Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Lysander Avery EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Lysander Avery EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Lysander Avery EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Lysander Avery EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Lysander Avery EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Lysander Avery EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Lysander Avery EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Lysander Avery EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Lysander Avery EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Lysander Avery

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lysander Avery
Mardekár
Mardekár
Lysander Avery


Age : 29
Hozzászólások száma : 1
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorokány- és Varázslóképző

Lysander Avery Empty
TémanyitásTárgy: Lysander Avery   Lysander Avery EmptySzomb. Okt. 13, 2012 5:44 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Lysander Avery 10980577_large

LYSANDER CYGNUS AVERY



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV:
    • Lysander Cygnus Avery

    BECENEVEK:
    • Sander

    KOR:
    • Tizenhét

    FAJ:
    • Varázsló

    CSOPORT:
    • Mardekár

    HÁZ:
    • Mardekár

    ÉVFOLYAM:
    • Hetedik

    OLDAL:
    • Rossz

    FOGLALKOZÁS:
    • Tanuló

    PÁLCA:
    • Hársfa, kellemesen rugalmas, 12 és 3/4 hüvelyk sárkányszívizomhúr maggal.


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ:
    • Szőke kusza tincsei, rakoncátlanul lógnak ovális alakú arcába.

    SZEM:
    • Világoskék szeméhez, sötétebb kék árnyalatú cirmok párosodnak.

    MAGASSÁG:
    • 185cm

    SÚLY:
    • 95kg

    TESTALKAT:
    • Testes, modell alkat. Izmai igen kifinomultak, szálkásak, nem az a hű de kigyúrt fajta, de meg bírja védeni magát és szeretteit.

    STÍLUS:
    • Egyedi, de követi a divatot. Olykor sportos, elegáns, fess, de van amikor mindenből elővesz egy kicsit, hogy kitűnjön a tömegből, odavonzva ezzel társai figyelmét. Legkedveltebb összeállítása az iskolai köpeny alatt a farmer, tornacipő és egy laza póló.

    PLAY BY::
    • Alex Pettyfer



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:
    • Viccelődni
    • Tilosban járni
    • Sötét mágiát
    • Versengés
    • Tréfát űzni másokból
    • Kísérletezni az animágiábal
    • Új dolgokat felfedezni
    • Tanulni

    NEM SZERET:
    • Apja
    • Egyedül lenni
    • Tréfát űznek belőle
    • Szabályokat
    • Ellenkező házak
    • Házi feladat

    CÉLOK:
    • Sötét varázslatok kifejlesztése, amivel nagy sikereket érhet majd el a Halálfalók körében.
    • A legjobbnak lenni.

    MUMUS:
    • Kisöccse, mint Inferius

    PATRÓNUS:
    • Sarki róka ~ Két kis húgát látja boldogan, miként meglepetés készítenek neki!

    DEMENTOR:
    • Öccse elvesztése után, sokszor álmodott húgairól, miként integetve elmerülnek a háztáji feneketlen tóba.

    TELJES SZEMÉLYISÉG:
    • Lysander egy életvidám, mókás bohóc, aki nem ismer kegyelmet és nem tanúsít megbánást. Határozottan döntései vannak, amik általában mindig előnyére válnak. Társaságfüggő utál egyedül lenni.
    Álmodozó típus, leghőbb vágya, hogy egyszer apja nyomdokaiba lép majd és csatlakozik a Halálfalók seregéhez, szolgálva ezzel a Sötét Nagyurat. ( Az apja utáni bosszúvágy hajtja!)
    Céltudatos, buzgó, törekvő és lelkes... Igazi ambiciózus egyéniség. Nyugodt természetének köszönhetően, türelmes ember, nehezen lehet felbosszantani. Ami viszont folyton folyvást idegesíti, az a szánalomra méltó piros oroszlánok a Griffendélesek.
    Könnyű rávenni mindenre, főleg a rosszaságokra, amivel meg kell szegnie a ház szabályait. Utálja ha parancsolgatnak neki, különösképpen ha azt egy tanárai vagy a szülei teszik. Csak a saját feje után megy és ha valamit elhatároz az úgy is lesz. Ha kiszemel valakit... az előbb utóbb az övé lesz. A lányokat az ujjai köré csavarja, de nem gondolja komolyan a kapcsolatokat. Szeret játszani az emberek érzéséivel.
    Más sem érdekli, csak a házak közötti versengés, ha az ő házáról van szó, mindent megtesz érte, hogy az a lehető legjobban szerepeljen. Épp ezért nagyon szorgalmas és okos fiú, büszke arra, hogy a dicső Mardekár csapatát erősítheti tudásával.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA:
    • Cassius Avery ~ 46 ~ Aranyvér ~ Halálfaló

    ANYA:
    • Alanna Avery ~ 44 ~ Aranyvér ~ Boszorkány


    TESTVÉREK:
    • Isadora Avery ~ 16 ~ Aranyvér ~ Mardekáros diák
    • Cassiopelia Avery ~ 15 ~ Aranyvér ~ Mardekáros diák
    • Jamie Avery ~ Elhunyt

    ÁLLAT:
    • Törpe Hiút ~ Mallory (Akit eredetileg Macskának árultak!)

    VÉR:
    • Arany

    SZÜLETÉSI HELY:
    • Avery birtok

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY:
    • Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Iskola

    TÖRTÉNET:
    Sosem szerettem a szabályokat, legfőbbképpen betartani nem! Egyik nap mikor édesapám arra utasított, vegyem fel a legszebb ünneplő ruhámat és fésülködjek meg, mert találkozom azzal az emberrel, aki életem végéig szeretni fog, nemet mondtam. Egy előkelő kisasszonnyal lett volna találkozóm, de én elcsavarogtam és nem jelentem meg a díszes társaság előtt.
    Órákkal később miután hazataláltam kóválygásomból, apám már a nappaliban várt az öreg, dohszagtól bűzlő karosszékében. Azt mondta az ő magának való és mély hangján: „Hol voltál fiam?” Én nem válaszoltam. Lehajtott fejjel fixíroztam a méregzöld szőnyeget, miközben cipőm orráról rugdostam le a sárdarabokat! Nem érkezett további kérdés. Meg is lepődtem, hiszen sosem úsztam még meg büntetés nélkül. Felnéztem, de a karosszék üres volt. Hol lehet az öreg? Néztem körbe a gyertyafényben úszó szobában.
    Ott állt az ajtóban, kivont pálcával és dühtől eltorzult arccal. A szemei szikráztak, a nyakán megfeszültek az erek, és idegesen fujtatott: - Miattad, bomlott fel a legértékesebb szerződésünk egy nemesi családdal! Ezt még megbánod! Védd magad, ha tudod.
    Féltem, rettenetesen féltem apám haragjától, de elővettem pálcámat és higgadt tekintettel, vártam az átkot, amit hamarosan akár a halálig is letaszíthat engem.
    Az átok lesújtott, egyenesen az oldalamba csapódott, amitől én a mögöttem lévő kőoszlophoz csapódtam. Az oldalamból dőlt a vér, szörnyen fájt a frissen vágott seb, de nem törődtem vele. Felálltam és újra szembenéztem a mostanra már nevető apámmal, aki csak annyit mondott: „Gyönge vagy! Egy semmirekellő féreg!”
    A tekintetem sötétre fordult, a szemem villámokat kibocsátva izzott, akárcsak egy robbanás, ami mindent elpusztít, ami a környezetében van. A mágia szinte kézzel foghatóvá vált körülöttem. Erősen koncentráltam és visszaemlékeztem arra, amit az iskolába tanítottak.
    Fegyelem, összpontosítás, lankadatlan figyelem.
    - Gyerünk Sander sikerülni fog. Legyőzöd! – motyogtam magamnak, miközben összpontosítottam a bennem fortyogó mágiát. Újra felnéztem és láttam apám félelemtől megrendült arcát. Pálcáját leeresztette és hátrált néhány lépést.
    - Figyeled apám? Figyeled… mire képes a semmirekellő fiad? – ördögien kacagtam bele torz képébe. A pálcát egyenesen rá irányítottam és kimondtam az általam kifejlesztett gyilkos átkot!
    - Permanenter Occidere – de az átok célt tévesztett, én pedig, a nagy erőtől a földre zuhantam.
    Körbenéztem és a nappalin mintha egy orkán söpört volna végig. Pusztító erejűre sikerült az átkom, de szerencsémre, vagy sajnálatomra nem találta el apámat. Tényleg? Hol van az apám? Felálltam és keresni kezdtem őt, a szerencsétlen ott gubbasztott a kanapé mögött holtra vált arccal.
    - Azt hittem a halálfalók nem félnek semmitől, de tévedtem. Többet nem vagy az apám és ne merj még egyszer pálcát emelni rám vagy akár a húgaimra, mert a következő átkom pontos lesz. Erre megesküszöm.– köptem apámnak a keresetlen szavakat, miközben elmotyogtam egy gyors helyreállító bűbájt a szobára.
    Attól a naptól kezdve, megígértem magamnak, hogy egyszer apám nyomdokaiba lépek, halálfaló leszek, és meg bosszúlom ezt a napot!



------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE:
    • Vasii~

    TAPASZTALAT:
    • Lassan 2 éve.

    MULTIKARAKTEREK:
    • Nincs

    KARAKTER:
    • Canon

    JELSZÓ:
    • " Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz! "



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Lysander Avery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lysander Avery   Lysander Avery EmptyVas. Okt. 14, 2012 5:08 am

Sander Sander, akkor kérlek mi is pajtik leszünk Smile

Annyit kérek csak hogy a Profilodnál a play byhoz Alexet írd be, mert így nem egyezik kettő.

Ettől függetlenül, Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Lysander Avery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isadora Avery
» Cassiopeia Avery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Mardekár-
Ugrás: