Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Marlene E. McKinnon EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Marlene E. McKinnon EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Marlene E. McKinnon EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Marlene E. McKinnon EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Marlene E. McKinnon EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Marlene E. McKinnon EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Marlene E. McKinnon EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Marlene E. McKinnon EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Marlene E. McKinnon EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Marlene E. McKinnon

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marlene E. McKinnon
Griffendél
Griffendél
Marlene E. McKinnon


Hozzászólások száma : 6

Marlene E. McKinnon Empty
TémanyitásTárgy: Marlene E. McKinnon   Marlene E. McKinnon EmptyVas. Okt. 28, 2012 12:44 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Marlene E. McKinnon Tumblr_m1poscnBN01r9jumao1_500

MARLENE ELOISE MCKINNON



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Marlene Eloise Mckinnon

    BECENEVEK: Marls, Lena

    KOR: 17

    FAJ: boszorkány

    CSOPORT: Griffendél

    HÁZ: Griffendél

    ÉVFOLYAM: 7.

    OLDAL:

    FOGLALKOZÁS: diák, hajtó a kviddics csapatban, aktivista

    PÁLCA: tíz hüvelykes cseresznyefa pálca thesztrálszőr maggal


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ:Csapzott szőke haj, puha, vékonyszálú. Hullámos tincsekben omlik a vállra. Legtöbb esetben rendezetlen, szélfútta. Tanuláshoz, kviddicshez mindig felkötöm, vagy kontyolom.

    SZEM: Kritikus kék tekintet. Bizalmatlan, vesébelátó. Minimális sminket viselek.

    MAGASSÁG: 170 cm

    SÚLY: elvből nem méretkezem

    TESTALKAT: Ránézésre finom, törkeny testalkatom van, magasságomhoz képest vékonynak tűnök, de igazából nagyon szerencsés a testfelépítésem. Gyerekszülésre alkalmas, széles csípő, éppen optimális mellméret stb. Habár az sem biztos, hogy megérem, hogy gyerekem szülessék.

    STÍLUS:Nincs stílusom. A világon annyi problémával kell szembenézni, az a legutolsó dolgom, hogy megnézzem, mit vegyek fel reggel. Az egyszerű darabokat kedvelem, szoknyák, nadrágok, ingek, tunikák, harisnyák. Mindezek visszafogott színekben. Főképp a feketét kombinálom, de olykor előkerül a szekrényből egy-egy világosabb szett.

    PLAY BY:: Imogen Poots



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET: Griffendél. Kviddics. Barátok. Kisöcsém. Kiállni az igazam mellett. Hallatni a hangomat. Helyesen cselekedni. Mindenből nagy ügyet csinálni. Célok. Rutin. Meggyespite. SVK. Párbajok.

    NEM SZERET:Halálfalók. Háború. Halál. Mardekárosok. Zsebpiszok köz. Patkányok. Mogyoró (allergia). Veszíteni. Bájitaltan.

    CÉLOK: Minden nap más célt tűzök ki magam elém ezeket hamar meg is valósítom. Hosszútávú célok: túlélni, családot alapítani, megvalósítani az esélyegyenlőséget a mágikus társadalomban.

    MUMUS: Tudod ki

    PATRÓNUS: Vörösbegy, az első csók emléke

    DEMENTOR: Négy éves koromban bele estem a használaton kívüli kerti kútba és egy álló napig nem találtak rám. Hideg, nyirkos, sötét és magányos hely. Erre emlékeztetnek mindiga dementorok.

    TELJES SZEMÉLYISÉG:
    "I'm not a pessimist, I'm a realist."
    Azt hiszem, a legjellemzőbb tulajdonságom, hogy mindig olyannak látom a dolgokat, amilyenek. Emiatt sokan pesszimistának tartanak, hiába mondogatom olyan gyakran, hogy nem, én realista vagyok. Fő erényeim a meggyőzőképesség, az elhivatottság, a szenvedély és a tolerancia. Ezek alapján minden adatott, hogy valaki nagy lehessek és hogy szép és nemes dolgokat vigyek véghez. Minden adatott, kivéve az esély. Sokkal valószínűbb, hogy arccal a sárban végzem, nem is olyan sokára. Az ilyen emberek hamar felhívják magukra a figyelmet és mielőtt még igazán kibontakozhatnának, befogják a szájukat. Én mégsem riadok vissza. Ahol csak tudom, kinyitom a számat. Mindig a szívemre hallgatok, ami az ész irányította családomban felér egy fekete bárányi státusszal. Akárcsak az, hogy a Griffendélben vagyok, hiszen generációk óta csak hollóhátasok kerültek ki a McKinnon dinasztiából.
    Aranyvérű család sarjaként jó neveltetésben volt részem, főleg, hogy apám is és anyám is elég magas funkciót töltenek be a minisztériumban. Ennek ellenére mégis elromlottam valahol. S habár ugyanazokat az elveket vallom és követem, mint a szüleim, az én módszereim cseppet sem finomak, vagy szabályszerűek.
    Minden kis ügyből képes vagyok világméretű problémát csinálni, ami mellett később kiállhatok. Izgága és nyughatatlan természetemmel nagyon jól megtaláltam a helyem a házamban. Második otthonom a Griffendél, van jó pár közeli barátom és barátnőm, habár néha az agyukra megyek.
    Tanulás terén mindig is közepes voltam, csak azt tanultam meg, ami érdekelt. A mágiatörténet és az sötét varázslatok kivédése például ezek közé tartozik. Lány létemre eléggé harcias vagyok és kitartó.
    Az emberek többségére kritikusan tekintek, de egy két jó cselekedettel el lehet nyerni a bizalmamat. Emellett nem vagyok az az ostobaságokat fecsegő kiscsaj, aki lépten nyomon ölelkezik és puszilkodik a barátnőivel. Voltaképpen elég távolságtartó vagyok, csak az igazán fontos embereket engedem be az intim zónámba.
    Szombati Boszorkány és egyéb szennylapok helyett mindig a Minisztériumi Közlönyt és hasonló politikai lapokat olvasok. De azért nem kell azt hinni, hogy a nap huzonnégy órájában unalmas vagyok. Tudok szórakozni is, csak ritkábban tudom elengedni magam, mint a legtöbbek és persze több pia is kell ehhez, vagy erre érdemes társaság.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Balthazar, 50, arany, varázsbíró a minisztériumi legfelsőbb bíróságon, jó pár halálfalót elítélt már, szóval eléggé pikkelnek rá a csuhások. Tagja a Főnix Rendjének is.

    ANYA: Eloise, 38, arany, arheológus - átoktörő, szintén Főnix Rendje tag.

    TESTVÉREK: Lydia, 20, arany, -
    Nicholas, 15, arany, tanuló - Hollóhát
    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Id. Balthazar McKinnon - Apai nagyapám a Wisengamot tagja volt. Egy hete találták holtan a londoni lakásában. Halálfalók keze volt a dologban. Azóta a családunk az aurorparancsnokság fokozott védelmét élvezi.

    ÁLLAT: Macskabagoly - Hádész

    VÉR: aranyvér

    SZÜLETÉSI HELY: Szent Mungo - London

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort, szünidőben a rend főhadiszállásán. Állandó lakhelyem egyébként Yorkshire.

    TÖRTÉNET: A szűkre szabott cellában örökös félhomály honol. A dohos falak penésszagot árasztanak, de mindez semmiség a napokig mosdatlan fiatalok testszagához képest. A gyomrom kavarog és érzem, hogy bármelyik pillanatban kidobom a rókacsaládot, sokak örömére. Átvágok pár emberen, erőszakosan, lökdösődve, hogy valahogy a folyosóra nyíló rácsokhoz férjek és szívjak egy kis levegőt, mert itt már jócskán ritkulni kezdett. Hat órája vagyok összezárva úgy körülbelül húsz társammal, akikkel tegnap este fáklyákkal tüntettünk a Liverpooli Sellőrezervátum kapui előtt. Vannak itt mindenféle alakok. Az Országos Varázslényvédelmi Civil Szervezettől hárman is itt dekkolnak, vannak hozzám hasonló, fiatal diákok, legtöbbjük felsőoktatási intézményekben tanulók, akik komolyan szívükön viselik a fogva tartott sellők sorsát, de olyanok is akadnak, akik a balhé kedvéért álltak be tüntetni. Ha minden igaz, én vagyok itt a legfiatalabb, az egyetlen kiskorú. Gyakorlatilag arra várok, hogy megjelenjen apám vagy anyám és lefizessék értem az óvadékot. Hogy utána mi lesz, belegondolni sem merek, de minden jobb lehet, mint itt ücsörögni. Még az hiányozna, hogy bevigyenek az Azkabanba. Persze azzal tisztában vagyok, hogy tárgyalás nélkül senkit sem küldenek a varázslók börtönébe, kicsit feszélyez a gondolat, főleg, ha a dementorokra gondolok. Tényleg, nekik vajon van már érdekvédelmi szervezetük? Rendel el a Brit kormány nekik szabadnapokat és túlórapénzeket? Ez aligha valószínű. Mindegy, ha majd kijutok, utána járok a dolognak.
    - McKinnon? Marlene Eloise McKinnon?
    - Én vagyok – szólalok meg rekedt hangon a rácsok közül. Az éhség, a szomjúság és a fáradtság együttesen elég jól kihallható a hangomból. Nagyot nyelek, ahogy a törvényszolga kinyitja előttem a rácsot.
    Vetek egy pillantást a cellatársaimra, majd hagyom, hogy a szolga maga előtt tereljen és navigáljon. A folyosó kihalt. A legtöbb cellában még alszanak az őrizetben tartottak Úgy néz ki, csak nálunk volt ilyen nagy élet. A folyosó végén egy őr áll egy műbőrrel bevont ajtó előtt. Kinyitja előttem, én meg belépek a jóval világosabb irodahelyiségbe. A fény bántja a szememet, úgyhogy automatikusan elé emelem a kézfejemet és az ujjaim mögül próbálok kilesni.
    - Marlene Eloise McKinnon, hat órával ezelőtt őrizetbe vett kiskorú, többrendbeli vádlott: rendbontás, bujtogatás, pirotechnikai eszközök köztéri használata és a muglik figyelmének felkeltése.
    A fejemet a szigorú, kimért hang irányába fordítom. Egy kopasz, cingár alak ül előttem az íróasztalánál, nem néz a szemembe, csak felolvassa a jegyzőkönyvet.
    - Az ideiglenesen összehívott esküdtszék tekintettel volt a vádlott zsenge korára, befolyásolhatóságára, ezért nem emel újabb vádat. Óvadék ellenében McKinnon szabadon bocsájtatik 1977. év hatodik hónapjának huszadik napján. Az ügy azonban nem simul el végképp, ügyét a Varázsbűnüldözési Főosztály levéltárában őrizzük és elővesszük egy esetleges következő rendbontás alkalmával. Vegye ezt figyelmeztetésnek – teszi hozzá, ezúttal végre a szemembe nézve.
    - Köszönjük bíróúr, hogy hajlandó volt tárgyalni ilyen korai órán.
    Meglepetten vonom fel a szemöldököm, mert ez a talpnyaló magatartás nem jellemző rám, tehát egész biztos, hogy nem én szólaltam meg, mégis annyira hasonlít az én hangomhoz.
    - Lydia – kezdem megütközve, de a megszólított belém folytja a szót. Kezét a vállamra teszi és negédesen mosolyog a bíróra.
    - Elárulnád, hogy mi a fenét keresel pont Liverpoplban? Nem abban a nyári táborban kéne lenned Skóciában?
    Miután elhagytuk a törvényszéki épületet, némán baktattunk egymás mellett és végül Lydia volt az, aki nem bírt hallgatni. Számon kérő pillantást vet most rám, mintha az anyám volna. Annyira jellemző ez rá.
    Majd ott leszek. Holnap. Dolgom volt.
    - Dolgod?
    A nővérem hangja, most egyáltalán nem hasonlít az én mély altomra, egy oktávval magasabban sipítozik, magából kikelve. Ez is olyan jellemző rá.
    - Azt nevezed te dolognak, hogy míg anyáék külföldi diplomáciai körúton vannak, te megszöksz Liverpoolba és vagy három tucat holdkóros társaságában egy oszlophoz láncolod magad sellőfarokkal a lábadon egy mugliktól zsúfolt téren?
    - Ó, látom utánanéztél kicsit a dolognak.
    - Ne pimaszkodj velem! Vedd tudomásul, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy kihúztalak a csávából. Ha apa valaha megtudja, mindkettőnket egy csapat orrontó furkász közé vet. Szóval ajánlom, hogy gondolkodj, mielőtt újabb őrültségekbe keveredsz.
    A nővéremről sok mindent el lehet mondani, de azt, hogy kegyetlen volna, nem. Hálásan nézek rá, de azért nem hagyom, hogy az érzelmek eluralkodjanak rajtam. Hadd higgye csak továbbra is, hogy ki nem állhatom.

------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE:Marls

    TAPASZTALAT: 5

    MULTIKARAKTEREK: -

    KARAKTER: CANON

    JELSZÓ: "RON, TE EGY TEÁSKANÁL ÉRZELMI SZINTJÉN ÁLLSZ! "





------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Marlene E. McKinnon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marlene E. McKinnon   Marlene E. McKinnon EmptyVas. Okt. 28, 2012 5:48 am

Még egy griffendéles? Na nem bánom...

Elfogadva!

Jó játékot kisasszony Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Marlene E. McKinnon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marlene Mckinnon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Griffendél-
Ugrás: