Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Tiltott rengeteg EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Tiltott rengeteg EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Tiltott rengeteg EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Tiltott rengeteg EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Tiltott rengeteg EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Tiltott rengeteg EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Tiltott rengeteg EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Tiltott rengeteg EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Tiltott rengeteg EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Tiltott rengeteg

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Teszlek Süveg
Admin
Admin
Teszlek Süveg


Hozzászólások száma : 95

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptySzomb. Szept. 15, 2012 5:36 am

Tiltott rengeteg Tumblr_lgf4qlweXD1qblg0ao1_500
Vissza az elejére Go down
https://lastminutes.serbianforum.info
Regulus A. Black
Mardekár
Mardekár
Regulus A. Black


Hozzászólások száma : 10

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptyPént. Okt. 12, 2012 5:10 am



regulus arcturus black,

I wanted you to know I love the way you laugh I wanna hold you high and steal your pain away I keep your photograph, I know it serves me well I wanna hold you high and steal your pain 'Cause I'm broken when I'm open And I don't feel like I am strong enough 'Cause I'm broken when I'm lonesome And I don't feel right when you're gone away The worst is over now and we can breathe again I wanna hold you high, you steal my pain away There's so much left to learn, and no one left to fight I wanna hold you high and steal your pain



A mai nap teljes káosz. Még jó, hogy péntek van és végre egy kis szünet. Ma vagy holnap számítani lehet egy kis kiruccanásra Roxmortsba a haverokkal, akár engedéllyel akár nélküle nem érdekelt a dolog. Majd megoldjuk. Azon ne múljon! De egy pár vajsör már most jól esne, ami azt illeti…
Mivel nem volt jobb dolgom, ebben az elképesztően jó őszi időben, már elég hideg van, elindultam valami felfedező útra, mivel amióta itt vagyok, nem igazán voltam. Persze kezemben most kivételesen nem egy bájitaltan könyv, hanem egy svk. Éppen a vérfarkasokról tanultunk és hát van egy két érdekelt dolog róla, amit még nem tudtam elolvasni. Először csak az udvar környékén mászkáltam, egy két ismerőssel –nagyon közelivel – le is kezeltem. Aztán végignéztem, ahogy megkínoznak egy gyereket, majd vállat vontam és sajnos nem volt olyan szerencsém, hogy lelépjek, mielőtt az egyik tanár kiért. Pech.
-Az egész banda, aki röhögött is, büntetőmunkára! Holnap este nyolckor az irodámba. Magával pedig majd beszélnivalóm lesz Mr. Black.
Bólintottam. Ugyan mi a francokat akar tőlem ez a nő? Fogalmam sincs. Biztos csak valamit rá akar sózni megint a fejemre, vagy a drága bátyám megint beadott valami hülyeséget rólam. Annak tényleg nagyon fogok örülni. Még a büntetés valahogy elmegy, de hogy még valamiért süljön a fejem, azt már nem! Még visszakapja, ha ő volt.
Szóval utamat nagy nehezen tovább folytattam és úgy döntöttem, hogy meglátogatom a kedvenc fámat az erdő szélén. Ez meg is történik, egy jó öt perces séta után már a fa tetején helyezkedem el, megszemlélve hogy még mindig minden olyan e mint volt. Tökéletes. Miután biztonságban érzem magamat, kinyitom a könyvet a Vérfarkas című fejezetnél és belekezdek. Néhány érdekes kifejezésre és szóra figyelek csak fel, előveszem a pálcámat és egy egyszerű kis varázslatocskával kijelölöm őket. Még szükség lehet rájuk.
Ekkor hallom meg, hogy valaki közeledik. Na nem mintha beijedtem volna, csak nem megszokott, hogy erre más is jár. Éppen most, miért? Remélem nem valami kis elsős. Amikor közelebb ér hozzám és kirajzolódik az alakja, akkor hirtelen egy apró sóhajt vetek fel. Ez Isa. Régebben kikosarazott, azóta is bejön, de nem vagyunk túl jó viszonyba. Igaz hogy az évfolyamtársam, és mardekáros de kicsit rosszul esett és nem vagyok egy túlzott megbocsájtó típus, maradjunk annyiban.
-Basszus.
Hirtelen történik, az egyik pillanatról a másikra egy ág alattam letörik, én pedig szerencsémre a földön landolok, szinte szó szerint a lány lába alatt. Mennyire jó! Erre vágytam csak. A könyvem a fán marad, de egyelőre még azon gondolkodom, hogy fáj e valamim vagy sem. Jól leégtem, az fix.
-Bocs.
Csak ennyi jön hirtelen.





hey, hey! this thread it tagged for ISADORA AVERY
and it's coming in at a whopping 422 words long. my character is wearing THIS. while i wrote this, i was jamming to CADAVERES - THESE EYES and would like to tell you REMÉLEM TETSZIK Smile


- - - - - - - - - -
i would like to thank the wonderfully talented, handsome, and incredibly sexy man that goes by the name of [color:930d=62AD9A]jay jay the jet plane !? on atf for working so hard on this thread template. don't steal, or remove the link, because he can and will do your mom again. and we wouldn't want that. the lyrics are from the beautiful song broken by [color:930d=62AD9A]seether, ft. amy lee, and the colours were picked using the handy tool colour scheme designer.
Vissza az elejére Go down
Isadora Avery
Mardekár
Mardekár
Isadora Avery


Hozzászólások száma : 6

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptyPént. Okt. 12, 2012 6:37 am


Isadora and Regulus



There is no you and I. Just me. And you.
Ráérősen vágtam át az udvaron, kezemben a könyvtárból kivett könyvvel. Az őszi hűvös szél bele kapott szőke hajzuhatagomba ami az arcom körül lebegett. Aki csak meglátott tisztelet tudóan köszönt nekem, és lesütötte a szemét. Nos igen. Én ilyen reakciót váltok ki az emberekből általában. Tekintélyem van itt a Roxfortban, a nevemet szinte mindenki ismeri. FÉlnek tőlem, és tisztelnek engem. Hatalmam van, amit én élvezettel szoktam kihasználni. Emelt fővel vonultam végig az udvaron, néha oda biccentettem a mardekáros társaimnak, néha meg megvető pillantásokkal illettem a mellettem elhaladó griffendéleseket. Bármennyire is szerettem a figyelem középpontjába lenni, és kényem kedvem szerint parancsolgatni, most mégis arra vágytam hogy végre egyedül maradjak. A könyv a kezemben csupán ürügy, sokkal inkább foglalkoztat a könyvbe rejtett levél és tartalma, amelyet pár perccel ezelőtt hozott meg apám baglya. Talán kívülről úgy néztem ki mint egy szobor, de belülről forrtam a dühtől. Nem akartam mást mint kidühöngeni magamat, hangosan szitkozódni és rombolni magam körül.
Megvolt rá az okom, hiszen ebben a förtelmes levélben apám éppen azt közölte velem hogy szeretnék minél hamarabb megtartani az eljegyzésünket Willel. Még az új év beköszönte előtt. Micsoda aljas, fertelmes húzás ez részéről. Hogy teheti ezt? Még gondolkodó időt sem hagyott. Még fel sem ocsúdhattam a sokkból miszerint William Lawen, a hírhedt kalandor felesége kell hogy legyek, most már azt tervezik hogy mikor legyen az eljegyzési party. Még nem volt időm kitalálni, hogyan szökhetnék meg, hogyan kerülhetném ki ezt az átkozott frigyet. Semmi kedvem hozzá menni ahhoz az idiótához, inkább lennék előbb Regulus Black jegyese mint Willé. Megtorpantam, és szemöldökráncolva néztem a messzeségbe. Hogy jön ide az a rámenős mardekáros? Hozzá se mennék feleségül. Előbb vonulnék inkább apácának. Megráztam a fejemet, hogy száműzzem a gondolataimból Reg jóképű arcát. Tovább indultam, s egyre inkább távolodtam a Roxforttól. Könnyedén lépkedtem úgy hogy a lábam nem akadt bele a taláromba, a kényelmes fekete nadrágom és a vajszínű blúzom könnyed és elegáns viseletnek bizonyult. Bár a balerina cipő nem éppen erdei sétákra lett kitalálva mégsem tudtam magamat rávenni arra hogy egy bakancsot, vagy éppen sport cipőt a lábamra húzzak.
Elértem a Sötét Rengeteg határát, és egy pillanatra hátra fordultam. A Roxfort barátságos és ormótlan fedezékként magasodott az ég felé, tornyai elvesztek a bárányfelhők takarásában. A várat puszták ölelték körül, jobbról pedig a hatalmas tó határolta. A kép festői volt, és szíves örömest gyönyörködtem volna még a tájban, csakhogy erre most éppen nem igazán tudtam oda figyelni. Ahhoz túlságosan is fel voltam paprikázva. Hátat fordítottam az iskolának, és bele vetettem magamat a fák közé. Azt mondják a Sötét Rengeteg, félelmetes és veszélyes lények lakhelye de én most egyáltalán nem féltem. Amíg a pálcám nálam van, legyőzhetetlen vagyok. Márpedig a gyönyörű pálcám ott lapult a zsebembe, készen arra hogy ha kell akkor előrántsam. Beljebb merészkedtem miközben elkezdtem szitkozódni és azt a ficsúrt szidni amiért engem akar feleségül.
- Idióta..kellemetlen alak. Még hogy eljegyzés. Majd meglátjuk. Én aztán nem.. - hirtelen elhallgattam. Megálltam és fülelni kezdtem. Valahonnan suttogást és neszezést hallottam. Összeszűkült szemekkel pásztáztam az erdőt de senkit sem véltem felfedezni a fák takarásában. Talán csak képzelődtem. De mintha tényleg emberi hangot hallottam volna.. Biztosan megőrültem. Agyamra ment az idegeskedés. De nem! Ebben a pillanatban reccsenést hallottam, és valaki felkiáltott. Nem volt időm felpillantani mert egy tized másodperccel később valaki a lábam előtt landolt. Hallottam egy apró reccsenést, olyan mintha eltört volna a pálcája... Lepillantottam hogy megnézzem ki az a szerencsétlen flótás aki a fára mászás fortélyait próbálta elsajátítani. Nagy megdöbbenésemre a lábaim előtt kiterülve Regulus Black feküdt. Nem bírtam megállni, az arcomon rögtön megjelent egy gúnyos mosoly.
- Nocsak Black. Látom végre vissza találtál a gyökereidhez és tanulgatod a fára mászást. - jegyeztem meg, s felvontam a szemöldökömet. - Már csak egy banán kéne a szádba, és nyugodt szívvel játszhatnád a majmot. - tettem még hozzá gyorsan, csak hogy idegesítsem. Nem nyújtottam neki segítő kezet, és eszem ágában sem volt leállni vele bájcsevegni. Átléptem rajta és tovább indultam. Vissza se néztem volna, ha nem veszem észre hogy valahogy kicsúszott a levél a könyv lapjai közül. Idegesen lapoztam át a könyvön de a levélnek hűlt helye volt. Elmormoltam egy káromkodást és hátra pillantottam.
- Merlinre, hozzá ne nyúlj Black. Az az én tulajdonom - kiáltottam oda indulatosan. A levél ugyanis ott hevert Reg kidőlt testén, és én hirtelen nagyonis bepánikoltam. A legkevésbé azt akartam hogy ez a szerencsétlen nőcsábász megtudja hogy férjhez megyek.



Words:722|Notes:Remélem hogy tetszik.|Look:ezazzz.
Vissza az elejére Go down
Regulus A. Black
Mardekár
Mardekár
Regulus A. Black


Hozzászólások száma : 10

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptySzomb. Okt. 13, 2012 12:36 am



regulus arcturus black,

I wanted you to know I love the way you laugh I wanna hold you high and steal your pain away I keep your photograph, I know it serves me well I wanna hold you high and steal your pain 'Cause I'm broken when I'm open And I don't feel like I am strong enough 'Cause I'm broken when I'm lonesome And I don't feel right when you're gone away The worst is over now and we can breathe again I wanna hold you high, you steal my pain away There's so much left to learn, and no one left to fight I wanna hold you high and steal your pain



Szóval ma nem vagyok túl szerencsés állapotban. Egy büntetőmunkát már be is szereztem magamnak, amiért ott álltam és megnéztem mi történik. Aztán… még mindi csak azon jártatom az agyamat, hogy vajon mit akarhat az a tanár tőlem? Semmi közöm nincs hozzá. Tanítani tanít, viszont azon kívül, tényleg… semmi.
Lassan haladtam tovább a rengeteg felé, majd mikor már majdnem elértem a célomat körülnéztem. Itt- ott egy mókus meg valami hasonló állat szaladt el mellettem, de nem veszélyesek ránk. Az erdő szélére általában csak teliholdkor vagy sötétedéskor jönnek ki a veszélyes állatok. Az igazság az, hogy még sosem jártam túlzottan az erdő mélyén, amikor akartunk, akkor is az a nyavalyás vadőr lefülelt minket és vitt büntetőmunkára. Persze a takarítót kaptuk ki éppen. Azt a bolondot..
A fára mászásom sikeres volt, öreg csontjaim ellenére, ezért örültem is magamnak. Éppen hogy elkezdtem olvasni csak egy kicsit, a következő pillanatban, reccs, majd törik az ág, én pedig a földön landolok. Igen, szerencsére a könyvem a fán maradt, a pálcám pedig eltört. A fenébe is már! Felnéztem pár másodperc múlva, Isa-ra mivel ő állt felettem. Ennek aztán még jobban tudok örülni. Szuper. Már csak ő meg az epés megjegyzései hiányoztak nekem.
-… neked meg egy jó „kis” troll, hátha megtanít repülni.
Morgom az orrom alatt, miközben rájövök magamban, hogy olyan vészesen semmim sem fáj. Kicsit felmászom, ülőhelyzetbe legalábbis, majd a törött pálcámat felveszem és megszemlélem. Hát ez… lóg. Ezzel már nem lesz semmi, pech. Jó kis káromkodást viszek véghez, de felénél megállok, hiszen meglátom a levelet, ami előttem hever a földön. Ez vajon mi lehet?
Ekkor Isa megfordul, hirtelen minthogyha elkapta volna az idegeskedés. Pont azért is felkaptam a földről, egy halvány mosoly jelent meg az arcomon, körülbelül ugyan az a gúnyos kifejezés, mint ami az imént a lányén volt, és kezemet a magasba emeltem, hogy még véletlenül sem érje el.
-Vajon mi állhat benne? Mindjárt megtudjuk.
Mielőtt még odaért volna hozzám, egy határozott mozdulattal kibontottam a levelet és csak belenéztem. Nem olvastam el a lényeget, éppen akkor ért oda hozzám, és muszáj volt felnyújtanom a kezemet a magasba. Ha elveszi, akkor esélytelen, hogy megtudjam mi is áll abban a titokzatos, idegességet előhozó levélben.
-Szívózol még velem? Nem biztos, hogy szeretnéd, hogy mások is megtudják, mi áll benne…
Kíváncsi arckifejezéssel és gúnyos mosollyal az arcomon figyeltem Isa mimikáját. Most két lehetőség van. Az, hogy leáll vagy az, hogy megátkoz. Sajnos kicsit most rossz helyzetben vagyok, mivel a pálcám eltörött és így… nem tudok mivel varázsolni. A pálca nélküli varázslás nem megy, arra még nem szakosítottak ki bennünket. Basszus… mi tévő legyek, ha a helyzet elfajulna? Nemtudom.






hey, hey! this thread it tagged for ISADORA AVERY
and it's coming in at a whopping 430 words long. my character is wearing THIS. while i wrote this, i was jamming to CADAVERES - THESE EYES and would like to tell you NEM NAGY VALAMI, DE REMÉLEM EGYNEK MEGFELEL. Smile


- - - - - - - - - -
i would like to thank the wonderfully talented, handsome, and incredibly sexy man that goes by the name of [color:1190=62AD9A]jay jay the jet plane !? on atf for working so hard on this thread template. don't steal, or remove the link, because he can and will do your mom again. and we wouldn't want that. the lyrics are from the beautiful song broken by [color:1190=62AD9A]seether, ft. amy lee, and the colours were picked using the handy tool colour scheme designer.
Vissza az elejére Go down
Isadora Avery
Mardekár
Mardekár
Isadora Avery


Hozzászólások száma : 6

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptySzomb. Okt. 13, 2012 3:33 am


Isadora and Regulus



There is no you and I. Just me. And you.
Amikor apám baglya a szoba ablakán kopogott éppen a(z) SVK házimat körmöltem nagy odafigyeléssel. Általában nem szoktam késésben lenni a házi feladatokkal de most kivételesen ezt a dolgozatot az utolsó pillanatokra halogattam. Feltápászkodtam a padlóról ahol addig terpeszkedtem, és kinyújtóztattam elgémberedett tagjaimat. Az ablakhoz sétáltam és kitártam hogy Hugo be tudjon repülni a szobába. Megvártam amíg leszállt az íróasztalomra és megrázta magát aztán oda sétáltam hozzá, és mosolyogva megsimogattam a fehér tollazatú állatot. Aztán a lábára csatolt levélért nyúltam és megláttam rajta apa kesze-kusza kézírását. A mosoly nyomban leolvadt az arcomról, bevallom féltem kibontani a levelet. Tudtam hogy valami szörnyű dolgot akar velem közölni. A megérzéseim ezúttal sem csaltak. Amint elolvastam az utolsó mondatokat dühödten dobbantottam egyett a lábammal.
- Megőrülök. Mégis hogy képesek.....Nem erről volt szó. - mérgelődtem magamban, csípőre tett kézzel. Ez aztán igazán nem volt szép húzás a szüleimtől, még annyi időt sem hagytak nekem hogy kijárjam az iskolát. Biztos vagyok benne hogy rájöttek, nem fogom megadni magamat. Nem fogom engedni hogy HOZZÁ adjanak. Ezért hát biztosítékot akarnak. Olyat amit lehetetlen megszegni. Azt akarják hogy egy hatalmas eljegyzési gyűrű virítson a kezemen és hogy mindenki megtudja engem William Lawen eljegyzett..
Nem gondolkodtam, bele bújtam a cipőmbe kezembe vettem a pálcámat és egy könyvet, amibe bele rejtettem a levelet, aztán kiléptem a szobából, és elhagytam a mardekár klubhelyiségét. Egyedül akartam lenni, ezért indultam az erdőbe. Azt hittem hogy nem lesz itt senki rajtam kívül. Hogy végre kidühönghetem magamat, és kereshetek valami megoldást.
Erre most itt álltam megkövülten miközben Regulust bámultam rémült tekintettel. Valóban meg voltam rémülve. Féltem hogy elolvassa, hogy szétkürtöli és az egész Roxfort tudni fogja a titkomat. Persze Reg, nagyon is élvezte a helyzetet és nyomban sunyi kis mosolyba futottak ajkai. A fenébe is. Nagyon jól állt neki az a mosoly. Elrántottam a tekintetemet az arcáról, és magamban átkozódtam amiért jóképűnek találom. Ettől csak még nagyobb harag gyúlt bennem, s ebből erőt merítve néztem újra a fiúra.
- Figyelmeztetlek Black. Ha egy szót is elolvasol belőle megismered a haragomat. - sziszegtem és tüzes tekintetemmel fogságban tartottam az övét. Milyen csábító, és milyen szemtelenül csillogó szemek..-gondoltam magamban, s éreztem amint egy pillanatra elgyengülök. Persze az érzés hamar elillant, és én ugyanolyan fenyegetően néztem őt mint az imént. Ő persze kihasználta a helyzetet, érezte hogy ezúttal ő irányít. Egy határozott mozdulattal kinyitotta a levelet és olvasni kezdte. Dühös léptekkel indultam el felé, a harag és a félelem eddig nem ismert mértékben törtek rám. Figyelmetlenségemben majdnem elestem egy a földből kiálló gyökérzetben, de még idejében bele kapaszkodtam a közelemben levő vastag törzsű fába. Amint Reg elébe értem, a fiú a magasba tartotta a levelet, hogy még véletlenül se érjem el.
- Idióta. Ki engedte meg hogy belepillants? Azt akarod hogy elátkozzalak Black?! - kiáltottam, miközben szánalmasan a levél után ugráltam. Kedvem lett volna arcon csapni, és az összes általam ismert szitok szóval illetni de mégsem tettem. Volt valami Reg kisugárzásában, vagy a megjelenésében ami megálljt parancsolt valahányszor meg akartam lendíteni a kezemet. Utáltam amiért ezt teszi, amiért kihasználja a helyzetet és úgy játszadozik velem mint ahogy a haverjaival szokta szekálni az elsős griffendéleseket. Hiába próbáltam kikapni a kezéből a levelet, nem sikerült. Csak azt értem el hogy a hajam teljesen zilált lett, és a blúzom egészen a hasamig felcsúszott. Nagyszerű. Sikerült teljesen hülyét csinálni magamból, az előtt a srác előtt akit ki nem állhatok. Végül feladtam és nem ficánkoltam tovább. Ott álltam előtte a mellkasát bámulva -mert csak addig értem - és azt a tömény émelyítő illatot szagoltam amit magából árasztott. Hallgattam amint közli velem hogyha tovább szórakozom vele, akkor mindenkinek szétkürtöli a levél tartalmát.
Képtelen voltam meghunyászkodni előtte, egyszerűen nem akartam hogy gyengének és kiszolgáltatottnak lásson. Felpillantottam és egyenesen azokba a barna szemekbe néztem. Pár pillanatig csak néztem, vesébe látóan aztán lábujjhegyre álltam hogy elérjem a fülét. Halkan suttogtam, hangom kegyetlen volt és büszke. Nem akartam hogy azt higgye ő győzött.
- Remélem tudod hogy simán békává változtathatnálak. Vagy hozzá kötözhetnélek egy fához, és kedvem szerint rendelkeznék feletted. A pálcád eltörött, nincs többé. Nekem viszont itt lapul a zsebemben és bevallom nagy a kísértés arra hogy jól megleckéztesselek vele. - elmosolyodtam aztán hátráltam egy lépést, a biztonság kedvéért. Felvontam szemöldökömet hagytam hogy mérlegelje a helyzetet. Ha nem adja vissza a levelet esküszöm hogy olyat teszek...Nem érdekel ha pont levonás jár majd érte, vagy ha büntető munkára fognak. Annyira de annyira használni akartam a pálcámat Reg ellen. Ugyanakkor éreztem hogy nem fogom megtenni. Attól hogy még kegyetlen és akaratos vagyok, nem szeretek fegyvertelen varázslókra támadni. Még akkor sem ha azok igenis megérdemlik. Szóval nem. Nem volt szándékomban bántani Regulust. De ezt ő nem tudta. Ezúttal az én kezemben volt az irányítás...



Words:770|Notes:Őhm bocsi hogy ilyen béna lett.|Look:ezazzz].


A hozzászólást Isadora Avery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 14, 2012 7:06 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Regulus A. Black
Mardekár
Mardekár
Regulus A. Black


Hozzászólások száma : 10

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptySzomb. Okt. 13, 2012 10:49 pm



regulus arcturus black,

I wanted you to know I love the way you laugh I wanna hold you high and steal your pain away I keep your photograph, I know it serves me well I wanna hold you high and steal your pain 'Cause I'm broken when I'm open And I don't feel like I am strong enough 'Cause I'm broken when I'm lonesome And I don't feel right when you're gone away The worst is over now and we can breathe again I wanna hold you high, you steal my pain away There's so much left to learn, and no one left to fight I wanna hold you high and steal your pain



Na jó. Az igazat megvallva, imádom Isa-t piszkálni. Már elég régen volt, de egyszer kikosarazott. Nem tudom, hogy miért, és hogy már mikor volt, de elég gázul sült el az ügy. Azóta is pechelünk egymásra, ha összefutunk, izzik a levegő és akár mindenki előtt valamivel feltétlenül ki kell, hogy babráljunk a másikat. Volt már egy két érdekes eset, én is jártam már rosszul és ő is járt már rosszul. A múltról körülbelül ennyit.
Az idei év során, még nem sikerült túlságosan egymásba botlani. Órákon kénytelenek vagyunk találkozni, de nem igazán szóltunk egymáshoz eddig. Talán kezdjük kinőni? Nem, biztos, hogy nem. Ez a rivalizálás mindig is meglesz kettőnk között. Viszont be kell, hogy vallja, nagyon bejön még mindig. Még mindig annak a szőke bombázónak, annak az eszméletlenül jó csajnak gondolom őt. Néha meg is próbálom kihasználni a helyzet súlyát, de eddig egyszer sem jött össze. Na, majd hátha most. Próba szerencse, ezt a kapcsolatot már úgy sem lehet jobban elrontani.
Azt hiszem, a hétvégi kiruccanás előtt még el kell mennem sürgősen Ollivanderhez, hogy adjon egy másik pálcát nekem. Nem lesz túl jó buli a Roxfortban mászkálni pálca nélkül, főleg, hogy egy csomó ember utál, és azt várja, mikor fut már velem össze, hogy megátkozzon. Kölcsönpálcát pedig nem kérhetek senkitől sem. Az egy szerencsém, hogy péntek van. Addig pedig kerülöm a túl nagy feltűnést. El is vágom a messzeségbe, -az egyik bokorba landol végül-, a pálcámat, vagyis a volt pálcámat, majd Isa levelét kezdem el szemlélgetni. Ha ő is játszadozhat velem, akkor én is. Kibontom, elkezdem olvasni, de a lényeget még nem vettem ki belőle. Felemelem, a kezemet mikor odalép hozzám, a mosoly pedig még mindig ott van az arcomon. Igen ám, az a jóképű félmosoly, amelyről tudom, hogy sokakat megbolondít.
-Hoppá. Hát akkor azt hiszem, szembe kell néznem a haragoddal.
Halk, ám rövidke kis nevetésbe kezdtem, egy pillanatra a szám elé tettem a szabad kezemet, aztán pedig igenis kihasználtam a helyzet súlyát. Ő elébem állt, a levélért kezdett el kapálózni. Ennyire fontos lehet? Most már tényleg egyre jobban kezd érdekelni az ügy. Végignéztem, ahogy ugrál a levélért, de nem éri el. Persze közben jól meg is stíröltem, ki nem hagytam volna a kínálkozó alkalmat.
-Megátkoznál egy fegyvertelent? Ártalmatlan vagyok, ne báánts!
Kicsit parodizáltam a helyzetet. Nekem vicces volt, de hogy neki mennyire, azt nem tudom. Nem vagyok benne túlságosan biztos, hogy nagyon szívleli ezt a helyzetet. Örülne már, ha jól leátkozhatná a fejemet. Én pedig nem bántok Mardekárosokat, legalábbis az ismerősöket és nőket nem. A többi házbeliek nem számítanak. Ja, de most meg végképp nem birok semmit sem tenni, hiszen… hiszen nincs pálcám. Az istenit, ez mindig kimegy a fejemből!
A következő pillanatban, már a fülem tájékán matatott. Kíváncsian vártam, hogy vajon mire készül. Mindig tud valami újat és… valami izgatót mutatni. Amint a szavakra kezdtem el figyelni, akaratlanul is elmosolyodtam. Olyan furcsa ez a kapcsolat. Néha nem kellene mosolyognom rajta, legalábbis nem minden szaván, de megteszem, mert egyszerűen előcsalja azt a fránya mosolyt az arcomról.
-… ha békává változtatsz, megcsókolsz, hogy később visszaváltozzak? Tudom, hogy üres lenne nélkülem az életed… sőt azt is tudom, hogy tudod, hogy nem izgat, hogy mennyire akarsz megátkozni. Viszont… azt a kikötözős dolgot még ki tudja, lehet, hogy egyszer behajtom rajtad.
Cinkosan elvigyorodom, majd megvárom a reakciót, aztán pedig közelebb lépek hozzá egyel. Nem nagy a távolság kettőnk között, de ez csak addig fog tartani, ameddig ő nem hátrál meg. Én nem fogom megtenni.
-Mondtam már, hogy imádom, amikor ilyen harcias vagy?
Ő istenem, mikor fog már bejönni valami nekem nála? A levelet még nem kapja vissza, de az igazság az, hogy a kezem kezd kicsit elfáradni. Nem olvasom el, leszek annyira toleráns vele. Viszont még egy kicsit húzom, hátha ez bejön nála. Azt hiszem, ennyire még sosem akasztottam ki. Semmi gond, ez is valamikor el kell kezdeni. A mosoly nem tűnik el az arcomról, sőt az a kérdő tekintet is ottmarad, ami valamire vár.







hey, hey! this thread it tagged for ISADORA AVERY
and it's coming in at a whopping 650 words long. my character is wearing THIS. while i wrote this, i was jamming to CADAVERES - THESE EYES and would like to tell you IMÁDTAM A HSZ-ED Smile


- - - - - - - - - -
i would like to thank the wonderfully talented, handsome, and incredibly sexy man that goes by the name of [color:bbdd=62AD9A]jay jay the jet plane !? on atf for working so hard on this thread template. don't steal, or remove the link, because he can and will do your mom again. and we wouldn't want that. the lyrics are from the beautiful song broken by [color:bbdd=62AD9A]seether, ft. amy lee, and the colours were picked using the handy tool colour scheme designer.
Vissza az elejére Go down
Isadora Avery
Mardekár
Mardekár
Isadora Avery


Hozzászólások száma : 6

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptyVas. Okt. 14, 2012 7:41 am


Isadora and Regulus



There is no you and I. Just me. And you.
A nap már lemenőben volt, s az erdőn át egyre kevesebb fény szűrődött be. A fák elzárták a nap útját, sűrű lombkoronáikkal fogva tartották az erdő lakóit. Megborzongtam. A tudat hogy én és Reg itt vagyunk kettesben a Tiltott Rengetegben...kezdtem egy kicsit kényelmetlenül érezni magamat. Tisztán emlékszem hogy hogyan alakult ki kettőnk között ez az adok-kapok kapcsolat. Egyszerűen nem hódoltam be neki. Ő meg volt olyan hülye hogy szembe szállt velem. Nálam is bepróbálkozott csak úgy mint az összes többi mardekáros lánynál. Nem akartam egy újabb trófea lenni a gyűjteményében. Még csak az kéne hogy neki adjam az ártatlanságomat. Engem soha de soha nem fog megkapni Regulus Black, erre megesküszöm. Az egész lénye irritál, a közelségével csak azt éri el hogy bepipulok, és még azok a csillogó szemek, meg a szexi félmosolyok sem érdekelnek.
Miért is vagyok ilyen szerencsétlen a pasik terén? Nem elég hogy hozzá kell mennem ahhoz a szerencsétlen Williamhez, de még Reg próbálkozásait is el kell viselnem. Persze simán szólhatnék a bátyámnak hogy állítsa le, vagy hívja ki párbajra. De az valahogy nem én lennék. Szeretem magam megoldani a problémáimat. Meg egyébként is. Imádom Reget szekálni.
Amint hátrébb léptem, újabb mosoly jelent meg ajkain, és pimasz beszólásával csak még inkább feldühített. Ő az egyetlen aki képes rendesen kihozni a sodromból. Már lassan azért vagyok dühös, mert elérte hogy dühös legyek.
- Álmodozz csak Black. Békává változtatlak aztán pedig eltaposlak, hogy semmi nem marad belőled. - halkan elkáromkodtam magamat, aztán a mellkasomhoz szorítottam a könyvemet. Próbáltam nyugalmat erőltetni magamra, nem akartam hogy Regulus lássa hogy mennyire felhergelt. Hiszen ő annak örülne ha idegességemben felrobbannék. De nem fogom neki megadni ezt az örömöt. Megrezzentem amikor közelebb lépett hozzám, összepréseltem ajkaimat amint felpillantottam rá. Nem tetszett az a furcsa csillogás a szemében. Túl közel állt hozzám, láttam ahogy a mellkasa fel le emelkedik, és újra megéreztem a finom fenyő és öblítő aromáját amely mindig körül lengi Reget. A közelsége kezdett elkábítani, a lényéből áradó erő és melegség arra késztetett hogy meghátráljak.
Botladozva lépkedtem végig őt nézve, próbáltam messzire kerülni tőle. Addig addig mentem amíg egy széles törzsű fa megállásra nem késztetett. Hátamat neki vetettem, örültem hogy tart valami. Csupán két lépéssel voltam távolabb előző pozíciómnál, de még ilyen távolságból is éreztem az illatát. Reméltem hogy nem vette észre pillanatnyi elgyengülésemet. Megpróbált flörtölni velem, finoman cukkolt és be kell vallanom eszméletlenül jól csinálta. Nem csoda hogy már annyi barátnője volt. Ő egy igazi csaj mágnes. Én azonban semmiképpen nem fogok behódolni neki.
- Ne is próbálkozz Black. Rajtam nem fog a bájod. Inkább add vissza a levelemet, és már itt sem vagyok. - igyekeztem szavaimat fenyegetően mondani, bár úgy éreztem hogy inkább egy béna kis cincogást hallattam. Muszáj lesz össze szednem magamat, ha még sötétedés előtt le akarok innen lépni. Valahogy ebben a pillanatban őrülten távol akartam lenni ettől a fiútól. Féltem hogy még a végén olyasmi fog történni amit később még megbánok. Eddig még soha nem voltunk kettesben. SOHA. Vitáinkat, és veszekedéseinket, mindig nagy tömeg előtt zavaruk le, aztán faképnél hagytuk a másikat. A klub helyiségben részint észre sem vesszük egymást, de ha mégis akkor csak piszkáljuk meg szekáljuk egymást. Valahogy az adott nekem erőt eddig, hogy kettőnkön kívül mindig volt még valaki a szobában ha vitáztunk. De most csak mi voltunk. Mi, meg az erdő.



Words:546|Notes:Kicsit rövid lett...|Look:ezazzz].
Vissza az elejére Go down
Mardekár Malazár
Mesélő
Mesélő
Mardekár Malazár


Hozzászólások száma : 3

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptyKedd Okt. 16, 2012 1:31 am

- Bimm bamm pandalló, tárulj fel te kis ajtóóóó - hallatszik valahonnan messziről, mire mindketten arra kezdtek figyelni. Szép dolog egymás marakodása, de ha baj van, minden mardekáros barát, ezt az évszázadok megtanították minden e házba kerülő diáknak. Az erdő nem lesz sem sötétebb sem világosabb annál, amilyen most, csak neszezés, botorkálás, szaggatott nevetés hallatszik fel, és tompa puffanás.
- Jujj jujj jujj...kis állatkám el ne bújj...gyere visszaaaaa - halljátok ismét, a kellemes bár kissé reszelős hangot, mintha valaki jóval többet ivott volna a kelleténél. Másodpercekre csend lesz, hosszúra nyúlt ijesztő csend, mibe még a bőrötök is beleborsózik, majd hirtelen megint zörgés és neszezés, és a közeli bokrok mögül már dobogás is. Alighanem lovak ezek, ha nem mások.
- Gyertek gyertek körbe álljunk...Játszótársunk megtaláljuk - hallatszik egy másik hang is a bozótostól, akárkik/akármik is ezek, nincsenek tőletek túl messze, és nem vagytok benne biztosak hogy nem ártalmasak rátok nézve.
Vissza az elejére Go down
Regulus A. Black
Mardekár
Mardekár
Regulus A. Black


Hozzászólások száma : 10

Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg EmptySzer. Okt. 17, 2012 2:31 am



regulus arcturus black,

I wanted you to know I love the way you laugh I wanna hold you high and steal your pain away I keep your photograph, I know it serves me well I wanna hold you high and steal your pain 'Cause I'm broken when I'm open And I don't feel like I am strong enough 'Cause I'm broken when I'm lonesome And I don't feel right when you're gone away The worst is over now and we can breathe again I wanna hold you high, you steal my pain away There's so much left to learn, and no one left to fight I wanna hold you high and steal your pain



Észrevettem én is, hogy hamarosan besötétedik, de engem teljesen hidegen hagyott. Vagyis, addig ameddig a pálcám nálam volt, de mivel már nincs olyanom, ezért kicsit zavaró a tény, hogy sötét lesz. Az egyetlen jó dolog, hogy egész az erdő szélén vagyunk és így kevesebb rá az esély, hogy bármi is történjen. Vagy, hogy előbb kapjunk büntetőt, mint hogy megegyen minket bármi is. Kábé.
Isára néztem. Tényleg szerettem volna megkapni, úgy ahogy sok más lányt is. De benne azért van valami, amiért éveken át küzdöttem, de mégsem sikerült elérnem a célomat. Lehet, hogy én vagyok túl hülye, de lehet, hogy benne van valami, ami másokban nincs. És ezért nekem nagyon tetszik. Ameddig viszont nem tudom, mennyire lennénk jó párocska, addig nem tudom eldönteni, hová is tegyem. Na és még mindig nem hagytam abba a próbálkozást.
Tudom, hogy néha szívesen leállítana már, de mégsem teszi. Még sohasem gondolkodtam el azon, miért, mert nem volt rá alkalmam vagy csak nem jutott eszembe. Azt hiszem, mindketten szeretjük egymást szekírozni, és ez így van rendjén. Remélem így is marad mindig is, vagy ha lehet… akkor lehetne egy kicsit jobb a helyzet.
-Tutira hiányoznék neked. Kivel vitáznál később ennyit?
Jelentettem ki teljesen komoly arccal. Tudom, hogy hiányoznék neki, és ezt teljesen komolyan is gondolom. Úgy ahogy mondom. Aztán a mosoly ismét az arcomra ül, most valahogy nem tudom levakarni magamról. Aztán közelebb léptem. Nem hátrált meg, de láttam rajta valami furcsát, amit még eddig talán soha. Remélem, nem hiszi azt, hogy bántani akarom, vagy valami hasonló. De imádom érezni az illatát és látni közelebbről a szemét. Igen, észrevehetően mindig azt fixírozom. Amúgy tudok én rendes és romantikus is lenni, csak ezt az oldalamat nem sokan ismerik még. Isa megismerhetné… neki biztosan megmutatnám, de ahhoz persze el kell érjen egy szintet.
Aztán elhátrált, egy fának támaszkodva végül. Most nem léptem közelebb, nem akartam, hogy feszülten érezze magát. Megtehetném, hogy még cukkolom egy ideig, felhúzhatnám még jobban, de egy kis szünetet tartok. Talán csak egy szösszenetnyi, de nem biztos. Nem fáradtam még bele, csak… az a gondolat fáraszt, hogy nem tudom megszerezni. Sokat kell nekem dolgoznom, de az igazság az, hogy még konkrétan megcsókolni sem próbáltam őt. Legalábbis én ilyenre nem emlékszem.
Idő közben a levélről meg is feledkeztem. A következő mondatánál nézek le a kezemben lévő papírra, nem csinálok vele semmit, hamarosan visszakapja. Előbb közelebb merészkedem, még közelebb és már-már körülbelül ugyan abban a távolságban találjuk magunkat, mint az imént. Lenézek rá, megint csak pimaszul elmosolyodom. Majd a levelet nyújtom fel.
-Nem vagyok galád, nem olvastam el. Remélem ezt azért díjazni fogod. Mért zavar a közelségem?
Kicsit próbáltam tapogatózni, hiszen az imént észrevettem, hogy meghátrált valami miatt, és egy tippem van rá azért, hogy miért. Nem látom rajta, hogy elgyengült volna vagy valami hasonló, bár az utolsó mondatában kicsi megingást kezdem el érezni. Egyik kezemmel megtámaszkodtam a fa törzsében, már mondhatni, hogy teljesen Isa fölé hajoltam és éppen egy gondolatot akartam vége hajtani, amikor valami furcsa, hangokat kezdtem el hallani. Kisebb rémülettel, ami nem biztos, hogy látszik rajtam, és ami csakis attól van, hogy nincs pálcám a hang irányába néztem, még a hideg is kirázott tőle. Mi a fene lehet ez?
-Mi ez? Remélem, tudod használni a pálcád rendesen, mert… most csak arra vagyunk rászorulva.
Nem bántásból mondtam, csak megjegyeztem, hogy azért tudja, mi a helyzet. Megmozdulni nem nagyon akarok, csak ellököm magamat a fától, már úgy egy lépésnyire állok csak Isatól. Fél szemmel őt figyelem, nagyobb részt pedig tekintetem a bokrok felé irányul, érdeklődve a hang után. Próbálom kivenni, vajon mi lehet ez.







hey, hey! this thread it tagged for ISADORA AVERY
and it's coming in at a whopping 587 words long. my character is wearing THIS. while i wrote this, i was jamming to CADAVERES - THESE EYES and would like to tell you BOCSÁNAT A VÁRAKOZTATÁSÉRT. Smile


- - - - - - - - - -
i would like to thank the wonderfully talented, handsome, and incredibly sexy man that goes by the name of [color:d964=62AD9A]jay jay the jet plane !? on atf for working so hard on this thread template. don't steal, or remove the link, because he can and will do your mom again. and we wouldn't want that. the lyrics are from the beautiful song broken by [color:d964=62AD9A]seether, ft. amy lee, and the colours were picked using the handy tool colour scheme designer.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tiltott rengeteg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott rengeteg   Tiltott rengeteg Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tiltott rengeteg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tiltott szekció

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: Roxfort :: Birtok-
Ugrás: