Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Keresem! EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Keresem! EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Keresem! EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Keresem! EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Keresem! EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Keresem! EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Keresem! EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Keresem! EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Keresem! EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Keresem!

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Keresem!   Keresem! EmptyKedd Szept. 18, 2012 10:48 pm

barátod, ellenséged, rokonaid?
Kód:

[img]kép róla ide[/img]
[size=18]TELJES NEVE[/size]

kor ::
csoport ::
jellem ::
kapcsolatunk ::
play by ::
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Morgana Lennox
Griffendél
Griffendél
Morgana Lennox


Hozzászólások száma : 6

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyPént. Okt. 12, 2012 10:25 am




Mike Caleb Anderson

• kor :: 18 • csoport :: igazából a házat a készítőre bíznám • Play by :: Ash Stymest


• Kapcsolatunk :: A kapcsolatunkat nem igazán lehet pár szóval jellemezni. Ő volt az a srác, akivel 15 éves koromban egy nyaralás alkalmával megismerkedtem. Az volt az első nyaram, melyet táborokban töltöttem. Apunak nem volt szabadsága, egyszerűen nem tudott velem maradni, így tehát maradt a táborozás. Nos egy ilyenben találkoztunk. Miatta bújtam ki a csigaházamból, ő volt az, akinek életem legjobb nyarát köszönhetem. Együtt buliztunk, hülyéskedtünk, és megbeszéltük az élet dolgait egy füves cigi mellett. Ő lett a legjobb barátom, a srác, akiért már azóta rajongok. Persze tudom, hogy ez csak egy gyermeteg vágy, és hogy nem igazán valósulhat meg, én ettől függetlenül remélek... - persze ha van más lehetőség, nem mondok le arról egy fantazma miatt. A lényeg, hogy azóta levelezünk, és mindent megbeszélünk. Mit ad isten, véletlenül pont Angliába költöztek, és ebbe az iskolában fogja befejezni a tanulmányait. Amúgy a tábor óta nem találkoztunk, csak bagolypostán tartjuk a kapcsolatot, de már alig várom, hogy lássam, és hogy megbizonyosodjam arról, hogy még mindig vibrál e közöttünk a levegő.

• Jellem :: Hát nem egy egyszerű eset, az biztos. Minden buliban benne van, füvezik, iszik, kissé féktelen. Az élet minden cseppjét kiélvezi, és egyáltalán nem fél attól, hogy mit hoz a holnap. Ő úgy van vele, hogy inkább most tegyen meg mindent, hiszen sosem lehet tudni! Lázadó, vagány, és simán kiáll magáért, és másokért, ha kell egyedül is szembeszáll akárkivel. Mindezeket leszámítva kevés valódi barátja van, akivel megosztja a lelkében dúló érzéseket... - Morgana pont egy ilyen személy. Természetesen nem csak barátként tekint rá, azonban ezt az érzést minél mélyebbre próbálja elnyomni, hiszen nem híve a tartós kapcsolatoknak, illetve az elkötelezettségnek. Valójában ő is fel van villanyozva, hogy végre láthatja a lányt, hiszen annak idején nem történt közöttük semmi. Reméli, hogy sikerül dűlőre jutniuk ebben a kényes témában, és ha más nem, akkor talál magának pár csajt, akivel jól elszórakozhat.
Vissza az elejére Go down
Stephen A. Johnson
Mágikus lény
Mágikus lény
Stephen A. Johnson


Hozzászólások száma : 5

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyPént. Okt. 19, 2012 5:30 am

Keresem! BenBarnes2Keresem! Benbarnesaro200x320
HENRY GOODWIN

kor :: 22
csoport :: Mágikus lények, jelenleg de később akár lehet más is.
jellem :: Legyen nagy a düh benne, legyen kicsit elveszett. Hasonló a jelleme mint nekem. De rád bízom Smile
kapcsolatunk :: Teljesen olyan helyzetbe került mint én. Neki a drága szeretett apját ölték meg, és kikezdett egy vérfarkassal, kevés sikerrel. Én pedig követtem és megmentettem. Szegényke biztos azt élte át, amit én akkoriban. Megkért, hogy tanítsam meg. Elmeséltem neki a múltam, ő átlátta a helyzetet és most, nem olyan régóta taníthatom, és meg kell valljam, nem rossz. Sőt, remélem velem marad ezek után, nagyon jó kapcsolatot alakítottunk ki. Őt is megharapták persze, amit még nem igazán tud kezelni és egy ideig még tutira nálam fog lakni.
play by :: Ben Barnes-t szeretném, de alkuképes vagyok.


_________________________________________

Keresem! Acs02Keresem! Nr05
KATHERINE GRIFFIN

kor :: 25
csoport :: teljesen mindegy
jellem :: nekem mindegy (:
kapcsolatunk :: a jelenlegi szeretőm, rengeteget lóg nálam.
play by :: Anna Christine Speckhart, ha van jobb ötleted szólj Smile


_________________________________________

Keresem! Avatar39Keresem! 3f1405de7abd094b89176ff9732c1c5d
CHRISTOPHER REDWAY

kor :: 30
csoport :: teljesen mindegy
jellem :: nekem mindegy (:
kapcsolatunk :: a legjobb barátom, kiskorom óta ismerem. egyszer nekimentem a csávónak aki meg akarta verni, aztán persze mindketten kaptunk tőle. Végül az apám mentett meg minket. Egy ideig nem találkoztunk, elköltöztél, de nemrég visszajöttél és megleptél. Én pedig nagyon örülök neked, imádlak. jelenleg nálam laksz, szóval... minden ami kell egy helyen van.
play by :: Heath Ledger, ha van jobb ötleted szólj Smile
Vissza az elejére Go down
Sirius O. Black
Griffendél
Griffendél
Sirius O. Black


Hozzászólások száma : 11

Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 7:25 am

Keresem! 1343039474-stellaire4Keresem! 344z0i0
HAYLEY WILDSTONE
kor :: 17
csoport :: Mardekár
jellem :: Számító csaj, aki mindent megkap amit akar. Mindent képes megtenni a célja érdekében, amit akkor sem ad fel, ha az utolsó cérna is elszakadt. Gonosz is ez mellett, nagyon, de van neki egy igazi énje, amit elrejt, az pedig a csendes, bátor lány. Nagyon ravasz, álszent is, bármikor képes hazudni... A lényeg nekem, hogy ilyen legyen Smile
kapcsolatunk :: Talán fura hallani, de ő az a nő a Mardekárból aki szerelmes belém. Nem tudom hogyan alakult, de még régen találkoztunk a folyosón, ahol veszekedtünk... Aztán többször is összefutottunk, míg egyszer kettesben találkoztunk -teljesen véletlenül- egy üres teremben, és egymásnak estünk. Azóta is csak kutatja az alkalmat, hogy ismét kettesben legyünk. Az én érzéseimről feléd még nem is beszéltem. Nem vagy nekem közömbös, az tény, hiszen akárkinek mégsem adom oda magam -józanul-. Szóval tény, hogy köztünk nem forr, egyenesen lángol minden, ha két méternél közelebb állunk egymáshoz. Csak annyit kérek, hogy nagyon siess mert már szükségem van rád!
play by :: Susan Coffey vagy Taylor Momsen (alkuképes vagyok ám)


MEGÉRKEZETT *.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresem! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem!   Keresem! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresem!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Kérdések, kérések-
Ugrás: