekem 150 pontért gürcölnöm. A harmadik pedig az, hogy aztán úgyis eljátszadozzák megint. Akkor pedig ugyan ez lesz. Már a fejemet tudom fogni tőlük néha. Viszont haragudni nem tudok, nem megy, mert… túlságosan is szeretem. Fejemet végül James vállára hajtom, majd onnan nézek fel rá.
-Néha kicsit vigyázhatnátok már… végzősök vagyunk, példát kellene mutatnunk a kisebbeknek. Nem mondom, hogy ne csináljatok ilyeneket, de nem lehetne, hogy kicsit kevesebb pontlevonást érjetek el?
Néha már nincs erőm hozzá, hogy visszaszerezzem azt a sok pontot. Szerencsére a következő napokban úgyis azok az óráink lesznek, amiket szeretek, hátha. Lumpsluck pedig szeret, nála egy órán akár ötven pontot is tudok szerezni. Nem kellene, hogy elveszítsük az idei házkupát… szóval, bit=50 pont, még marad 100. Azt honnan a fenéből fogom összeszedni? Nemtudom.
Láthatóan elmerengve pillantok fel Jamesre. Kicsit még dühös vagyok, az indulatok nem csillapodtak le, de… viszont ezt az érzést, amikor ő itt van mellettem, semmi sem tudja pótolni.

487 | james ♥ | öltözet | thanks charlie
Vissza az elejére Go down
James Potter
Griffendél
Griffendél
James Potter


Hozzászólások száma : 8

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptyHétf. Okt. 15, 2012 5:44 am





LILS HOW ARE YOU TODAY?





Tudom Lil nem szereti, hogy ha kiveszem a kezéből a cuccokat, tudom, hogy ezt utálja, de én pedig csak azt szeretem hogyha velem foglalkozik. Ha itt vagyok akkor én meg ő a fontos és nem a tanulnivaló. Vagy ez nem így van? Csak én gondolom így. Mellette ültem, és nagyon vigyorogtam. Nem is tudom mióta várok arra, hogy ő legyen a csajom, a barátnőm. Már akkor beleszerettem amikor beléptem abba a bizonyos vagonba Siriussal, csak hát akkor ő nem velünk foglalkozott, hanem azzal az idióta Pipogyusszal. Már akkor is utáltam, talán csak azért, mert ő jóban volt Evanssal, én pedig nem, de az utálat máig nem csillapodott. A későbbi években az-az másodikban nem is foglalkoztam Lilyvel, csak a barátaimmal és a baráti kapcsolataim kiépítésével, na meg a sok csínytevéssel, talán ezért volt azt, hogy harmadikban jobban ismerték Siriust meg engem, mint a végzősöket! Aztán harmadikban és negyedikben újra felfigyeltem Lilyre, és tettem is érte, hogy összejöjjek vele, de ő nem engedett, hanem még mindig azzal az idióta Pitonnal lógott! Akkor összejöttem egy csomó másik lánnyal, és azt hiszem ez nem is változott az idei évig. Most viszont Lily végre az enyém, és már nem barátkozik azzal az idiótával! Csillogó szemekkel pislogtam Lily felé, és az ajkamba haraptam amikor kezdetét vette a kiborulása.
-Héé! Sirius is segített! Nem csak egyedül vagyok a ludas!- Védekeztem, és még a kezeimet is felhúztam, hogy védjem magam.
-Lils ne legyél mérges! Tudod, hogy nem játszadoztam, és McGalagony túl szigorú!- Mentegetőztem vadul. Utálom amikor én vagyok a ludas, amikor valami ultra vicces és ultra állat találtam ki. Még Lumpsluck-nak is tetszett! Tényleg még megjegyzést is tett, sőt McGalagony is mosolygott, de akkor miért kell levonni rögtön száz pontot? Nagyon remélem, hogy a barátomtól McGalagony csak ötven pontot vont le, nem többet, mert akkor nem csak, hogy Lily kiakad még jobban de ideges is lesz, a többiek pedig nem i s érdekeltek. Úgysem mernek szólni, ha meg igen, akkor tuti nem élik túl ezt az évet!
-Lumpsluck egy hétig küldött ágytálakat tisztítani, McGalagony pedig egy hónapig minden szerdán a segítségemet kéri! Remélem a könyvtárban vagy valahol, mert ott elég egyszer elbotlanom és a könyvtáros mondja, hogy inkább csak üljek!- Vigyorogtam elégedetten. Na hát igen! Ezt már párszor bevetettem, és hát Madam Cvicker nem igazán bírja, ha a könyveinek baja lesz, és ugyan azt akarta mindig, hogy más feladatot adjanak nekem, de akkor én mindig beadom, hogy ez életem álma, ő meg naiv és elhiszi!
-Belógtam az elsősök bájitaltanórájára, és elmeséltem az életem, meg a Mardekárosok klubhelyisége elé varázsoltam egy sártócsát!- Húztam ki elégedetten magamat.
-Neked is tetszett volna! És amúgy Lumpsluck is értékelte! Tényleg meg a kis elsősök is jegyzeteltek! Lehet, hogy tanár leszek!- Elmerengve néztem az épp belépő lányokat, végigkísértem őket a szememmel, aztán visszanéztem Lilyre.
-Nem mégsem!- Vontam meg a vállamat. Nem menne az nekem. Túl engedékeny vagyok, és vad, azt hiszem nem lenne nekem elég izgalmas az a pálya, és amúgy is elsős korom óta aurornak készülök! Rápillantottam Lilyre, aztán pedig lebiggyesztettem az ajkaimat a szidásra.
-Végzősök! Pontosan, az a lényeg, hogy évezredekig emlegessék, hogy James Potter itt volt végzős! Abban mi a muri, hogy házkupa? Majd az elkövetkező generációk szereznek, mi nem erre vagyunk hivatottak!- Fontam össze a karomat dacosan. Biztos, hogy a Griffendél nem lesz házkupás amíg itt tanulok!
-Ki kéne próbálnod Lil milyen rosszat tenni, tuti tetszene!- Vigyorogtam miközben elképzeltem, hogy Lils valami rosszat tesz. Tökéletesen abszurd!
Közelebb hajolta, és finoman megcsókoltam.
-Még haragszol?- Suttogtam kissé eltávolodva tőle, épp hogy csak pár centire, még a lélegzetét is éreztem!
WORDS:587 TAGS: LILS<3 NOTES: khmm.. mi lesz még itt?? Cool <3


by stel


Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptyHétf. Okt. 15, 2012 7:32 am

lily ann evans
&
james charlus potter

Nos, hát igen. Piton volt az első, akivel megismerkedtem, aki azt mondta nekem, hogy ne higgyek Petuniának, nem vagyok bolond. Ő volt az, aki megmutatta, hogy tudja azt amit én is. Vigyázott rám már akkor, és vele indultam el a Roxfortba. Aztán kicsit sajnáltam a dolgot, hogy nem egy házba kerültünk, pedig sokkal jobb lett volna! Aztán később rájöttem, mért lett ő Mardekáros…
Még az első pár évben egészen jól megvoltunk, aztán amikor elkezdett úgymond „elmardekárosodni” akkor kezdett egyre jobban tönkremenni a kapcsolatunk. Őt nem érdekelte az, hogy engem mindenki azzal bántott, hogy sárvérű vagyok, ő úgy szeretett, ahogy voltam. Aztán mégis… valami elvitte. Utána pedig, amikor összejöttem Jamesszel, megharagudtam rá. Nagyon, azóta nem is akarok vele beszélni. Sőt, találkozni sem. Ami persze elkerülhetetlen, de… legalább majd nem veszem észre. A legjobb barátom volt és sárvérűnek nevezett, kigúnyolt. Csak azért, mert ő nem kaphatott meg. Hát még jó. Ennyi.
Ezért is fel tudom húzni magamat. Nagyon, de nagyon. Most nem akarok erre gondolni. Csak Jamesre, meg a butaságaikra. Megtörténik a szidalmazás, majd ő mentegetőzni kezd.
-Nem baj! Majd ő is kap a fejére! Csak találkozzak vele…
Durcás hangnem, már az a jól megszokott, amit oly sokszor hallanak ilyen esetbe tőlem a fiúk. Nem hagyom ám magamat, mindig kinyilvánítom a véleményemet. A szigorúságra nem mondok semmit, hisz ismerem McGalagonyt. Viszont nem minden szempontból szigorú… vagy csak nem mindenkivel. Jó, lehet, hogy tényleg az a gond, hogy még nem csináltam semmi rosszat. Az igazság az, hogy sosem voltam az a típus, inkább vigyáztam az nevemre. Attól függetlenül, hogy nem vagyok rossz, még a nevemet megjegyezhetik másképpen is. Lehet, hogy James tovább lesz híres… de akkor is.
-Remélem azért nem fogunk kevesebbet találkozni ez miatt. A könyvárban majd találkozunk. Hozhatod majd nekem a könyveket, amik szükségesek.
Azért itt már kicsit elmosolyodtam, kicsit pimaszul. Az igazság az, hogy ha én a könyvtárba vagyok, akkor valami száz könyvet teszek le egy asztalra, mivel minden érdekel. James pedig egyszer járt már velem így, hogy eljött velem és akkor be is sokkalt biztos tőlem. Amúgy meg nem csodálom, James néha tényleg ilyen agyalágyult, hogy még a büntibe is valami viccet csinál. Nem mintha ezt nem szeretném benne, nagyon is szeretem. Azért hogy úgy fogalmazzak, érdekelnek az ilyen… „rosszfiúk.” Jól érzem magamat mellettük.
-Azért megnéztem volna, ahogy néhány mardekáros beleesik, az igaz. Főleg Pitont.
Kicsit morgó hangot adok ki, majd rádöntöm James vállára a fejemet. Elgondolkodom. Mindig Piton jut az eszembe a mardekárról. Még jó, hogy engem annyira nem piszkálnak… na jó, elég az amit kapok némelyiküktől, nem hiányzik több. James miatt mindig kapok egy két érdekes megjegyzést, ami nem mindig a legjobb. Sőt, soha nem esik jól. Viszont nem vagyok az a megbosszulós típus, csak ha már nagyon felhergelnek. Amit tudni illik, elég nehéz.
-Nyugi, a te nevedre még száz év múlva is be fog ugrani valakinek, hogy jééé, ez James Potter? Húúú!
Ironizál. Biztos vagyok benne, hogy majd megnyerjük azt a kupát. Én legalábbis minden erőmmel azon vagyok, a többiek meg… hát nem úgy tűnik. Ők inkább a kviddics meg a rosszaságokon. Ami számomra nem túlbiztató, mert amiért egy hét alatt megdolgozok, sokszor már a következő héten kezdhetem újra. Elég gáz. Még bírom.
-Nem akarok rosszat tenni.
Már egy ideje próbál rávenni, de még nem jött össze. Talán… majd egyszer elengedem kicsit magamat. De azért még kell egy kicsit pedáloznia, az fix. Nem jön az csak úgy magától. Azt se tudom azt, hogy kell. Ha ezt tudná, tutira leégnék előtte.
Aztán pedig jön egy nagyon, de nagyon jó csókocska, amit persze viszonozok és elmosolyodom a legvégén. Már nem is haragszom. Tudja, mi kell nekem… tudja, mitől döglik a légy. Ugye James Potter? Nem is kétlem, hiszen csak úgy hullnak utána a nők.
-Nem. Szeretlek. Ha rosszat teszel, ha nem.
Az igazság az, hogy olyan nem nagyon van. De azért tényleg nagyon szeretem, és úgy érzem, megérdemli. És én is, hogy valaki végre viszont szeressen, úgy ahogy ő. Nagyon jól jártam, azt is észrevettem már. Annyi fix, rengetegen lettek rám féltékenyek az utóbbi időben és rengetegen megutáltak ez a húzásom miatt. Hát sajnálom. Találjanak olyat, aki nem foglalt. Ennyi.



682 | james ♥ | öltözet | thanks charlie
Vissza az elejére Go down
James Potter
Griffendél
Griffendél
James Potter


Hozzászólások száma : 8

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptyPént. Okt. 19, 2012 6:03 am





LILS HOW ARE YOU TODAY?





-Ne, inkább ne kapjon Sirius! A legjobb barátom, vegyük, úgy hogy nem mondtam, hogy ő is csinált valami! Léci! - Haraptam bele az alsóajkamba, és lehajtottam a fejemet. Igen beleszoktam őt keverni a bajba, sőt nem kell kevernem, mert benne van nyakig velem együtt, de azért ez gonosz volt tőlem is, igazából nem akartam beköpni, csak nem akartam, hogy Lily csak rám legyen mérges. Rossz érzés volt, hogy olyan dologért haragszik amit eddig minden évben minden nap elkövetek, mert kicsit olyan érzésem volt, mintha meg szeretett volna változtatni. Én nem akarok változni, és nem szeretnék más lenni! James Potter vagyok, 17 éves aki nem szereti a rendet, a csendet, az unalmat de a káosz a kedvence. Egy vérfarkas a barátom, és sosem szégyellem, sőt én és a többi barátom –magunk közt csak tekergők- holdsáp kedvéért kitanultuk az animágiát, aminek köszönhetően csodaszép kifejlett hím szarvassá tudok változni ha akarok, ja és büszke vagyok erre a dologra. Meg arra is, hogy így utolsó évben Lily van mellettem, mert igen mellettem nagyon sok csaj volt akiket, nem igazán szerettem, csak voltak dísznek, felvágásnak és csak hitegetésnek. De Lilyvel minden más, ő nem csak azért van, hogy valakinek fogjam a kezét vagy, hogy valakit csókolhassak a legforgalmasabb folyosó közepén azért, hogy mindenki rám figyeljen. Nem Lilyvel egyáltalán nem ezért jöttem össze!
-Dehogy is Lil! Szerda este, tudod, hogyha kell seprűvel repülök be hozzád! Fogunk találkozni, és a könyvek, szerintem Madam Cvicker jobban értékeli majd, hogyha csak nézem a könyveket..- Vigyorogtam teli szájjal. -Szóval, hogyha jössz a könyvtárba, tudod van a zárolt részleg, szóval mondjuk minden szerdán hatkor ott? Van egy két ötletem, hogy mit csináljunk!-Tettem a kezemet, a kezére és rámosolyogtam. Nem vagyok perverz alak, tényleg nem, vagyis.. na jó egy kicsit, de ez általában csak a tekergők társaságában jön elő, vagy nagymellű nők közelében, de semmi képen nem Lily társaságában, mert ő nem hiszem, hogy értékelné a dolgot, de azért bennem is van egy kis egészséges perverzitás amit a jelenlétében sem tudok eltitkolni, elnyomni akármennyire is szeretném! Valószínű ennek köszönhető, hogy ez a kis apró megjegyzés kicsúszott a számon, és én tudom, hogy a kapcsolatban nem a szexel kell kezdeni de azért nem is kell hanyagolni. És ezt nem Siriustól tanultam, mert szerintem neki az elve, a „jó a szexben –jó mellettem” . Igen tuti, hogy ő ezt az eszmét vallja!
-Bele estek, hallottam, csak inkább eltűntem, de sasszem mindent lát, és megtalált! McGalagony honnan szedte ilyen gyorsan az infót, és amúgy is miért rám gondolt? - Tettem fel a kérdést, értetlenkedve. -Lehetett volna Peter is, vagy Remus..- Kezdtem el gondolkodni, na ez rejtély marad!
-Lily, ez gonoszság, ez az!!- Üvöltöttem fel, és az égbe boxoltam, ahogy felugrottam, körülbelül az összes szempár ránk szegeződött, ami engem sosem zavart.
-Skacok, ne olvassatok szájról!- Kacsintottam a kis harmadikosokra, aztán vissza ültem Lily mellé, és kevesebb lelkesedéssel, de még mindig csillogó szemmel néztem Lilyt.
-Kieszelhetünk egy tervet Pipogyusz ellen!- Néztem rá nagy kérlelő szemekkel, és a fejemben már kipattantak a jobbnál-jobb ötletek, hogy miképpen tudnák keresztbe tenni még jobban annak a varjúnak! Nem elég, hogy Lilyt bántotta meg totálisan, de még utánunk is kutakodott az a mihaszna. Bele ásta magát olyan dolgokba, amikbe sosem kellett volna beleütnie a nagy görbe orrát, arra, hogy Remusnak van egy kis szőrös gondocskája, na erre sosem kellett volna rájönnie! De megkeserüli!
-Hé ezt most miért így mondtad?- Néztem rá meglepetten, aztán elvigyorodtam.
-Én is szeretlek Lily Evans!- Mosolyodtam el a kezemet pedig az arcára tettem, közelebb hajoltam és újra megcsókoltam.
WORDS:580 siralmas:( TAGS: LILS<3 NOTES: bocsi a késésért ( még mindig nem jó a netem, de csak szerdán csinálják meg és nem akartalak váratni..)


by stel


Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptySzer. Okt. 24, 2012 1:36 am

lily ann evans
&
james charlus potter

-Hááát, majd még meggondolom.
Mosolyodtam el arra, hogy ne szidjam le Siriust is. Nem akarok rosszmájú lenni, de azért néha úgy megmondanám az embereknek. Ezek a rossz tevők pedig.... ajjaj, de úgy szeretem őket. Főleg Jamest. Nélküle nem lennék seholsehol.
Néha tényleg rám tör egy olyan érzés, hogy jó lenne, ha nem lenne ennyire "rossz", de aztán mindig belegondoltam, hogy akkor tutira nem ő lenne. Nem lenne James Potter, hanem valaki más. És ez így jó... vagyis ő így tökéletes. Minden bajával, hülyeségével, bolondságával együtt szeretem.
-Ajánlom is! Amúgy beszéltem Siriusszal és azt mondta, ha megírom a háziját BBT-ból akkor enyém az ágya pár napig. Szóval... mit szólsz? Elfogadnád?
Cinkosan kacsintottam egyet. Alig várom. Nemsokára úgyis befejezem a házit, és még Sirius falaz is nekem. De jó lesz!
-Szerdán, hat? Meg van beszélve. Ott leszek.
Minden egyes vele töltött idő egy álom. Imádom azt, amit csinál és ahogy hozzám ér... meg minden más. Szóval nem hagyok ki egy ilyen randit sem. Megéri, és ezt szerintem a többi lány is tudta, amikor vele jártak... De most már csak az enyém és nem adom senkinek sem. Azért annyira durva nem vagyok, mint egyesek hogy: "ha rá nézel meghalsz b...meg" az ilyen dolgok mindig is hidegen hagytak. Mindent a szemnek, semmit a kéznek... ugyebár.
-McGalagony? Fogalmam sincs. Csak elment valahová, aztán visszajött és elég dühösnek tűnt. De nem mondott nekem semmit.
Vállat vonva felvonom a szemöldökömet, remélem nem hiszi azt, hogy én mondtam McGalagonynak, hogy rá gondoltam vagy hasonlók. Sosem tenném ezt, inkább mindig mellettük állok. Ezt ők is nagyon jól tudják.
-Hát mert... általában te is mindig benne vagy! Szóval még ha nem is te lettél volna, tutira csatlakoztál volna hozzájuk. Na meg sokszor együtt mentek bele a rosszba. Ezért.
A mosoly megmarad, majd amikor felugrik és a levegőbe bokszol akkor elnevetem magamat. Kicsit elvörösödök, főleg amikor minden szem ránk szegeződik, de aztán oldalra fordulok, James felé és a kezemet a combjára helyeztem. Ujjaimmal játszadoztam rajta, miközben válaszoltam. Piton... mindig csak Piton.
-Hát... nem tudom mennyire lenne okos ötlet. De ha megmondod mire gondoltál, akkor meggondolom.
Nagyon tennék valamit ellene, de félek, még jobban magamra haragítom őt. Nem is tudom mért félek ettől... mivel... igazából én haragudhatok rá jobban, mert ő tett olyat ellenem amire nem volt joga. Tudta, hogy csak barátilag szeretem és mégis... hát ez felháborító! Inkább kirázom a fejemből ezt a sok kusza gondolatot. Elég volt.
A következő kérdésre, hogy mért így mondtam nem válaszolok, majd viszonozom a röpke kis vigyort és utána visszacsókolok. Imádom ezt az érzést, még soha nem éreztem ezt, amit nála igen.



427 | james ♥ | öltözet | thanks charlie
Vissza az elejére Go down
Marlene E. McKinnon
Griffendél
Griffendél
Marlene E. McKinnon


Hozzászólások száma : 6

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptyVas. Okt. 28, 2012 11:58 am





you're losing your memory now


Where have you gone?


Normál esetben talpraesett vagyok és hamar találok megoldást a problémáimra, nem szeretek másokat is belevonni a dolgaimba, de ha mégis, hát az biztos, hogy soha nem süllyednék olyan mélyre, hogy Sirius Black segítségét kérjem. Vagy mégis?
Az egész Lily hibája. Ha nem csinál ma nagyszünetben olyan nagy ügyet abból, hogy elcsentem McGalagonytól egy két nyilvántartási jegyzéket, akkor Friccs sosem jön rá és soha nem kobozza el tőlem őket. A mázlim az, hogy a házvezetőm ezen a hétvégén nincs a Roxfortban, így még nem jutott el hozzá a kihágásom híre, sőt, még egyetlen egy tanár sem tud róla. De csak idő kérdése, hogy a zsémbes gondnok előálljon vele, így nem volt időm habozni.
A körülményeket nem szeretném felidézni, de a lényeg az, hogy sikerült meggyőznöm Siriust, hogy segítsen ma éjszaka betörni Friccs irodájába, míg ő őrjárat címén keresztül-kasul koslat a kastély folyosóin. Tényleg nem szeretném részletezni, de utána úgy éreztem magam, mint egy közönséges prostituált. Szó, ami szó, a női erők bevetését csak különlegesen kétségbeejtő helyzetekben alkalmazom. Amúgy egyáltalán nem az én asztalom és szerintem ezt Sirius is biztos észrevette. Mindenesetre némi egészséges huzavona után rábólintott a dologra és még azt is megígérte, hogy nem kérdezősködik. Persze ez még nem biztosíték, de mindenre fel vagyok készülve. Vagy talán mégse? Egyáltalán tisztában vagyok én azzal, hogy mi mindenre kell felkészüljön egy magamfajta lány, aki Blackkel üzletel?
Talán máshoz kellett volna forduljak? Remus? Á, nem, szó sem lehet róla. Nem lennék képes tisztességtelen dolgokba belevinni, éppen elég, hogy két ilyen romlott erkölcsű baráttal áldotta meg őt a balsors, Jamesnél meg még kevesebb esélyem lett volna. Mióta Lilyvel együtt vannak, nem igazán lehet számítani a diszkréciójára.
Meg most már amúgy is késő ezen rágódni. Mindjárt fél kettő. Jobb, ha indulok.
A lehető legészrevehetetlenebbül kikászálódok a takaró alól és csendben átveszem a karfára előszerelt ruháimat, majd felveszem a kardigánomat és a pálcámat is zsebre vágom. Szerencsém van, mert Lily általában minden kis zajra felébred, de a mai tripla emelt szintű bájitaltan után úgy alszik, mint a tej. Még akkor sem nyitja ki a szemét, mikor az ajtót behúzom magam mögött.
A hálókörletben is rég nyugovóra tért mindenki. Amúgy is csak Jamesék szoktak ilyenkor még fent lenni, úgyhogy remélem Sirius jól végezte a dolgát és ágyba parancsolta a barátait.
Szerencsére tiszta a terep. Amint leérek a klubhelyiségbe, gyorsan körülnézek, de a terem csakugyan üresnek tűnik. Félhomály van, csak a kandallóban alig pislákoló fény világítja meg a környéket. Csak sziluetteket lehet kivenni, de egyelőre még Blacknek sincs nyoma. Őszintén remélem, hogy nem hagy cserben és ment el csajozni vagy dorbézolni valahová.






Vissza az elejére Go down
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség EmptyVas. Okt. 28, 2012 1:33 pm


YOUR BEAUTY IS SO VAIN



A klubhelyiség felé igyekszek. Marls hadovált nekem valamit az öreg púposról, meg a macsprofesszorról, és arról hogy be kéne törni Friccs irodájába. Oké, pont jó emberhez jött, mert én megcsinálom neki. Nem vagyok én annyira szörnyű, mint ahogy sokan elképzelik rólam. De azért ennek a valaminek sajnos ára van. Valami valamiért, talán abban van valami igazság, hogy velem üzletelni nem a legtökéletesebb. Nos, ebben van valami, hiszen én azért kérek is valamit a segítségemért. Bár ez háztársaknak legtöbbször az szokott lenni, hogy segítsenek a házimban, legyenek oly nedvesek… Szóval Nyílik a portréajtó, és belépek. Nem gyújtok fényt a pálcámon… Marls még nincs itt. Biztos nem készült még el, vagy csak vár. Nem kell ilyen sokáig várni, az felesleges lenne. Szóval így telnek unalmas, monoton perceim. Várakozásom már egy órának is betudható, amikor lépteket hallok, és fel is tűnik az említett személy. Bizonyára engem keres, de egyenlőre nem lépek elő.
-Késtél… Körülbelül egy órát várhattam.-
Tudom hogy nem túl kedves indítás tőlem, de nem szeretem ha megváratnak. Arra allergiás tudok lenni, méghozzá nagyon, egy nőre általában tudok várni, de nekem az fél órát jelent csak. Pusztán azért maradtam itt, és nem mentem el, mert megígértem neki, hogy segítek. És én be szoktam tartani a szavamat, általában mindenkinek. Most ez az általában mindenki szűkös keretek között mozog, de Marls az egyik, akinek biztos be fogom tartani, mivel háztársam. És hallottam olyan pletykát, hogy bejövök neki, de mivel sokat nem foglalkozok a pletykákkal, inkább kiderítem magamtól azt hogy igaz-e. Mindegy, az este folyamán majd ki fog derülni, hogy mi igaz ebből, és mi nem. Remélem egy kicsit igaz lesz. Miután elmondtam ezt, kilépek, és elé állok. Rajtam egy fekete szűkszárú farmer van, egy fekete pulcsival. Csak szemeim csillognak érdeklődően, most kivételesen. Hajam két oldalt elválasztva omlik a vállamra. Érdekes látványt nyújthatok, mert szinte senki nem látott még így. Még Ágasék sem. Csak Marls most először. Hm, nem tudom, talán kell néha a változás.
-Szóval… Te csak úgy gondoltad, hogy amíg Friccs szépen őrjáratozik a folyosón, addig mi csak betörünk úgy oda? Mert ha ez így lett volna, akkor könnyen lehet hogy lebukunk, ami súlyos pontveszteség még a kis akciód mellett, így bátorkodtam egy kicsit előre intézkedni, és ha jól tudom, Hóborc fél óra múlva randalírt csap a második, harmadik és negyedik emeleten, mindezt felváltva, szóval egy darabig biztosan tiszta a terep. Bocsi, hogy egy kicsit előre cselekedtem, és kézbe vettem a dolgokat, de ha már engem kérsz meg, nem veszem ezt félvállról. Szívemen viselném, ha elővennének.-
Széttárom a karomat. Egyáltalán nem bántásból mondom, sőt, tényleg nem örülnék, ha elővennék, hiszen abból balhé keveredne. Az más dolog, hogy engem elővesznek, mert már annyi hely nincsen, ahol az én aktáim vannak. Tényleg csak azt akarom ezzel, hogy ne legyen megtervezetlenül, hiszen úgy is rájön majd Friccs, hogy én voltam, szóval mindenképpen meg lesz majd a böjtje.
-Na, akkor még van kerek fél óránk, az indulásig… Hogy vagy, egyébként?-
Mosolyodom el, őszintén, érdeklődően pillantok rá. Furcsa vagyok, most még magamnak is, nem szoktam ilyen lenni, de azért ott van bennem a határozottság is.

/ nem volt erőm skint keresni, bocsi >.< /



TO: MARLS, WORDS: NEMSZÁMOLTAM, COMMENT: REMÉLEM TETSZIK Very Happy TEMPLATE BY JENN AT SDS, ATF, AND CAUTION.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Griffendél klubhelyiség Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffendél klubhelyiség   Griffendél klubhelyiség Empty

Vissza az elejére Go down
 
Griffendél klubhelyiség
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Folyosó a Griffendél toronyba
» Mardekár klubhelyiség
» Hugrabug klubhelyiség
» Hollóhát klubhelyiség

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxfort :: Hetedik emelet :: Griffendél-
Ugrás: