Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! Empty
TémanyitásTárgy: Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches!   Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptyVas. Okt. 14, 2012 2:07 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! Gaspard-ulliel-luck-cannes

SIRIUS ORION BLACK



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Sirius Orion Black

    BECENEVEK: Sirius, Tapmancs

    KOR: 17

    FAJ: varázsló

    CSOPORT: Griffendél

    HÁZ: Griffendél

    ÉVFOLYAM: Hetedik

    OLDAL: Jobb nem is lehetne… szóval én jófiú vagyok.

    FOGLALKOZÁS: Tanuló… pfujj! Ez mellett ügyeletes csínytevő a suliban, persze a tanároknak idegösszeroppanást okozó, és emellett sármőr is, akit mindig más nővel lehet látni.

    PÁLCA: 12,5 hüvelyk, magyal, főnixtoll maggal


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: Sötétbarna, nagyon sötét, és nagyon hosszú. Általában hátra van simítva, fésülve, zselézve, ergo mindegy, csak hátra legyen. De olyan is van, hogy két oldalra szedem, akkor már bizony a vállamig ér. Összefogni ritkán fogom össze, csak büntin, de ott is marha ritka alkalom.

    SZEM: Világosbarna. Hiába kémleled, csak gőgösség pillant rád vissza, de ha jól megnézed, meglátod a kedvességet, a pajkosságot és a jóságot is benne.

    MAGASSÁG: 189 cm. Nem több, nem kevesebb, pont ideális.

    SÚLY: Nem szoktam mérni a súlyomat, mert minek? De olyan nyolcvan kiló körül saccolom.

    TESTALKAT: Izmos vagyok, mindenütt. És ezek tényleg igazi izmok. Óriási erő lakozik bennem, természetesen nem véletlenül. Kidolgoztam magam mindenhol, az utóbbi évek miatt kellett… Nagyon, nagyon kellett.

    STÍLUS: Én vagyok az a srác, aki tipikusan megveti azt a sz*r talárt. Soha nem látod rajtam, soha, nem érdekel ha pontot vonnak utánam, én nem bírom elviselni. Bár ezt általában kompenzálom sík fekete cuccal, de akkor sem veszed észre rajtam azt az undorító ruhadarabot, mivel nem vagyok képes magamra aggatni. A ruhatáramban inkább a sötétebb színek dominálnak, annak ellenére hogy nem vagyok én olyan elborult személy. Csak egyszerűen azokat a színeket szeretem, és kész. Ritkán látni kicsit világosabban is, de az már kész csodának minősül. Szóval én ez vagyok, ha nem tetszik, haver, ott a kijárat.

    PLAY BY:: Gaspard Ulliel



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET: Dora, tekergők, whiskey, James, átkok, bűbájok, varázslatok, animágia, kviddics, szex, nők, Bagoly Berti, fehérmágia, James családja, Dumbledore, vajsör, Dromeda

    NEM SZERET: Az egész családja, beleértve Regulust is, Voldemort, halálfalók, Mardekár, fekete mágia, vérmánia, Pipogyusz, Lumpsluck.

    CÉLOK: Auror akarok lenni, benne akarok lenni a Főnix Rendjébe, és James-ék oldalán harcolni amíg csak meg nem halok.

    MUMUS: A barátaim elvesztése, természetesen.

    PATRÓNUS: Kutya – amikor találkoztam Jamesszel a vonaton, és összebarátkoztunk.

    DEMENTOR: Maguk a dementorok. De talán a család… Nem tudom, a dementorok és a család, igen ez a legtisztább, hiszen egyszer megtámadott egy dementor és komplett családomat utálom Dromedán kívül… Persze James az más…

    TELJES SZEMÉLYISÉG: Hogy milyen vagyok? Kiszámíthatatlan. Önfejű. Számító. Taktikus. Ravasz. Pökhendi. Gőgös. Akkor miért is kerültem a Griffendélbe, ha ilyen vagyok? Azt hiszem az ok nagyon egyszerű, ez mellett becsületes vagyok, méghozzá nagyon. Nagyon nagy a szívem, ezt persze szinte senki nem tudja. Vicces vagyok, lehet, hogy néha túlzásba viszem, de egy kicsit mindenkinek kell, nem? A barátaimért mindig kiállok, az életemet is odaadnám értük, bármi áron megvédeném őket, ameddig ez a világ létezik. Rám lehet bízni mindent, nálam hűségesebb ember nincsen. De tényleg. Lehet engem szeretni, utálni, de Sirius Black-ből csak egy van… És ez én vagyok, nem más. Lehet kicsit gőgös, pökhendi, nagyzoló, de igaz barát vagyok…


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Orion Black, 48, arany, halálfaló

    ANYA: Walburga Black, 52, arany, háztartásbeli

    TESTVÉREK: Regulus Black, 16, arany, Mardekár

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Sok hozzátartozóm van, de közölük egyet emelnék ki, aki James Potter. Olyan, mintha a tesvérem lenne. A másik felem. Hiszen unokatesók vagyunk. A másik pedig A

    ÁLLAT: Viel Glück, a hóbaglyom

    VÉR: arany

    SZÜLETÉSI HELY: London

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort

    TÖRTÉNET:
    Mágiatörténet. Utálom a mágiatörténetet, egyszerűen rohadtul készen vagyok attól, ahogy az öreg Binns tartja az óráit. Elegem van, tényleg mindenből, de mindenből. Ami ehhez a tantárgyhoz kapcsolódik, az mind fos, nem jó, hányás, és vannak olyan szavak, amiket nem szeretnék itt alkalmazni, mert félek, hogy kifutna mindenki a világból. A mellettem édesdeden szunyókáló Jamesre pillantok, aki éppen most csorgatja az üres pergamenjét tele nyállal. Én kivételesen ébren vagyok, na nem azért, mert érdekel ez a tantárgy. Binns magyarázatával mit sem törődve a lábaimat felpakolom a padra, igen, James feje mellé, és hintázni kezdek a székkel. Közben pedig megnézem a papírom sarkára írt ’Dora’ nevet. Már fél éve… Úristen, hogy elrepült az idő. Egy hónapot bírt mellettem. Ez kész csoda. Aztán meg kidobott, hogy én soha nem fogok megkomolyodni, és neki egy komoly pasi kell, mert így hogy lehet rám bízni valamit. Szerintem én nem vagyok annyira szörnyű. Oké, hogy még Jamesszel nem nőttük ki a csínytevő hajlamunkat, de egy férfi azért férfi, hogy gyerek maradjon! Tény és való, hogy mi már elég nagy gyerekek vagyunk. Nem érdekelt soha hogy mit gondoltak rólam, soha nem érdekelt mások véleménye. Ez alól kivételt képez Dora és a Tekergők… Meg talán Lily is. De egyébként mások véleményére nagy ívből teszek. Binns éppen meglát, és megszólal.
    -Semir, vegye le a lábait az asztalról!-
    Gondolkodok egy kicsit, majd ugyanúgy maradok, elvigyorodom, és gondolkodom valami csípős visszaszólaláson, amin ugye nagyon nem kell gondolkodnom, hiszen jönni fog az magától is, mint egy istenes… Öhm, az,
    -Először is.. Én nem Semir vagyok, hanem Sirius Black, a nemes és nagymúltú Black család egyik legszebb foltja! A másik pedig, hogy… Én nem veszem le a lábam professzor. Tudja, nekem itt nagyon kényelmes így… És legalább… Nem alszom el!-
    Szemtelenül vigyorogva közlöm ezt vele. Ha ember lenne tuti elvörösödne, de így csak fújtat, és szitkozódik, majd végül nagy nehezen kinyögi:
    -Rendben, akkor 50 pont a Griffendéltől azért, mert feltette a lábát a padra, 50 azért mert visszabeszélt nekem, és még 10 azért, mert a padtársát hagyta elaludni.-
    Én pedig elégedetten hátradőltem a székben, hogy öcsééém… Megint sikerült busás pontokat szerezni a… Ja, nem ismét elvettem pontokat a saját házamtól, de azért vannak a stréberek, hogy azt visszaszerezzék, nem igaz? De igen. Na hát, akkor a gond itt meg is van oldva, hiszen, a legjobb tanuló Lily, majd visszaszerzi azt a kétszáz nem tudom hány pontot amit James meg én elvesztettünk. Aztán az órának szépen vége, én pedig elindulok a nagyterembe, hogy végre kajáljak, aztán felmásszak a kh-ba, és az ágyamba dőljek, hogy aludjak egyet. De persze most is összefutok a volt csajommal, Dorával, aki azért dobott, mert azt fönt leírtam. Csak az a gáz, hogy én még mindig szeretem. Nem tudom miért, és hogyan, de szeretem… Ez van, ezt kell szeretni… De nem, nem állok vele szóba, olyan leszek mint Holdsáp, inkább megfordulok és elvegyülök a tömegben. Lévén, hogy ezt nem tudom megtenni a termetem miatt, ismét leégetem magam előtte. Talán nem kéne… De tudom, hogy úgy sem fog engem visszafogadni, tehetek bármit is, akkor sem hiszem, hogy megtenné. Neeem, szerintem nem… De, ki tudja mit hoz az élet.


------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Tapmancs

    TAPASZTALAT: 6

    MULTIKARAKTEREK: Nincs

    KARAKTER: CANON

    JELSZÓ: " Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz! "



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches!   Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches! EmptyVas. Okt. 14, 2012 5:03 am

Na jól van, most az egyszer elengedlek, Black...

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Sirius Orion Black ~ I'm ready, for party, bitches!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» bellatrix black.
» Regulus A. Black
» Narcissa Black
» Andromeda Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Griffendél-
Ugrás: