Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Narcissa Black EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Narcissa Black EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Narcissa Black EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Narcissa Black EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Narcissa Black EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Narcissa Black EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Narcissa Black EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Narcissa Black EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Narcissa Black EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Narcissa Black

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Narcissa Black
Mardekár
Mardekár
Narcissa Black


Age : 28
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Roxfort.

Narcissa Black Empty
TémanyitásTárgy: Narcissa Black   Narcissa Black EmptyPént. Okt. 19, 2012 5:09 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Narcissa Black Tumblr_lt4lfybgrs1r4xlfqo2_500

NARCISSA HELENA BLACK



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Narcissa Helena Black

    BECENEVEK: Cissy

    KOR: 16

    FAJ: boszorkány

    CSOPORT: Mardekár

    HÁZ: Mardekár

    ÉVFOLYAM: 6.

    OLDAL: semleges

    FOGLALKOZÁS: tanuló

    PÁLCA: 10,5 hüvelyk cseresznyefa, kellemesen rugalmas, véla haj maggal


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: Arcomat szőke tincseim ölelik körbe, alapjában véve lágy hullámokban omlik vállamra, de én szeretek rá hullámosítani vagy teljes egyenességig kivasalni. Leginkább kiengedve hordom, ugyanis úgy vélem, ha fel van fogva túl nagyok a füleim.

    SZEM: Szemeim macskaszerűek melyeket szeretek is kihangsúlyozni egy kevés sminkkel. Íriszem égkék mellyel néha könnyedén el tudok varázsolni bárkit.

    MAGASSÁG: 170 centi magas vagyok, ami szerintem tökéletes egy nőnek.

    SÚLY: A testsúlyom magasságomhoz igazodik de 57 és 60 között szokott ingadozni.


    TESTALKAT: Vékony vagyok, de nem az a csontkollekció ez inkább a csinos, nőies vékonyság.

    STÍLUS: Az öltözködésemet nézve elég furcsa lenne meghatározni, hogy a nőiesebb vagy sportosabb irányba húzok el. Bár inkább az elsőt mondanám, de mivel szeretek futni és sportolni – igen-igen ez meg is látszik az alkatomon – ezért ugyanúgy megtalálható a mackónadrág és edző cipő a szekrényemben, mint a magas sarkú és miniszoknya.


    PLAY BY:: Jessica Stam



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:
    * kutyák
    * cigaretta
    * varázslat
    * animágia
    * sportok ( kviddics )
    * rosszban sántikálni

    NEM SZERET:
    * muglik
    * hazugság
    * önteltség
    * csokoládé
    * Whiskey
    * manók

    CÉLOK:
    * megtanulni az animágiát
    * bele szeretni valkibe
    * nagyobb hírnévre tenni szert mint Bellatrix.

    MUMUS: Bellatrix teljesen elnyom.

    PATRÓNUS: róka

    DEMENTOR: Apámat látni szenvedni mikor Voldemort kínozta.

    TELJES SZEMÉLYISÉG: Kinézetem alapján egy ostoba szőke r*bancnak nézhetek ki aki csak sipítozni tud és egy erősebb széltől is menekül. De aki szán időt arra, hogy megismerjen belülről is az rá jöhet, hogy nem vagyok ilyen. Szeretem a kihívásokat és a küzdelmet. Ha valamit kitűzök magam elé akkor bizony azt meg is valósítom ha törik ha szakad s ez mutatja akaratos és makacs énemet is. Szeretem én eldönteni, hogy mi a jó nekem, hogy mit kell tennem így nehezen tűröm ha valaki az irányítása alá akar vonni és meg akarja nekem mondani, hogy mi a helyes.
    Naivnak semmiképp nem vagyok mondható, nem hiszek el semmit első hallásra vagy anélkül, hogy én magam ne láttam vagy tapasztaltam volna. Tisztában vagyok vele, hogy hol vannak a határaim és meddig szabad elmennem de ezeket a határokat előszeretettel lépem át nem számolva a következményekkel és ez szeleburdiságomra utal.
    Kifejezetten szemérmetlen személyiség vagyok, ami a szívemen az a számon nem félek megmondani a véleményemet, és nem félek attól sem, hogy esetleg örök életemre megutálnak. Hajlamos vagyok vitákba keveredni vagy két ember között szítani még ha nincs is hozzá semmi közöm. Hihetetlenül szenvedélyes és tüzes vagyok, könnyedén felkapom a vizet s nehezen higgadok le.
    Szeretem ha körül rajonganak és én vagyok a közép pontban és mivel ezt el is várom viszonzást is kapnak azok akik sokat foglalkoznak velem. Ugyanis lehet, hogy valakivel rideg vagyok és közömbös azzal viszont akit a barátomnak fogadtam azzal roppant kedves, közvetlen és figyelmes. Szeretem a humort, a mosolygást de ezeket a dolgokat csak attól vagyok hajlandó elfogadni akit a barátaim közé sorolok s akikért akármit meg is tennék.



------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Cygnus Black, negyvenkettő, aranyvérű, halálfaló


    ANYA: Druella Rosier, harminchat, aranyvérű, munkanélküli

    TESTVÉREK: Andromeda Black, húsz, aranyvérű, halálfaló
    Bellatrix Black, tizennyolc, aranyvérű, tanuló

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK:

    ÁLLAT: Egy Angol bulldog Frida

    VÉR: aranyvér

    SZÜLETÉSI HELY: Black kúria

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort

    TÖRTÉNET:
    Minden porcikámban éreztem, hogy ez a nap most más. Hogy más mint a többi. Nem a megszokott felkelek, reggelizek, elmegyek órára s onnan hulla fáradtan beesek az ágyba. Ez most különleges. Olyan érzésem volt mintha ma valami hatalmas dolog történne velem. Minden nap úgy keltem fel, hogy unalma hétköznapok… de ma nem.
    - Menj már Frida! – löktem arrébb a bulldogot. Ő megvetően pislogott rám, nem értette, hogy mire fel ez a nagy izgalom. Én sem igazán. Kipattantam az ágyból s türelmetlenül kezdtem fel s alá járkálni a szobában mint aki csodára vár. Az egyik szobatársam még javában aludt a másik ébredezett. Nagyokat ásított s nyújtózkodott ameddig az ágya vége ért. Frida csak leült az éjjeli szekrényem mellé és a megszokott bamba tekintettel nézett rám.
    - Mi van Cissy? – a felébredő leányzó is ugyanúgy révedt rám mint a kutya, szinte ugyanabban a súlycsoportban is voltak: mindketten kövérek.
    - Semmi. – vetettem oda neki csöndesen. A szekrényhez sétáltam, s mint valami robot vettem elő a farmert és fehér pólót. A talár is felakasztva pihent a fogason de az még váratott magára. Gyorsan átvedlettem hétköznapi viseletembe a pizsamából még szobatársam nyújtózkodott párat.
    - Levegőzök egyet, majd… órán találkozunk. – mondtam csöndesen s már kint is voltam a szobából. Korán volt még, nagyon korán. A madarak hangját egyáltalán nem hallottam az alagsorban s azt se láttam, hogy még sötét van csak akkor mikor kiléptem az ajtón. Megcsapott a jég hideg levegő, szinte csontomig hatolt. Összehúztam magamon a nemrég magamra kapott méregzöld pulóvert s elindultam az udvar felé. Egyelten célom volt. Cigizni. A számban is volt a szörnyű kis rúd amit egy elmormolt varázsigével gyújtottam meg a pálcám hegyével.
    - Ejnye. Kár azt a csodás küldőt elrondítani. – hallottam egy halk mormogó hangot magam mögül. Mély hangja szinte bele hasított a hideg levegőbe s éreztem ahogy csikorog a fülemben. Összerezzentem s még nem mertem megmozdulni. Nem akartam magam szemben találni egy tanárral vagy prefektussal mert akkor itt és most vége az életemnek. Végül sarkamra helyeztem testsúlyom s megfordultam. Ekkor vált világossá az idegességem, töprengésem és a reggeli: ma történni fog valami dolog teljesen. Elvesztem a szemekben a szőke tincsekben és a karakteres arcban ami előttem állt.
    - Lucius Malfoy. – nyújtotta a kezét. Le nem vakarható mosoly ült az arcán szinte a füléig ért a szája szeglete. Jobb arcán egy halovány gödör pihent. Zavartan nyújtottam felé én is a kezemet de ő addigra már elvette. Kikerekedtek szemeim s kissé oldalra billentett fejjel néztem Őt.
    - Narcissa… de ezek szerint nem érdekel. – mosolyodtam el erőltetetten s macskaköves utat néztem ahogy beúszott elém a lágy füstfelhő ami a cigarettából jött. Undorító szokás volt én mégsem tudtam leszokni róla. Büdös volt, minden este éreztem amikor lefeküdtem az ágyamba, hogy a szaga átjárja az egész hajamat, ujjaimat és ruhámat. Sőt, a sportban is hátráltatott… sokkal fáradékonyabb voltam.
    Újra Lucius arcát kémleltem s pár slukk erejéig szótlanul bámultam őt mint a nemrég emlegetett kutya a szekrény mellett. Tükörbe sem néztem reggel: Óh istenem. A hajam kócos volt, s pár szál anyátlanul meredt az ég felé. Szemeim kissé be voltak esve de íriszem ugyanúgy megtartotta égkék színét. Semmi festék semmi túlspirázás csak az egyszerű, natúr Cissy.
    - Nagyon nem kéne hajnalban itt mászkálnod kedves Narcissa. – ahogy kiejtette a nevemet újra összerándultam s végig futott hátamon a hideg. Attól még nem adtam alább személyiségemből, hogy aléltan álltam a férfi előtt.
    - Majd én eldöntöm, hogy mit kéne s mint nem kedves Lucius. – az utolsó két szót hangosabban mondtam kelleténél, hogy érezze a visszavágást ami persze elég gyérre sikeredett. Lucius a szavak végén egy lépéssel közelített felém s lehajolt hozzám. Kisebb voltam tőle vagy 1 fejjel.
    - Csak egy tanács volt… - állam alá csúsztatta ujját majd megemelte vele egész fejemet, hogy szemeibe tudjak nézni. Kezem elernyedt s kiesett belőle a cigi amit nemrég még görcsösen szorítottam két ujjam között. Csak bámultam az Ő íriszeit s éreztem, hogy túl sokat gondolok ebbe a tekintetbe mint ami benne van. Igaza volt amúgy. A tanáccsal kapcsolatban. A kezén a tetoválás mindent elárult.
    - Te… - nyögtem ki csöndesen s hátráltam de ő követett.
    - Shh!- intett csendre de én még mindig csak hátráltam. Ismerős volt ez a jel, óh hogyne lett volna. A testvéremtől… és főleg apámtól. Mikor az ebédlő asztalnál anyám csöndesen simított végig a motívumon s fejét rázva nézte azt. Ilyenkor apám mintha szégyellte volna rántotta el a kezét s dugta le az asztal alá, egy megvető pillantás kíséretében. Persze én sem voltam hülye és az iskolában járók is pletykáltak ezt s azt.
    - Neked nem kéne itt lenned! – a hangom elcsuklott. Hogy lehet valaki ennyire pokolian helyes és egy… egy halálfaló?
    - Neked sem Narcissa! -


------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Orsii

    TAPASZTALAT: 4 éve

    MULTIKARAKTEREK: nincs… még :

    KARAKTER: CANON

    JELSZÓ: Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz!


------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
Mardekár
Mardekár
Narcissa Black


Age : 28
Hozzászólások száma : 4
Tartózkodási hely : Roxfort.

Narcissa Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa Black   Narcissa Black EmptyPént. Okt. 19, 2012 8:23 pm

Elkészültem. ( :
Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Narcissa Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa Black   Narcissa Black EmptyPént. Okt. 19, 2012 11:23 pm

Nos, Cissy, gratulálok, tiéd a megtisztelő hely! Smile

ELFOGADVA!

foglaj avit és mehet a játék Smile érezd jól magad.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Narcissa Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa Black   Narcissa Black Empty

Vissza az elejére Go down
 
Narcissa Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andromeda Black
» bellatrix black.
» Regulus A. Black
» Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Mardekár-
Ugrás: