Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Három seprű EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Három seprű EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Három seprű EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Három seprű EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Három seprű EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Három seprű EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Három seprű EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Három seprű EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Három seprű EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Három seprű

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Három seprű Empty
TémanyitásTárgy: Három seprű   Három seprű EmptyHétf. Okt. 08, 2012 7:54 pm

Három seprű The-three-broomsticks-profile
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Három seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: Három seprű   Három seprű EmptyKedd Okt. 16, 2012 3:38 am



don't wanna fall another moment


here i am and i stand so tall just the way i'm supposed to be




we are best friends james, i hope, you know that.




-Hé Ágas, ne ábrándozz folyton Lily-ről, mert még a végén lebukunk, és esküszöm átragasztom rád Holdsáp bolháit, és ha nekem is lesznek, akkor azokat is megkapod. Hallod, te sütőtökfejű!? Neked beszélek!-

Suttogva próbálok neki jelezni, hiszen az alagútban haladunk a Mézesfalás felé. Persze a köpeny rajtunk van, de ez a tökkelütött csak Lilyről áradozik persze hangosan. Nem bántásból mondom neki, sőt, vigyorogva beszélek. Mit nekünk egy bünti, ezret letöltöttünk már együtt, szóval túlélnék, sőt! De azért jó így néha viccelődni. Sőt, mi szinte mindenből viccet csinálunk. Na nem véletlenül, mindegyikre megvan az okunk. Ilyenek vagyunk első óta. Mindenki azt mondja, hogy meg kéne változzunk. De nem tesszük. Lehet azért, mert nem akarunk, de azért ott van a pakliban az is, hogy a háború közeleg, és mi még gyerekek akarunk maradni, hogy ne kelljen benne részt vennünk. Furcsa dolgok ezek, meg kell hagyni, és van benne némi igazság. Voldemort egyre nagyobb hatalomra tesz szert, és ha ez így megy tovább, sötét idők köszöntenek ránk, nagyon sötétek. Épp ezért akarjuk kihasználni az utunkba kerülő összes alkalmat, mégpedig arra, hogy még önfeledten nevethessünk a sötétség előtt. Hiszen annak egyszer úgy is el kell jönnie, de majd akkor szembeszállunk vele. Mi négyen… Persze sokan mások, de nekem csak a négyes az, ami számít, meg persze az, hogy Dorának semmi baja ne essen. De én cseszegetem Jamest Lilyvel, mikor tavaly mindig csak róla áradoztam. Igen-igen, ez így van, hiába is próbálnám meg tagadni. Szóval tényleg… Ez van, ez egy kis kitérő volt tőlem, hiszen… Elkalandoztam, és miattam majdnem lebuktunk, mert majdnem nekimentem egy édességes doboznak. Szitkozódni kezdtem fojtott hangnemen, aztán tovább haladtunk, és végül sikerült feljutnunk, aztán onnan ki Roxmortsba, és végül a Három seprűbe tévedtünk. Rosmerta (mert hogy mi így is hívhatjuk) hozott nekünk ki két vajsört… Hmm, ilyenkor az a legjobb. Remusnak közbeszólt a „kis szőrös problémája”, Peter meg valahol elkallódott, így csak ketten vagyunk.
-Te Ágas. Mit szólnál ahhoz, ha valami elképesztően ütős csínyt hajtanánk végre Pipogyusz ellen?-
Ördögi vigyorral pillantok cimborámra, és már jobbnál jobb ötletek motoszkálnak a fejemben, főként arról, hogyan lehetne egy életre megalázni azt a szerencsétlent. Persze azért még fizetség jár neki, amiért rájött, hogy mi is Remus valójában… A kis tetű Piton. Ötödik óta lakol ezért a tettért, és még nem ért véget a büntetés neki. Sajnos kirúgatni nem tudjuk az iskolából, de hogy őszinte legyek, nem is az lenne neki a legnagyobb büntetés, hanem valami egészen más. Lilyhez kapcsolódó, de őt nem akarom bevonni ebbe. James úgysem engedné. És én tekintettel vagyok rájuk.

417 , James , Remélem tetszik pajti Very Happy


and we’ll the best wizards of Order of the Phoenix.







A hozzászólást Sirius O. Black összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 21, 2012 1:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
James Potter
Griffendél
Griffendél
James Potter


Hozzászólások száma : 8

Három seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: Három seprű   Három seprű EmptyKedd Okt. 16, 2012 5:36 am

[dohtml]


crazy, crazy till we see then sun| to Sirius


-És az a póló, Merlinre, nagyon jól nézett ki!- Folytattam a Lilyről való áradozásomat visszafojtott hangon a mögöttem baktató Siriusnak, aki szerintem már bealudt útközben, vagy egyáltalán nem is figyelt! Már vagy tíz egész perce csak mondtam, és mondtam neki a dolgot, megállás nélkül, amikor is hirtelen elege lett mindenből.
-Oké, fogtam az adást!- Sóhajtottam, és inkább csak a gondolataimba merültem aztán pedig, hirtelen eszembe jutott valami ami engem foglalkoztat napok óta.
-Figyu Tapmancs! Én akartam veled valamiről beszélni...- Kezdtem komolyan. Igen ez életbe vágóan fontos dolog számomra, és az ilyen dolgokat az ember kivel mással beszélje meg, mint a legjobb barátjával? Nem az, hoyg Remusszal, vagy Peterrel nem szívesen beszéltem volna meg, de ők nem hiszem, hogy tanácsot tudtak volna adni, és hát hiába vagyok velük tényleg nagyon jóban, mert a mi négyesünk barátsága örök, minden embernek van egy fő bizalmasa, aki tényleg mindent tud róla, és akivel bármit meg tud osztani. Na nekem ez az ember mindenképpen Sirius!
-Szóval.. mindegy inkább hagyjuk!- Sóhajtottam, és gyorsan inkább lezártam a témát. Gyorsra vette a lépteim, siettem, majdnem le is buktunk, de nem hagytam időt neki, hogy vissza kérdezzen, giszen ha sietek, akkor neki is sietnie kell, főleg, hogy én megyek elől, tehát neki figyelni kell arra, hogy a köpenyem takarásában maradjon. Nem sokkal később, már a három seprűben ültünk, és hagytuk, hogy Rosmerta hozzon nekünk egy kis vajsört. Ez a nő imád minket, és nem csak azért, mert túlzottan jóképűek vagyunk! Azt mondta egyszer, hogy azért bír minket, mert nagy a szánk, és annyit beszélünk, meg hát a hírünk megelőzött minket. Igen a mi négyesünk elég híres..
-Még jó hogy Tapmancs! Sosem fogom elfelejteni amit Lilsnek mondott, és amit tett vele! Habár lehet, hogy meg kéne köszönnöm neki nem? Mert ha az a nyomoronc még minidig jóban Lilyvel akkor lehet, hogy én sosem jöttem volna össze vele! - Gondolkoztam hangosan.
-Mik a terveid?- Emeltem meg a szemöldököm vigyorogva, közben pedig a gondolatom Lily felé kalandozott újra.
-Szerinted séta a Tiltott Rengetegben vagy nyáladzás Madam Puffidot mézes-mázas kávézójában?- Kortyoltam bele a vajsörbe, aztán észbe kaptam.
-Bocs, csak! Mindegy. Szóval akkor Pipogyusz!- Ráncoltam össze a homlokom annyira gondolkoztam. Semmi kép nem akartam eltérni a témától, de Lily, és ajj! Szerelmes vagyok, és ez most nem kamu! Ez igaz szerelem, nem az a járunk, de semmi mint a többiekkel. Ez most tényleg a nagy szerelem, szegény Remus őt fárasztom a legtöbbet, Sirius már rég agyon vert volna, hogyha ennyit dumáltam volna neki az érzéseimről, és még néha én is meglepődöm magamon. A szememet Siriusra függesztettem, bámultam, közben pedig azon gondolkoztam, hogy vajon tudja-e, hogy most megint nem Piton egrecíroztatásán gondolkozom. Én mindent megteszek annak érdekében, hogy az a féleszű megkeserülje azt amit mondott a csajomnak. Igaz, hogy akkor még ő nem volt a barátnőm, mert hát igazából fogalmam sincs miért mondott nekem, de akkor ötödikben, ahogy meghallottam azt a bizonyos szót rögtön felugrottam, és gondolkodás nélkül reagálta, pedig akkor épp a cikeszemet kaptam el, miközben Holdsáp és Tapmancs veszekedett valami számomra tök lényegtelen dolgon, Peter meg csak csodálta ahogy újra, és újra elkapom a repülő arany gömböcskét. Aztán újra az eszembe jutott, hogy a legjobb barátom velem szemben ül, ezért gyorsan megráztam a fejem, és újra beleittam a vajsörbe

Vissza az elejére Go down
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Három seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: Három seprű   Három seprű EmptyVas. Okt. 21, 2012 1:07 am



We are the Best Friends on the hole World


You are my role model, my friend.




we are best friends james, i hope, you know that.




Talán egy kicsit messzire mentem a lecsendesítéssel, mert James is feltűnően elcsendesedett ezzel együtt. De úgy is kiszedem belőle a dolgokat, hiszen a legjobb barátom. Nem mintha Remus és Peter nem lenne, de azért Jamesszel egymás bizalmasai vagyunk. Holdsáp és Féregfark is jó barátaink, de azért James olyan mintha a testvérem lenne. Peter is… Tavalyra már igen-igen kikupálódott, hiszen a csínyekben is könnyen részt vett. Azt hiszem ez haladásnak számít. Vagyis igen, Peter is igazi csínytevő lett, nem az a félénk kis nyuszi gyerek aki az előtt volt. Jó munkát végeztünk, azt kell mondjam, hiszen Holdsáp is átfejlődött egy kicsit a mi formánkra. Bár azért még mindig ő az, aki féken tart minket. Bár már egyre ritkábban enged utunkra. Úgy sem fognak kirúgni, akkor meg minek fékezzük magunkat. Elmosolyodok, amint felérünk, belekezdek:
-James, ha valamit akarsz mondani, ne tartsd magadban… El sem hiszem, hogy megint ezt mondom neked.-
Vigyorodok el a végére, hiszen Lilyvel kapcsolatban is mindig ezt mondtam neki, de ő tökfej volt –ahogy mindig- és majdnem elveszítette. Ennek kapcsán most is ezt mondom, de más célból. Tudom, hogy valamit nem mond el, jól titkolja, de előttem nincsenek titkai, hiszen én mindent tudok róla. Soha nem használnám fel ellene, soha, hiszen amint azt már sokszor említettem, ő a legjobb barátom széles e világon!
-Nem tudom, szerintem a herélt rozmár segítsége nélkül is összejöttetek volna. Azt sugározom neked már első óta hogy ti egymásnak vagytok teremtve, és hidd el, azokat soha nem robbantja szét a sors. Persze engem meg sz*pat a sors, de, az volt a fontosabb, hogy ti legyetek a boldogabbak, nem én. Én ráérek még egy darabig… Dora már… Áh, mindegy, nem akarok belemenni. Egyébként meg valami nagyon ütős… Amiből örökre tanul, hogy velünk nem érdemes ujjat húzni… Mind a négyünkkel.-
Gondolkodom hangosan. Tényleg, Pipogyusznak még tanulnia kell a leckéből, hiszen számtalanszor megpróbált velünk ujjat húzni, persze mindig sikertelenül, hiszen mi mindig ott voltunk, hogy ellássuk a zsíros hajához tartozó képét. Aztán eszembe jut, hogy James mondott még valamit a Puddifoot kávézóról, és a rengetegről…
-Hmm, ha rám hallgatsz, akkor séta a rengetegben. Sokkal romantikusabb, mint abban a kávézóban tocsogni a nyálban… De tudod pajti, hogy a te döntésed.-
Mosolyogva belekortyolok a vajsörömbe, és közben gondolkozok azon, hogy most vajon mivel törhetnénk borsot Pipogyi orra alá. Vagy éppen a komplett Mardis banda orra alá… Lehet, hogy ki kéne függeszteni az iskolában szerteszét Pipogyusz ruhatárát. Csak honnan szerzünk megint Mardekáros hajat? Azok annyira azért nem sütőtökfejűek, hogy ismét bedőljenek a trükkünknek. De ki tudja, lehet hogy megcsinálunk mindent… Hm, előttünk igazából soha nem volt akadály semmi… Érdekes.
-És tudom, hogy ismét Lilyn jár az eszed, drága barátom, de ez nem is baj, hiszen végre megtaláltad azt, aki tényleg hozzád illik.-

451 , James , Ez most részemről kicsit rövidebb lett, remélem azért tetszik Very Happy


and we’ll the best wizards of Order of the Phoenix.




Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Három seprű Empty
TémanyitásTárgy: Re: Három seprű   Három seprű Empty

Vissza az elejére Go down
 
Három seprű
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxforton kívül :: Roxmorts-
Ugrás: