Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Prefektusi fürdő EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Prefektusi fürdő EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Prefektusi fürdő EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Prefektusi fürdő EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Prefektusi fürdő EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Prefektusi fürdő EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Prefektusi fürdő EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Prefektusi fürdő EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Prefektusi fürdő EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Prefektusi fürdő

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Prefektusi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Prefektusi fürdő   Prefektusi fürdő EmptySzomb. Szept. 15, 2012 6:05 am

Prefektusi fürdő Bkqocx1x37126k2o4sg6
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Helena Nott
Mardekár
Mardekár
Helena Nott


Hozzászólások száma : 5

Prefektusi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi fürdő   Prefektusi fürdő EmptyPént. Okt. 19, 2012 8:29 am

Prefektusi fürdő Tumblr_llyellls5N1qc2e4so1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Mr. Dolohov Razz


Szeretek időnként elvonulni az emberek kíváncsi tekintete elől, és csakis magamra koncentrálni. Ilyenkor rendszerint teszek egy sétát, vagy egyszerűen csak leülök egy szabad sarokba, és rendezem a gondolataimat, ha otthon vagyok, akkor pedig veszek egy jó meleg fürdőt, a teljes ellazulás érdekébe. A helyzet azonban az, hogy rajongok azért, ha megszeghetem egy kicsit a szabályokat. Néha ugyan eszembe jut, hogy talán nem kellene túlzásba esnem, és a büntetések sem valami kecsegtetőek, de mégis érzem azt a határtalanul nagy kísérést, hogy megtegyem, amit akarok. A legtöbbször senki nem képes arra, hogy megállítson, ha valamit már kigondoltam, és kitűztem célként magam elé.
Ez a cél jelenleg az volt, hogy éjszaka egy kicsit elvonulhassak fürdőzni, ha már egyszer nem otthon vagyok. Erre volt is egy nagyon alkalmas hely, csak éppen a bejutás nem volt olyan egyszerű, ahogyan én azt szerettem volna. Különösebben persze nem jelentett gondot, én még a nehéz helyzeteket is képes vagyok megoldani, ilyen-olyan csel segítségével. Az már szent igaz, hogy egy mindig lapul a tarsolyomban, és nem félek kihasználni a külsőm adta előnyöket sem. Ilyen előnynek minősül például az is, hogy kihúzzuk a prefektusi fürdő jelszavát az egyik Hugrabugos srácból. Tudom én, hogy tetszem neki, állandóan úgy néz rám, mintha ki akarna esni a szeme. Nem volt nehéz rávenni, hogy megtegye, amit csak szeretném, és őszintén szólva, elég olcsón adta magát. Nem is lepett meg annyira, de az biztos, hogy én nem így tettem volna, neki viszont senki nem fogja elhinni, hogy Helena Nott képes volt egy rövidke csókot adni neki.
Elégedetten lépkedtem a sötétben, méghozzá az ötödik emeleten. Elég messze van a mi klubhelyiségünktől, és abban is reménykedtem, hogy ilyen kései órán senki nem lesz rajtam kívül olyan vállalkozó szellemű, hogy csobbanjon egyet a hatalmas kádban, ami inkább már medencének is nevezhető. Ettől igazán jó kedvem kerekedett, és a mosoly le sem hervadt az arcomról, amíg oda nem értem az ajtóhoz. Kicsit meggyűlt ugyan a bajom a környező festményekkel, mert nem értékelték, hogy felvertem őket a jelenlétemmel az éjszaka közepén, de különösebben nem érintett meg az eset.
Miután végre bebocsájtást nyertem a földi paradicsomba – legalábbis számomra most ezt jelentette -, gondosan behúztam magam után az ajtót, és lelöktem magamról a taláromat. Igazából már fel sem kellett volna szerintem vennem, de lusta voltam ott hagyni, és lehet, hogy szemet is szúrt volna a szobatársaknak. Nem mintha az nem lenne olyan feltűnő, hogy nem fekszem a saját ágyamban, de máskor is volt már rá példa, hogy csak nagyon későn feküdtem le pihenni. Valahogy mindig találok valami olyan elfoglaltságot, ami sokkal jobban tetszik, és sokkal több izgalmat tartogat, mint egy egyszerű alvás. Az nem nekem való, ezen a helyen muszáj valami olyat találni, ami a kedvemre való!
Könnyeden léptem el a talár mellett, ami eddig a lábaim körül gyűlt kupacba, és egy székhez lépve, végül kibújtam a cipőimből, valamint a felsőmből is. Úgy gondoltam, hogy fürdőruha híján okosabb dolog lesz, ha nem meztelenkedem, hanem fehérneműben maradok. Végül is, ki tudja, hogy ki császkál ilyenkor erre? Nem szerettem volna kellemetlen helyzetbe hozni magam, hiszen így is abban leszek, ha véletlenül lebukok. Úgyis ki fogom dumálni magam belőle, de sosem lehet tudni, nem igaz?
Pár perccel később, és szoknya valamint harisnya híján, máris bent ültem a kellemesen langyos vízben, miközben a habok eltakarták a testemet. Hosszú hajam félig nedves lett, miközben a medence szélén hátradöntöttem a fejemet, és úgy élveztem a nyugtató illatot, és a kellően ellazító vizet. Szerettem az ilyesfajta kikapcsolódást, már azóta, mióta az eszemet tudom. Igazán kár, hogy itt elég kevésszer van lehetőségem élvezni ennek a kis szobának az előnyeit, de még így is jóval többször lógok be, mint más diákok. Hogy emiatt rosszul érzem-e magam? Egyáltalán nem, inkább boldoggá tesz. Ha ők nem elég talpraesettek ahhoz, hogy egy ilyen véghezvigyenek, akkor az csakis az ő bajuk, senki másé.
Ajkaimon megjelent egy vidám, kissé talán gunyoros mosoly, közben pedig lehunytam a szemeimet, és élveztem a víz hullámzásának hangjait.


Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Prefektusi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi fürdő   Prefektusi fürdő EmptyPént. Okt. 19, 2012 11:27 am

//elnézést a hossza miatt, tudok ám jobbat is írni ^^"//

Egy hosszú és rohadtmód fárasztó nap után gyalogolok az ötödik emeleti folyosón a prefektusi fürdőhöz, mert ugyebár én nem használnám, de a mardekáros prefektusunk, volt olyan kedves és elárulta nekem hol van és mi a jelszava. Igazán megért nekem annyit, hogy adjak érte pár édességet, és egy kellemes kis sétát is amit majd el kell vele töltenem.

Vállamon egy nagy bolyhos törölközővel ballagok végig a folyosón és megállok az egyik ajtó előtt, kimondom a jelszót, és behúzom magam után. Nem is igen nézek körbe, csak levetkőzök, és a derekam köré csavarom a szövetanyagot. Aztán lépek tovább, magához a kádhoz, és beizony ez az a pont ahol rájövök, nem vagyok egyedül. Halkan neszezek, és odasétálok a kád szélére, és levigyorgok a benne üldögélő lányra, aki mardekáros mint jómagam, így semmi okom nincs az ellenségeskedésre.

- Helena, nem bánod ha melléd csobbanok, majd megpróbálok viselkedni, megígérem - vigyorodom el, és a válaszát meg sem várja ledobom a törcsit, és ahogy vagyok beleugrok a vízbe. Elmerülök, és felbukkanok, vizet köpve. Hm, istenem de kellemes... Hogy szégyenlős lennék? Ugyan, én soha, tudom hogy nincs rossz testem, és azt is hogy nem én vagyok az első pasi akit meztelenül látna. A medence széléhez úszok, és mellé kerülök, a habok jótékonyan eltakarnak. micsoda szerencse.
- Mi van, derogál a mardekáros fürdőhelységet használni? - heccelődöm, mert ezt én is megkaphatom, én is prefektusi fürdőket használom, ha tehetem, annyival kényelmesebb... és nincs tömeg.
Vissza az elejére Go down
Helena Nott
Mardekár
Mardekár
Helena Nott


Hozzászólások száma : 5

Prefektusi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi fürdő   Prefektusi fürdő EmptyKedd Okt. 23, 2012 7:21 am

Prefektusi fürdő Tumblr_llyellls5N1qc2e4so1_500_www.kepfeltoltes.hu_
Mr. Dolohov Razz


A hangok kezdtek tényleg teljesen ellazítani, és a meleg víz, valamint a hűvös márvány kettőssége is nagyon elnyerte a tetszésemet, az illatokról már nem is beszélve. Azt hiszem, hogy még annál is többször kéne ide beszöknöm, mint ahogyan azt meg szoktam tenni. Oké, nem tagadhatom le még akkor sem, ha szeretném, hogy sokszor belógok, és áztatom a csinos kis fenekemet, ha éppen ehhez van kedvem, mert szent meggyőződésem, hogy meg is tehetem. Végül is, miért lenne másképp, mikor most is ott vagyok, ahol nagyon nem kéne lennem?
Ezen gondolatok derűsebbé tették a kedvemet, és a lábaimat könnyedén nyújtottam előre, majd a víz automatikusan a magasba is emelte, így az ujjaim kikandikáltak a habok között, a víz felszínén. Jól eső sóhaj hagyta el az ajkaimat, és még véletlenül sem hallottam volna meg, hogy már nem vagyok egyedül, pedig alapjáraton nagyon jó a fülem. Sőt, mi több, kiváló hallással rendelkezem, de persze pont akkor nem tűnik fel ilyen fontos részlet, amikor a lehető legnagyobb szükségem lenne rá. Azt hiszem, hogy a sors elég csúnya tréfát űz velem éppen, de ha ő így, hát akkor én is csak mosolyogni fogok ezen. Mást amúgy sem nagyon tehetek, és Tony ellen különben sincs kifogásom. A maga roppant idegesítő módján még el is lehet viselni őt.
- Ha már így kérdezed… - húztam el a számat ezúttal, hiszen a válaszomat nem várta meg. Kicsit bosszúsan fordultam felé, és igyekeztem figyelmen kívül hagyni, hogy a meztelen seggét éppen most tette le mellém. Merlinre, miért pont én?! – Szerintem te képtelen vagy arra, hogy normálisan viselkedj – motyogtam az orrom alatt kelletlenül, de valahol belül, és nagyon, de nagyon mélyen élveztem ezt a helyzetet. Persze arra nem készültem, hogy ezt be is valljam magamnak, de a tény attól még tény marad. Ha tetszik, ha nem!
- Éppen te beszélsz? – kérdezem tőle, miközben lenéző pillantást vetek felé. – Talán lemaradtam valamiről, és prefektus lettél? – érdeklődtem, minden kíváncsiság nélkül. Ebben a nagyon kellemetlen helyzetben elhatároztam, hogy úgy teszek, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Dacosan húztam ki magma így a vízben ülve, és felszegett fejjel néztem rá. – Kétlem… - válaszoltam meg közben a saját kérdésemet. – Tudod, nagyon kellemes volt itt, amíg nem dugtad ide azt az ocsmány képedet! – tettem hozzá nagy lazán, de természetesen hazugság volt, hiszen tetszett nekem, ezt tagadni is kár volna. A látszat kedvéért azért hátrabillentettem a fejemet pontosan úgy, mint amikor bejött, és behunytam a szemeimet.
- Ha jó fiú leszel, talán megtűrlek magam mellett – ajánlottam fel nagylelkűen, legalábbis én annak gondoltam ezt a gesztust. Hálás lehetett, amiért nem mártom őt be. Az már egy másik dolog, hogy ennek kölcsönösnek kell lennie, mert ha ő bukik, akkor én is. Vagy azért, mert honnan tudhatnám máshonnan, hogy itt volt, hacsak nem én is itt áztattam magam, vagy azért, mert éjszaka a folyosókon jártam, ami szintén szabályszegés. Mind a kettőnknek érdeke volt, hogy ne keverjük bajba egymást. Nem hinném, hogy könnyű lesz megállni, de sosem lehet tudni!


Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Prefektusi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi fürdő   Prefektusi fürdő EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 9:10 am

Helena

Elmerülök a vízben, kellemesen öleli körül a testemet és ellazítja fáradt izomzatom, ami nem tisztességes edzésben fáradt el, hanem a kisebbek fenyítésében, mert kezdenek nagyon is elkanászodni. Nincs ma túl jó kedvem, de olyan igazán rossz sem, így nem veszem magamra azt sem hogy Helena nem kimondottan örül a társaságomnak. Kit érdekel, hogy minek örül vagy nem, bár háztárs és lány, szóval minden esélye megvan arra hogy ne bántsam. Sőt... Tulajdonképpen egész jól néz ki ahhoz képest hogy kik a szülei, mivel mi aranyvérű banda, nagyjából jól ismerjük egymást, és szüleink is valami hasonló kapcsolatokban vannak és megvannak a szorosabb barátságok is, mint Nott és Rosier között, és a többi. Na nem mindenki barát, vannak azért olyanok is akik kevésbé bírják egymást, de azért alapjába véve nagy az összefogás.
- Miért lennék rá képtelen? Tudok én úriember is lenni ha akarok, de ebbe a nyomorult iskolába mégis minek legyek az? Na meg az túl unalmas... - húzom el a szám, és hátradöntöm a fejem, meditálok egy kicsit a problémán hogy nem vagyok úriember, de a legkevésbé sem érdekel. Legyintek is egyet a problémára. Bár azért a következő kijelentésére elvigyorodom. Prefektus? micsoda sértő szó.
- Micsoda feltételezés ez...Én prefektus? Iskolaelső hamarabb... A prefink volt olyan aranyos hogy elmondta mi a heti jelszó a fürdőhöz, én pedig gondoltam fürdök egy jót, mentsen mindenféle idegesítő embertől, de ez most sem sikerül.... - válaszolok, és határozottan kezd idegesíteni a csaj. Oké hogy nem foglalkozik velem, de akkor meg se szólaljon inkább.
- És akkor mi van? Ne nézz ide ennyire egyszerű a dolog. Nem kötelező bámulnod, bár ha nagyon akarod...talán megengedem hogy máshol is megbámulj... - húzódik gúnyos mosolyra az ajkam, és odébb zavarok egy adag habot az arcomtól, nem szeretném bekapni. Kinyújtóztatom magam, a fejem tetejétől a lábujjaimig, és felsóhajtok. Ez a fürdő annyira jó, sokkal jobb mint a lenti közös fürdők, bár annak is megvan a maga varázsa hogy megpróbáljuk egymást a vízbe fullasztani.
- Én mindig jó vagyok, ha szeretnéd be is bizonyítom neked itt és most. Úgyis csak ketten vagyunk - vigyorgok ismét, ha nem tetszik neki, majd elmegy, én innen fel nem kelek még vagy egy fél óráig tuti nem. Most sokkal jobban élvezem a pancsolást minthogy itt hagyjam egy csaj miatt. Jobb ha megbékél a jelenlétemmel, és úgy hallottam hogy nem vagyok neki közömbös, persze mit érdekelnek engem a pletykák?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Prefektusi fürdő Empty
TémanyitásTárgy: Re: Prefektusi fürdő   Prefektusi fürdő Empty

Vissza az elejére Go down
 
Prefektusi fürdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxfort :: Ötödik emelet-
Ugrás: