Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Isadora Avery EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Isadora Avery EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Isadora Avery EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Isadora Avery EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Isadora Avery EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Isadora Avery EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Isadora Avery EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Isadora Avery EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Isadora Avery EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Isadora Avery

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Isadora Avery
Mardekár
Mardekár
Isadora Avery


Hozzászólások száma : 6

Isadora Avery Empty
TémanyitásTárgy: Isadora Avery   Isadora Avery EmptySzer. Okt. 10, 2012 8:37 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Isadora Avery Tumblr_lz8jc2yC4m1r4y3lj

ISADORA PENELOPE AVERY



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV:
    Isadora Penelope Avery
    BECENEVEK:
    Isa,Dora,Izzy
    KOR:
    16
    FAJ: varázsló

    CSOPORT: mardekár

    HÁZ:mardekár

    ÉVFOLYAM: Hatodik

    OLDAL:rossz

    FOGLALKOZÁS:
    tanuló
    PÁLCA:
    bükkfa~ griff madár tolla ~ 11 hüvelyk

------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ:
    Szőke hullámos haja leomlik a vállán, és egészen a derekáig ér.
    SZEM:
    Igéző kék szemei vannak, amelyekkel bárkit képes a befolyása alá vonni.
    MAGASSÁG:
    175 cm.
    SÚLY:
    55 kg
    TESTALKAT:
    Karcsú, törékeny testalkata bárkinek azt a benyomást keltheti hogy Isa, egy védtelen hölgy. Kecsesen mozog, a tartásában van valami felsőbbrendűbb alakja formás, lábai hosszúak.
    STÍLUS:
    Ad a megjelenésére, soha nem vesz fel torna csukát, vagy melegítő nadrágot. Finom, és stílusos ruhákat hord. Előnyben részesíti a feszülős, élénk színű ruhadarabokat. Kedvencei a selyem, a kasmír és pamut. Iskolai egyen ruhája is mindig patyolat tiszta, és még az a gönc is jól áll neki. Szereti a kiegészítőket, gyakran szokott gyűrűt és fülbevalót hordani. A finom esésű, elegáns szabású ruhák kiemelik a domborulatait és csinos külsőt varázsolnak neki.


------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:
    ♥ mardekár
    ♥ precizitás
    ♥ varázslás
    ♥ szépség
    ♥ rossznak lenni
    ♥ uralkodni
    ♥ könyvtár
    ♥ parancsolgatni
    ♥ mézsör
    NEM SZERET:
    x griffendélesek
    x szülei
    x ha irányítani akarják
    x magány
    x emlékek
    x szerelembe esni
    x közel kerülni valakihez
    x sárga
    x málnaszörp
    x rámenős pasik
    CÉLOK:
    Elérni hogy a szülei ne irányítsák az életét. Halálfaló szeretne lenni.
    MUMUS:
    Ha elveszítené a testvéreit azt nem élné túl. Mély, sötét és végeláthatatlan víz.
    PATRÓNUS:
    Hiúz - Amikor gyermekként a testvéreivel játszott, és Jamie-vel aki mostanra halott.
    DEMENTOR:
    A testvére Jamie elvesztése. Belefulladt a birtokon levő tóba.
    TELJES SZEMÉLYISÉG:
    Isadora Avery minden csak nem kiismerhető. Tökéletes az emberek megtévesztésében, és becsapásában. Elő szeretettel piszkál és bánt másokat, főleg ha azok griffendélesek. Csak azzal a néhány emberrel kedves, aki szintén az Avery nevet viseli. Egyébként még a mardekárosokkal sem szokott bájcsevegni vagy nevetgélni. Van egy pár barátja akik inkább félelemből vannak vele semmint igazi szeretetből. A legtöbben jégkirálynőnek hívják a háta mögött, persze a szemébe soha nem mondanák. Szókimondó, soha nem rejti véka alá a véleményét, és nem érdekli hogy esetleg kiket bánt meg. Jó tanuló, szinte az egyik legkiválóbb a mardekárosok között. Nem szereti ha valaki a maszkja mögé lát, és felismeri az igazi Isat. A lányt akit megtörtek a múltbeli események, aki fél a sötétben, aki nem mer a Roxfort tavához közel merészkedni. Inkább a magabiztos, kegyetlen és tökéletes Isadorat mutatja a külvilág felé, és már önmaga is elhiszi hogy ez az igazi énje.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Cassius Avery, 46, aranyvér, halálfaló

    ANYA: Alanna Avery, 44, aranyvér, boszorkány

    TESTVÉREK:
    Lysander Avery, 17, aranyvér, mardekáros diák
    Cassiopelia Avery, 15, aranyvér, mardekáros diák
    Jamie Avery, elhunyt


    VÉR: aranyvér

    SZÜLETÉSI HELY:
    Avery birtok

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY:
    Roxfort,Roxmorts

    TÖRTÉNET:
    Ajkaimat összepréseltem, miközben kezemmel végig szántottam bársony ruhámon. Próbáltam megőrizni a hidegvéremet, igyekeztem továbbra is rezzenéstelen tekintettel nézni a szüleimet. Hangjuk a fülemben visszhangzott, én pedig igyekeztem feldolgozni az imént hallottakat. A torkomba gombóc keletkezett, nehezemre esett megszólalni. Miért teszik ezt velem? Miért teszik tönkre az egész életemet? Efféle kérdések száguldoztak az agyamban, de választ sehol sem találtam rájuk. Egyre csak azon kattogott az agyam hogy engem átvertek. Hogy előre eldöntötték az egész életemet.
    - Hidd el, csak a javadat szolgálod majd. William egy igazi úriember, nincs mitől félned. - mondta anya tárgyilagosan. Vigasztalásnak szánta, de soha nem ment neki. A hangjából semmi együttérzést vagy részvétet sem hallottam ki. Csak azt azt a hangsúlyt amellyel azt próbálja a tudtomra adni, hogy ha tetszik ha nem hozzá kell mennem William Lawenhez. Ahhoz a ficsúrhoz, akit manapság előszeretettel mutogatnak az újságok címoldalán. William a bátor, aki szembeszállt a sárkánnyal és megmentette egy egész falu életét. William aki harcolt a bestiákkal, és győztesen tért haza. Kezeim akaratlanul is ökölbe szorultak. Nincs az az isten, hogy hozzá menjek egy ilyen alakhoz. Még akkor sem ha ezért bekerülhetünk a minisztériumba.
    - William most kapott egy igazán fontos posztot a mágiaügyi hivatalnál. Isadora, hozzá kell menned hogy beszivároghassunk a minisztériumba. - tette hozzá apám ellentmondást nem tűrő hangon. Dacosan néztem farkas szemet a szüleimmel, a harag lávaként tört fel belőlem. Kedvem lett volna törni, zúzni és kiabálni de a helyemen maradtam. Nyugalmat erőltettem magamra, és ridegen bólintottam egyet. Most úgy teszek mintha meggyőztek volna. Nem ellenkezem. Még.
    - William is tudja hogy ez csak egy érdek házasság lesz. Hidd el még rá se kell nézned ha nem kedveled. Csak el kell játszanotok hogy szeretitek egymást. - anya egyenesen a szemembe fúrta tekintetét amíg beszélt hozzám. Próbált rájönni hogy komolyan gondolom e hogy engedelmeskedem, vagy ez is csak egy újabb trükk. Álltam a tekintetét, egészen addig míg már úgy éreztem hogy megkapta amit akart. Vagyis azt hitte hogy megkapta. Aztán félre pillantottam, ki az ablakon s néztem a napsütötte dombokat. El fogok menekülni, nem fogom hagyni hogy kihasználjanak. Nem akarok hozzá menni William Lawenhez, aki ráadásul tíz évvel idősebb nálam. Képtelen lennék még csak eljátszani is hogy szeretem. Egyszerűen ki nem állhatom azt a férfit. Az egész lénye irritál, legszívesebben elátkoznám.
    Felpillantottam a szüleimre, apám kérdőn felvonta egyik szemöldökét míg anyám szigorú nézésével traktált. Hát legyen, higgyék csak azt hogy elérték amit akartak.
    - Rendben. Megértettem. Hozzá megyek Willhez. Remélem most boldogok vagytok. - közöltem velük a hírt fanyar mosollyal az arcomon, aztán felálltam a fotelból ahol addig ültem, és nagy hévvel kiviharzottam a szobából. Akartam hogy tudják nem örülök annak amit rám erőszakoltak. Nem örülök hogy dróton rángatnak akár egy marionett bábut. Nekem senki sem parancsolhat, még a szüleim sem. Emelt fővel sétáltam végig a folyosókon, de belül úgy éreztem hogy mindjárt megőrülök. Utáltam hogy előre tudom a jövőmet, hogy nem akadályozhatom meg amit velem készülnek tenni. Apának már ezerszer mondtam hogy halálfaló szeretnék lenni, és nem érdekelnek a kicsinyes munkák amiket rám akart eddig sózni. Erre azt mondta hogy nem vagyok elég kegyetlen. Nem lennék jó halálfaló. De majd én megmutatom neki. Meglátja hogy milyen egy hárpia tud lenni a lánya.


------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE:Lane

    TAPASZTALAT: 2 év

    MULTIKARAKTEREK: Nincsenek

    KARAKTER: CANON

    JELSZÓ: " Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz! "



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Isadora Avery Empty
TémanyitásTárgy: Re: Isadora Avery   Isadora Avery EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:59 pm

ELFOGADVA!

foglalj avit aztán pedig irány a játéktér. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Isadora Avery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lysander Avery
» Cassiopeia Avery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Mardekár-
Ugrás: