Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Kviddics pálya EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Kviddics pálya EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Kviddics pálya EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Kviddics pálya EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Kviddics pálya EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Kviddics pálya EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Kviddics pálya EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Kviddics pálya EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Kviddics pálya EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Kviddics pálya

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Kviddics pálya   Kviddics pálya EmptySzomb. Szept. 15, 2012 5:37 am

Kviddics pálya Quidditch2
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Isadora Avery
Mardekár
Mardekár
Isadora Avery


Hozzászólások száma : 6

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya EmptyVas. Okt. 14, 2012 8:46 am


• • • Isadora and Morgana• • •



• •Don't mess with me bitch!• •
Egy hangos sípszót követően az összes játékos leszállt a földre seprűiket a kezükben tartva. Vetettem egy utolsó mérges pillantást Morganara aztán csatlakoztam a többiekhez. Gyönyörű őszi idő volt, a nap gyengéden sütött, az égen egy pár bárányfelhő kúszott. A szellő finoman fújdogált, de most jól esett kimelegedett arcomnak. Jóleső fáradtság futott rajtam végig, ahogy beálltam a többiek mellé a sorba. Nem igazán figyeltem az edző mondataira, igyekeztem rendesen lélegezni és nyugton maradni. Imádom ezeket a külön edzéseket, csak az nem tetszik hogy bárki részt vehet rajtuk. A bárki alatt pedig Morgana Lennoxot értem. Egyszerűen ki nem állhatom a csajt. Egyrészről azért mert griffendéles, másrészről pedig mert mióta csak ismerem folyton rivalizáltunk egymással. Ő nem olyan mint a többi griffis, ő vissza szól hogyha szekálom és szembe száll a mardekárosokkal ha más griffendéleseket piszkálnak. Ő bátor, és nem retten meg semmitől. Bevallom kicsit tartok is tőle. Soha nem becsülöm őt alá, mert tudom hogy képes lenne legyőzni engem. Csak egy rossz lépés kell hozzá a részemről.. Amint a tanárnő kiadta az utasítást hogy mindenki átöltözhet, a tömeggel együtt megindultam az öltözők felé. Néhány mardis lánnyal beszélgettem, miközben beléptünk az öltözőkbe. A szekrényem elé álltam aztán kiengedtem hajamat a szoros copfból. Elégedetten túrtam bele a szőke hajzuhatagba, és elrendeztem a hullámos tincseket.
A vállam sajgott és amint megvizsgáltam egy nagy lila foltot véltem rajta felfedezni. Dühödten nyitottam ki a szekrényemet a pálcám után kutatva. Morgana egy aljas kis patkány.. Direkt teljes erejéből nekem irányította az egyik gurkót ami tökéletesen célba talált. A meccs közben persze nem adtam jelét hogy fájt volna az ütés, de igazából sikítani lett volna kedvem. Persze én sem fogtam vissza magamat, és válaszul teljes erőmből neki mentem úgy, hogy ledöntöttem a seprűjéről. Sajnos sikerült vissza kapaszkodnia. Nem elég ez a William ügy de még ez a lúzer kis griffendéles is ujjat húz velem. De ezt nem ússza meg szárazon. Végre megtaláltam a pálcámat, így gyorsan elmormoltam egy gyógyító varázs igét és a lila folt a karomon nyomban eltűnt. Elégedetten mozgattam meg a vállamat, a fájdalomnak már nyoma sem volt. De az emlékét nem tudtam kitörölni. Egyre jobban piszkálta a csőrömet Morgana sunyi kis pofija.
Lassan elkezdtem felöltözni, miközben Liana folyamatosan arról áradozott hogy milyen jól csókol Regulus Black. Nem vágtam a szavába, pedig szívesen rá förmedtem volna, hogy az a pojáca egy semmirekellő alak aki minden második csajnak csapja a szelet. Hagytam had ecsetelje a véletlen találkozásukat, ami egy kis hancúrozással zárult. Most túlságosan is mérges voltam ahhoz, hogy ilyesmi piti ügyekkel foglalkozzam. Magamra rángattam az iskolai egyenruhámat, végig simítottam a taláron hogy kiegyengessem a gyűrődéseket. A pálcámat a zsebembe raktam, aztán pedig megfésülködtem. Nem vágytam semmi másra csak egy forró fürdőre, de nem bírtam a nélkül elhagyni az öltözőt hogy ne szóltam volna be Morgananak. Direkt arra mentem amerre ő öltözött, és ügyeltem arra hogy miközben elmegyek mellette alaposan felkenjem a fémszekrénye falára.
- Oh, bocsánat. - mondtam túlzott sajnálattal a hangomban, miközben az arcomon egy ördögi félmosoly jelent meg. Tovább indultam, ügyet sem vetve a lányra. Úgy éreztem hogy elég tételt vettem és most már nyugodt szívvel hagyhatom el az öltözőt.......



Words:515|Notes:Nem vagyok jó kezdőkben :/....
Vissza az elejére Go down
Morgana Lennox
Griffendél
Griffendél
Morgana Lennox


Hozzászólások száma : 6

Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya EmptyHétf. Okt. 15, 2012 2:17 am



to; Avery


Igazán tökéletes az idő ahhoz, hogy az ember lánya sportolhasson. Jó, soha nem voltam egy kifejezetten edzett típus, azonban a kviddicset már a legelején megszerettem. Lévén, hogy nekem otthon soha nem volt seprűm, hogy soha nem gyakorolhattam, egy ilyen, isteni magaslatokba magasztalt dologgá változott a repülés. Soha nem felejtem el, hogy elsőben mennyire meg voltam döbbenve azon, hogy az a fadarab egy szavamra a magasba repült, és csak pár erőteljesebb irányítás volt szükséges ahhoz, hogy én is vele együtt a felhők közé szálljak. Óriási csoda volt ez a beszürkült napjaimban, és talán ez volt az egyetlen vidám pont abban a gyászban, melyet még akkor is tartottam.
Mára már eljutottam odáig, hogy ez az a sportág, melyet mindennap űzök, és tudom, nem lesz belőlem soha egy sztár, nem is lennék az, azonban valahogy megnyugtat, és itt kiélhetem az energiáimat. Persze csak akkor, ha a pályára lépnek a Mardisok is, akik ellen azért nem kevés ideget vezetek le. Az pedig külön öröm, mikor Avery is a pályára lép, hiszen nyílt titok, hogy nem igazán bírjuk a másik arcát.

Még másodikban sikerült megismerkednünk, és mint természetesen az egész nyáj, ő pont ugyanúgy viselkedett, és tartja a formáját, még a mai napig is. Ugyanaz a norma, ugyanaz a viselkedés, és természetesen ugyanaz a stílus is. Mintha csak sorozatgyártásban csinálták volna a deviáns viselkedéssel megáldott, kattant gyerekeket.
Nem hagytam, hogy piszkáljon.
Mondjuk, másnak sem hagyom, talán ezért is vagyok nagy szálka sokak szemében. Mit nekem verés vagy épp átok, ha az igazamról van szó? A probléma csak ott kezdődött, hogy akármennyire is egy buta szőkének látszik, ő az, akit az ember simán félreismer. Például ki a fene gondolta volna, hogy simán felsorol egy csomó átkot úgy, hogy betéve tudja a hatásukat és mindent, amit azokról tudni érdemes? Hát én nem! Nem vagyok valami nagy ász SVK-ból, megvannak a bevált dolgaim, és az újak kitalálása, vagy épp alkalmazása nem kifejezetten az erősségem. Hát így ismerkedtünk meg… ő kötekedett, én meg leoltottam. Talán ezzel sikerült kikovácsolnom némi tiszteletet, azonban a viszonyunk soha nem rendeződött. Ha úgy alakul megállás nélkül szapuljuk egymást, ez már amolyan bevált taktika… mint most is!

Óriási lendülettel csapom meg a felém száguldó gurkót. Mintha csak a halálra gondolnék, annyira viszem bele dühöm minden egyes, apró kis cseppjét. Igazából szét sem nézek, hogy kihez küldjem, csak annyit vagyok hajlandó megfigyelni, hogy mindenképpen egy zöldhöz vágjam hozzá, hiszen úgyis ez a lényeg. Mit ad isten, a gurkó pont Avery vállára száll, mint egy kismadár, és a becsapódása elég fájdalmasnak tűnhet. Persze mindezt visszakapom, és hálát remegek majd az istennek elalvás előtt, hogy nem szántottam fel a pálya alatti füvet, ugyanis visszakézből kapok én is egy akkorát, hogy a testemmel találkozó golyó szinte már visszhangot ver a játéktéren. Hála a bírónak a füttykoncert egészen gyorsan felcsilingel, majd immár a Griffendéles lányokkal együttesen az öltözőbe vonulok.
Egy kellemes tusolás után épp öltözés közben megállapítom, hogy a csuklóm feldagadt. Valószínűleg a nagy kapaszkodásban sikerült megrántanom. A törést kétlem, úgyhogy így kb. 2 nap alatt rendbe jön. Természetesen eszembe sem jut, hogy varázslattal tegyem jóvá… az olyan .. mű. Semmi érzés, semmi… tényleg… akkor az ember miért is érzi a fájdalmat? Miért sebesül meg?
Épp ilyen, és ehhez hasonló dolgokon agyalok, mikor belém gyalogolnak. Testem a szekrénynek nyomódik, majd arcomon megjelenik a már jól ismert fintor is. Averyvel lezavarjuk a szokásos szemkontaktust, én pedig mint aki jól végezte dolgát, kidugom a lábamat. Na nehogy már csak neki lehessen nagy a pofája! Mégis mit képzel, hogy csak úgy átgázol rajtam?! Hozzá sem szóltam, nem tettem semmit! Szerintem simán csak a Mardisok agyában valami észelvonó bogár tanyázik, ami alkalmanként stimulálja az agressziós csatornát is.
- Én is bocsika! – mondom, mikor végre visszahúzom a lábamat. Reményeim szerint felbukik benne, azonban ha nem, hát így jártam. Sehogy sem ússza meg szavaimat, nincs akkora szerencséje.
- Legközelebb majd írok egy levelet az igazgatóságnak, hogy Miss Averynek külön öltözőt biztosítsanak, mert itt már nem fér el a nagy arcától… és seggétől… - mondom egy ördögi mosoly kíséretében, majd kiveszem a szekrényből a felsőmet, és végre magamra húzom.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kviddics pálya Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kviddics pálya   Kviddics pálya Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kviddics pálya
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kviddics a javából
» Kviddics lista

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxfort :: Birtok-
Ugrás: