Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Stephen Johnson EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Stephen Johnson EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Stephen Johnson EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Stephen Johnson EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Stephen Johnson EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Stephen Johnson EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Stephen Johnson EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Stephen Johnson EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Stephen Johnson EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Stephen Johnson

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Stephen A. Johnson
Mágikus lény
Mágikus lény
Stephen A. Johnson


Hozzászólások száma : 5

Stephen Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Stephen Johnson   Stephen Johnson EmptyPént. Okt. 19, 2012 2:07 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Stephen Johnson Tumblr_m6c0adcXKt1ruu7t8o1_500

STEPHEN ADAM JOHNSON



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Stephen A. Johnson

    BECENEVEK: Step

    KOR: 30

    FAJ: vérfarkas

    CSOPORT: Mágikus lények

    OLDAL:

    FOGLALKOZÁS: vérfarkas vadász, hivatásos semmittevő

    PÁLCA: 11,5 hüvelyk, bükkfa, főnixtoll


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: rövid fekete

    SZEM: szintén fekete

    MAGASSÁG: úgy 170-175 körül

    SÚLY: izmokkal együtt 68 kg

    TESTALKAT: vékony, enyhén izmos, de jó alakja van.

    STÍLUS: Nem szereti ha megmondják neki, mit vegyen fel. Egyszerű laza ruhákat kedveli, általában valami nadrágot egy egyszerű pólóval és egy kabáttal. A napszemüveg mindig nála van, télen persze nem hordja. Szakállát általában meghagyja, tetszik neki ez a fazon és még senki nem szólta meg.

    PLAY BY:: Dominic Cooper



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:
    x vadászat
    x nők
    x szex
    x lustálkodás
    x fürdés
    x bolyongás

    NEM SZERET:
    x csalódás
    x kihasználás
    x szerettei elvesztése
    x túl sok varázslat
    x tömeg

    CÉLOK: lehető legtöbb vérfarkas elpusztítása és a további lustálkodás

    MUMUS: telihold és elveszteni még valakit akit szeret

    PATRÓNUS: farkas - volt barátnőjének is ez volt a patrónusa

    DEMENTOR: a menyasszonyom elvesztése, vérfarkassá változás

    TELJES SZEMÉLYISÉG:
    Viccelődős személyiség vagyok, mindenhez van valami hozzáfűznivalóm. Egy nagyon bölcs ember megtanított arra, hogy az erő nem a dühből származik, hanem az igazságból. Igen, ez nagyon is rám vall. Te képes vagy egy egész fát egy baltasuhintással kivágni? Nem? Akkor majd szólj, ha megtetted.
    Alapjáraton szeretek ismerkedni és flörtölni. Jelenleg szeretőm van, de komolyabb kapcsolatot senkivel sem akarok azóta, amióta elvesztettem a menyasszonyomat. A férfi aki befogadott magához, a példaképem aki megtanított mindenre mindig azt mondta: csak a szakmára gondolj. Itt se család, se gyerekek.
    Megértettem mért mondotta mindig ezt nekem. Veszélybe sodorni senkit sem akarok magam miatt, nem vagyok az a személy. A barátaim és a legközelebb álló személyek hozzám tudják csak, hogy mi vagyok valójában. A hétköznapi unalmas embereknek, csak egy egyfolytában lazuló, gazdag ember vagyok, aki otthon ül egész nap a babérjain. Nem, de még mennyire hogy nem! Csak éjszakai lény vagyok. Nem volt kellemes az átváltozásom, ez is nagyon sok mindent változtatott meg rajtam. A vadászösztön emberként is megmaradt, imádok más vérfarkasokra vadászni. Utálom, hogy átváltoztattak, de nem ezt a sorsot választottam magamnak. A jó oldal képviselője vagyok ettől függetlenül, de veszélye vagyok, még ha nem is nézek ki annak túlságosan. Túl jól tudom leplezni magamat, de csak egy személyiségem van, nem vagyok kétszínű.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Adam Johnson, félvér, meghalt mikor 18 voltam

    ANYA: Marie Todd Johnson, félvér, meghalt 6 éves koromban

    TESTVÉREK: egyke

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK:
    x Henry Goodwin, 22, félvér, vérfarkas, a tanítványom
    x Katherine Griffin, 25, félvér, jelenlegi szerető
    x Christopher Redway, 30, sárvér, legjobb barát

    ÁLLAT: -

    VÉR: félvér

    SZÜLETÉSI HELY: London, Johnson kúria

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Johnson kúria

    TÖRTÉNET:
    30 évvel ezelőtt láttam meg a napvilágot a Londoni, Johnson kúriában. Apám Adam, anyám pedig Marie, mindent megtettek azért, hogy a legjobb körülmények között nőjek fel. Az apám akkoriban, egy galád embernek dolgozott, aki a szolgálójaként dolgoztatott minket, az egész családot. Körülbelül 4 éves voltam, amikor már nekem is ki kellett járni a szüleimmel. Ott ismerkedtem meg az egyik legjobb barátommal, Chrisszel, akivel azóta is nagyon jó a kapcsolatom.
    Hat éves lehettem, amikor Chris bátyát elhurcolták. Christ is bántani akarták én pedig egy fejszével a kezemben elindultam a férfi felé, aki bántalmazta a legjobb barátomat. A szüleim ordították, hogy ne menjek, nem a mi dolgunk, de én ellenkezdtem. A megmentő akció nem sikerült, én is kaptam az ostorcsapásokból, aminek a hegei még itt-ott ma is meglátszanak rajtam. Az apám szedte le rólunk a férfit, belelökte a vízbe. Persze nagyon kikaptam még otthon is ez végett, de nem bántam. Megérte megmentenem a legjobb barátomat.
    Másnap éjszaka, furcsa recsegő hangokat hallottam, lenéztem az emeletes ágy tetejéről, majd megláttam a férfit, akit az apám a vízbe lökött. A házunkba volt, bejött hozzánk. Nem tudtam elképzelni, mit akarhat. Mindenki alszik, csak én nem. Az ágyam alján lévő aprócska kis résen kukucskáltam ki, láttam, hogy anyámhoz lép, majd pár perc múlva, eltűnt. Másnap reggelre anyám mérgezésben meghalt. Szóval megmérgezte. Bosszút akart állni apámon és rajtam, amit tettünk vele. Persze ezután apámmal még keményebben kellett dolgozunk.
    Tizenpár évvel később az apám kis követte anyámat. Megbetegedett és meghalt. Tizennyolc voltam, befejeztem a varázslóiskolát, így már teljesen felnőtté váltam. Azt csináltam amit akartam. Én pedig csak egy valamit akartam. Megölni anyám gyilkosát. Még mindig az járt a fejemben, az az este, amikor megölték. Az egyik közeli kocsmába vettem az irányt, elkezdtem inni. Csak ittam és ittam, majd a mellettem lévő férfi egyszer csak megszólalt:
    -Csak az iszik ennyit, aki egy nő csókjára vágyik vagy aki ölni szeretne.
    Azzal felkelt, és a hátamra ütött, mire a pisztoly, amit úgy gondoltam hatásosabb és kevésbé észrevehetőbb mint egy pálcával küldött átok, kiesett a zakómból. Ő elment, én pedig megittam még egy kupica italt és a partra mentem, mert tudtam, hogy ott tanyáznak még a mái napig is. Meg is találtam, rám támadt, sajnos nem sikerült megölnöm. Nem voltam túlzottan felkészülve a dologra. Sikerült elmenekülnöm onnan, elköltöztem, majd megismerkedtem életem szerelmével, Mary-vel, akit 22 éves koromban feleségül akartam venni. Megkértem a kezét, majd egy kellemes esteli kocsikázás közben lovasok állítottak le minket. Mondtam neki, hogy tűnjön el, majd én elrendezek mindent. Tudtam kik ezek, és tudtam, hogy engem keresnek azért, mert a férfit aki az anyámat megölte, meg akartam ölni évekkel ezelőtt. Telihold volt, láttam, hogy egy furcsa kinézetű, elég zihált alak is van velük, féltem, hiszen rengeteg vérfarkas ólálkodik erre. Elfogtak engem is és a menyasszonyomat is, majd Mary-t megölték, engem pedig a férfi, aki lefogott átváltozott és megharapott. Hirtelen nem tudtam, mit tegyek, mit csináljak, de nem volt sok időm rá, hiszen térdre estem és aztán feketeség. Nem emlékszem a továbbiakra.
    Másnap reggel, egy ismeretlen régi lakásban találtam magamat, nem tudom, mit kereshetek itt. Felnéztem, majd lassan felültem. Körülpillantottam és az egyetlen dolog, amit észrevettem, hogy be van kötözve a vállam és hogy teljesen másnapos érzés kering bennem. Elindultam felfedező útra, hangokat hallottam a lépcső felőli irányból. Kezembe vettem egy gyertyatartót fegyvernek, majd felmentem és ahol a hang -megjegyezném, sikítozások - felerősödött, betörtem az ajtót, majd azzal a mozdulattal el is fordultam. Egy nő és egy férfi szeretkeztek bent. Mentegetőzve kiosontam, majd a férfi nem sokkal később kilépett a szobából és elvezetett egy irodahelyiségbe. Persze nem volt kellemes az első találkozásunk... vagyis már nem az első, hiszen rájöttem, hogy ő volt az a kocsmában aki kérdezett tőlem.
    Ő volt a példaképem. Mindenre megtanított amire csak vágytam. Igaz, vérfarkassá változtam, de utáltam az összes létező vérfarkast, így a szakmám vérfarkas vadász lett. Elkezdtük irtani őket a férfival, aki megmentett. Aztán 28 éves voltam, amikor elvesztettem őt is. Meghalt, megölték. Én azóta is keresem és kutatom az embert, aki átváltoztatott és azt, aki megölte az anyámat. Úgy érzem már elég felkészült vagyok az ügyre.
    Jelenleg a legjobb barátommal élek egy fedél alatt, valamint van egy szeretőm, Katherine, akitől persze semmi többet nem akarok. Henry, a legújabb tanítványom, aki hasonlít a fiatal önmagamra. Mindenre ki akarom képezni, kelleni fog a segítség nekem a közeljövőben.


------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: -

    TAPASZTALAT: -

    MULTIKARAKTEREK: -

    KARAKTER:EREDETI

    JELSZÓ: Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz!



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Stephen Johnson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stephen Johnson   Stephen Johnson EmptyPént. Okt. 19, 2012 4:19 am

Ejj már, egy ordas koma...

Na tűnés lustázni Very Happy

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Stephen Johnson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Mágikus lények-
Ugrás: