Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
remus j. lupin EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
remus j. lupin EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
remus j. lupin EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
remus j. lupin EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
remus j. lupin EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
remus j. lupin EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
remus j. lupin EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
remus j. lupin EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
remus j. lupin EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 remus j. lupin

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Remus J. Lupin
Griffendél
Griffendél
Remus J. Lupin


Hozzászólások száma : 2

remus j. lupin Empty
TémanyitásTárgy: remus j. lupin   remus j. lupin EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:38 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

remus j. lupin Tumblr_m5718hbPZE1rvhixgo1_500

REMUS JOHN LUPIN



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Remus John Lupin

    BECENEVEK: Remus, Holdsáp

    KOR: 17 év

    FAJ: vérfarkas

    CSOPORT: griffendél

    HÁZ: griffendél

    ÉVFOLYAM: hetedik

    OLDAL:

    FOGLALKOZÁS: tanulok, nyaranta besegítek a Czikornyai & Patzában.

    PÁLCA: tizennégy hüvelyk, platánfa, egyszarvú szőr


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: szőkés barna…igazából néha vöröses, néha szőkés, de általában inkább egy egyedi pókhálóbarna színt vesz fel. Jellegtelen, ez a lényeg.

    SZEM: Világoskék. Néha zöld, de inkább kék. Nagyon kék. Túl kék.

    MAGASSÁG: 174. Átlagos.

    SÚLY: öhm…nem jártam mostanában mérleg közelben.

    TESTALKAT: a szokottnál egy kicsit véznább, de azért erős.

    STÍLUS: nincs különösebb stílusom. Használt talár az iskolában, de amúgy kedvelem a mugli holmikat. Egy kopott farmer, tornacipő, valami együttes jelképével fémjelzett póló, és kész vagyok.

    PLAY BY:: Arthur Darvill



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET: olvasni, a hűvös éjszakákat, napkeltét, a barátaimat, az átváltoztatástant, az SVK-t, a szendvicseket, utazni, mugli együttesek, kviddics

    NEM SZERET: megalázó helyzetek, a mardekárosok fricskái, holdtölte, vérfarkasok, brokkoli, majonéz, jóslástan, ha valamire nincs megoldásom, ha nincs időm, sietni, késni

    CÉLOK: kilábalni a „szőrös kis problémából” és normális életet élni

    MUMUS: holdtölte. Meg persze, hogy rájönnek a titkomra.

    PATRÓNUS: vérfarkas. Sok közül válogathatnék, például, hogy a barátaim elfogadtak ilyennek, Dumbledore felvett az iskolába, első csók stb-stb…érted. Olyan kis semmiségek.

    DEMENTOR: amikor megharaptak, lányok többsége.

    TELJES SZEMÉLYISÉG: Kezdjük a jóval: nagyon intelligensnek mondanak. Állítólag így is van. A jegyeimen is meglátszik, hiszen szorgos stréber kisdiák módjára készülök óráról órára, és persze mint jó barát hagyom, hogy a többiek kihasználják ezt. Szóval nyugodt, toleráns,figyelmes, tisztességes gondolkodású, szelíd és jóindulatú vagyok, szinte akárkivel. Nem igazán zavar/ érdekel, hogy milyen házba tartozik az illető, mindenkivel segítőkész vagyok, és általában mindig akad pár jó szavam az emberhez.
    Elvileg, citromba harapott arcomhoz jó humorérzék társul, ám nem igazán élek a durvaságokkal, sem a megfélemlítéssel. Talán mert rettegek az előítéletektől, amiket farkasságom miatt kiérdemlek. De általában a többieket sem álíltom le, ha arról van szó. Legfeljebb ha már nagyon elszalad velük a ló. Amúgy meg könnyen bele lehet rángatni a balhékba, csakhogy itt is mereven ragaszkodom a passzív szerepléshez.
    Koromnál érettebb vagyok, és szerencsétlenebb is. Szinte minden téren. Nem azt mondom, hogy félénk lennék, de bizonyos helyzetekben elanyátlanodok. Például a lányok közelében. Ha nem tetszik, meg semmi, akkor tudok normálisan kommunikálni velük. Ha viszont szemet vetek, akár egyre is, önbizalmam ami amúgy is ingatag lábakon áll, cserben hagy, és onnantól lőttek nekem.
    Bátor vagyok. Annak gondolom magam. Néha. Nem gyakran, de előfordul. Krízis helyzetekben helyesen cselekszem, mégis visszahúzódó vagyok, és csendes. Rettegek az elutasítástól, és keményen dolgozik bennem a szégyenérzet, valamint az önutálat, úgyhogy nem igazán tudok megnyílni másoknak.
    Bizonytalan vagyok, és mérhetetlenül önkritikus. Nem kímélem magam, ám másokkal szemben nagyobb türelmet tanúsítok. Szóval igen…teljesen átlagos vagyok. Talán egy kicsit furább, de nem állhat be mindenki a sorba.

------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: John Lupin, 42, aranyvérű, minisztériumi alkalmazott

    ANYA: Selma Lupin, 41, sárvérű, az abszolúton van egy kis boltja, ahol bájitalokat, és hozzávalókat árul.

    TESTVÉREK: nincs

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Sirius Black, James Potter, Peter Pettigrew

    ÁLLAT: egy patkány, egy böhöm nagy kutya, meg egy szarvas.

    VÉR: félvér

    SZÜLETÉSI HELY: London, UK.

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort

    TÖRTÉNET: Futok. Lélekszakadva botladozok végig a fűvel benőtt, gyökerekkel átszőtt ösvényen. Nem tudom merre, hiszen ebben a nyavajás erdőben nem számíthatok semmi biztonságra, ami megvédhet a mögöttem ügető fenevadtól. Se egy vadászház, sem egy madár les, semmi. Utálom a rémálmokat. Minden lehetőséget veszni hagynak.
    A rét ahová az árnyékos erdőből kiérek, holdfényben úszik. Éjszakai virágok élvezték a hűvös szellő simogató érintését szirmaikon, békésen hajladoztak egy-egy erősebb roham alkalmával, háborítatlan békét árasztottak magukból. Leküzdhetetlen erőként lepett meg a kényszer, hogy csak álljak, és élvezzem az összhangzó disszharmóniáját az illatoknak, és a látványnak, de a mögöttem egyre közeledő ideges csaholás felvert kába álmomból, és mint az őrült gázoltam tovább a térdig érő gyepen keresztül.
    Szívem, csapongva lüktetett bordáim alatt, vérem zúgott, dobolt fülemben. Zihálásomon, és a kutya morgásán kívül semmit nem hallottam. Kezdtem kifogyni a szuszból, de csak mentem és mentem tovább. Mint minden éjjel, megküzdöttem álmomban Greyback-el, persze hiába, mert a valóságon mit változtat, ha most az egyszer nem kap el? Akár most meg is állhatnék, és szembenézhetnék a mocskos szörnyeteggel. Kevésbé lenne kellemetlen a saját üvöltésemre ébredni.
    Oldalam szúr, lábam zsibbad, a levegő elfogy, torkom kiszárad, a tüdőmet, a jeges levegő, mintha lebenyenként választaná el egymástól… Nem fogom bírni. Sosem voltam jó tesiből. Érted, vannak srácok, akik mint az őrültek járnak edzésekről edzésekre, profik minden játékban, kifogyhatatlan energiatartalékokkal rendelkeznek, de…én nem ilyen vagyok. Éppen hogy átlagos, sőt ha tehettem még lógtam is órákról. Most iszom a levét.
    Elvetem a lépést, a bokám kificamodik, megbotlok, elesek. Összeszorított szemmel várom az elkerülhetetlent. Tudom, hogy fájni fog, minden éjjel elszenvedem ezt, igazán már fel sem veszem a jeges, marcangoló harapást a vállamban, a sáros körmöket a hátamban, amik végighasítanak a bőrömön, a húsomba marnak, a bordámat karcolják. Üvöltök.
    Üvöltésem, morgássá korcsosul, és hirtelen én is olyan vagyok, mint akkor éjjel Greyback. Vadul csaholok, izgalmam a tetőfokára hág, eluralkodik rajtam a vadászösztön.
    A fiatal gida, botladozva cikázik előttem. Nem lehet több pár hetesnél.
    Játszom vele. Néha kicsit lemaradok, hogy azt higgye, megmenekült, és lassítson, de megkerülöm, és hirtelen előtte termek. Ijedten kanyarodik jobbra, ugatva követem, átbotorkál egy kisebb csermelyen, hatalmasat szökkenve átvágok előtte, és leterítem.
    Kapkodva tépem fel irháját, töröm szét csontjait, míg végül feltárul előttem, a bordák gyűrűjében, egy ziháló eleven univerzum, ami szépen lassan kialszik, feketelyuk lesz belőle, és mindent magába szippant, míg csak él az anyag, vagy amíg meg nem töltötte feneketlen bendőjét.
    Persze ettől a rengeteg gondolattól farkasénem feszült lesz. Nem érti, nem értem mi ez a rengeteg szó, ami egyszerre átcikázott a fején, fájdalmasan felüvölt, újra és újra, énekel egy bús szonátát a holdnak, míg végül barátai, vagy ellenségei (sosem képes eldönteni mikor mik) közre nem fogják, és visszakényszerítik abba az apró lyukba, ahol minden holdtölte kezdődik és befejeződik számára. Születésének és halálának színhelye ez. Természetes, hogy nem akar visszatérni oda. Egyszerű elméje összetársította a Szellemszállást az elmúlással, és fél tőle. Retteg.
    Saját vacogásomra ébredek. Ismét a megszokott kép. Anyaszült meztelenül heverek a poros, nyirkos padlón, halk lélegzetvételeimet hallgatva. Tagjaim, mintha ólomból lennének, nem hajlandóak akaratomnak engedelmeskedni, a parkettának szögezve hányódnak körülöttem. Torkom száraz, émelygek. Ha nem kapok valamit inni, azt hiszem kidobom a taccsot. Nem…az a pohár víz sem segített. Így is hánytam. Ilyenkor úgy érzem magam, mint egy várandó asszony. Reggeli rosszullét, testhő ingadozás, gyűrött arc, ingerlékenység. Tudod.
    Önbizalmam szilánkjait söpörgetve vánszorogtam végig a folyosón. Utolsó órára csöngettek be, ami hál istennek a tanár spanyolnáthája miatt elmaradt. Nem is éltem volna túl egy bájitaltant. Nem. Kizárt. Bármi mást inkább, de ezt nem. Táskámat közönyösen húztam magam után, így gyakorlatilag a harmadik emelet minden mocskát összegyűjtötte, de nem érdekelt. Fel kell jutnom a klubhelyiségbe. Aztán az ágyamba. Aztán aludnom kell. Holnapig. Így van, ezt fogom tenni. Szükségem van rá.
    -Szia Remus! – egy apró kéz vágott lendületesen a vállamra. - Mond nem lenne kedved segíteni a SVK háziban? Mondjuk ma? Mondjuk most? Mondjuk a könyvtárban!
    Lányos zavaromban nem tudtam mást kinyögni, csak egy vérszegény „igent”. Fáradtságomról el is feledkeztem. Nem is vagyok álmos. Nem ám. Ide nekem az oroszlánt, simán körbefutom az iskolát. Kétszer. Aztán meg átúszom a tavat, kis levezetésként. Semmi probléma, ha kell meg is írom Caro beadandóját. Felpumpáltak adrenalinnal. Akármire képes lennék most.
    - Remek! Le is foglaltam egy asztalt, siessünk, mert azok a töketlen Marekárosok képesek, és oda pofátlankodnak… - és már rángatott magával fel a negyedikre, be a könyvtár, egyik legelhagyatottabb zugába.

------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Mice

    TAPASZTALAT: közelít a háromhoz

    MULTIKARAKTEREK: nincs

    KARAKTER: CANON

    JELSZÓ: Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz!



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

remus j. lupin Empty
TémanyitásTárgy: Re: remus j. lupin   remus j. lupin EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 7:54 am

Végre ittvagy!
foglalj avit és játék Smile

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
remus j. lupin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Griffendél-
Ugrás: