Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Flavia Konstance Farber EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Flavia Konstance Farber EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Flavia Konstance Farber EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Flavia Konstance Farber EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Flavia Konstance Farber EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Flavia Konstance Farber EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Flavia Konstance Farber EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Flavia Konstance Farber EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Flavia Konstance Farber EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Flavia Konstance Farber

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Flavia K. Farber
Halálfaló
Halálfaló
Flavia K. Farber


Hozzászólások száma : 4

Flavia Konstance Farber Empty
TémanyitásTárgy: Flavia Konstance Farber   Flavia Konstance Farber EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 6:27 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Flavia Konstance Farber Tumblr_lv1n6diq0J1qk7gsr

Flavia Konstance Farber



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Flavia Konstance Farber

    BECENEVEK: Flav, F

    KOR: huszonkét év

    FAJ: boszorkány

    CSOPORT: halálfalók

    HÁZ: mardekár volt

    OLDAL: ami másoknak rossz, az neki jó

    FOGLALKOZÁS: hivatásos kínzó

    PÁLCA: Cseresznyefa, vélahaj, 12 és 3/4 hüvelyk


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: sötét barna, hosszú és hol hullámos, hol egyenes

    SZEM: aprócska mogyoróbarna szempár

    MAGASSÁG: vállalhatatlanul alacsony, csupán 156 cm

    SÚLY: változó, általában 50-53 kg között

    TESTALKAT: flav az a fajta nő, akire a férfiak mindig felfigyelnek és ezt nem feltétlenül az arcával éri el, hanem a popsijával és a dekoltázsával. annak ellenére, hogy alacsony, az alakja igazi remekmű: a megfelelő helyeken domborodik, a hasa még kockásnak is mondható és a lábai is igazán formásak.

    STÍLUS: laza, nőies, ám nagyon drága darabokban jelenik mindenhol meg. soha nem ápolatlan, mindig tökéletesen fest. javarészt sötét ruhákat hord, ám előfordulnak világosabbak is. tipikus mardekáros megjelenése van, a stílusa pedig páratlan és hibátlan.

    PLAY BY:: Nina Dobrev



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:
    * alkohol, cigaretta, szex
    * kínozni, ölni, gúnyolódni
    * táncolni, jógázni, futni
    * eper, alma, csokoládé
    * zene, zongora, festészet
    * rúzs, körömlakk, ékszer
    * halálfalók, Jonathan , Voldemort

    NEM SZERET:
    * olvasni, labdázni, biciklizni
    * természet, állatok, növények
    * sárvérűek, griffendél, hollohát, hugrabug
    * főnix rendje, mágiaügyi minisztérium

    CÉLOK:
    - hatalmat szerezni és uralkodni a világban, mint a halálfalók first ladyje, tehát, hogy egyedüli nő legyen a halálfalók sorában és mindent megkapjon
    - összeházasodni Jonathannal és esetleg gyerekeket szülni

    MUMUS: hogy a szerelme meghal

    PATRÓNUS: fekete özvegy és amikor csatlakozott a halálfalókhoz

    DEMENTOR: amikor egy férfi visszautasította

    TELJES SZEMÉLYISÉG: Flavia a valaha élt leggonoszabb boszorkány. Egyetlen egy ember van, aki iránt más érzelmeket táplál és az Jonathan, de még tőle sem tűr el mindent. Flavia olyan ember, aki szeret maga dönteni mindenről, aki utálja, ha belepofáznak a dolgaiba. A pillanatnak él, szinte soha nincsenek tervei. Soha nem kéri ki más véleményét, mert nem érdekli senki más, saját magán kívül. Ő viszont előszeretettel pofázik bele más életébe, akár kérték, akár nem. Akkora szája van, hogy képtelen befogni, folyton dumál, mindenbe beleszól. Állandóan pörög, nem bír egy helyben ülni, mindig mesterkedik valamin, nem szeret unatkozni. A családjával ápolja a kapcsolatot, bár nem él velük. A halálfalókat mind ismeri, és rajtuk keresztül rengeteg más varázslóval is megismerkedett. Nem mondható sem nyitottnak sem zárkózottnak, van olyan, akinek mindent elmond és van olyan, akire rá sem néz. Általában csak egyetlen egy esélyt ad másoknak, ő azonban elvárja, hogy ha netalántán hibázik, azonnal felejtsék el az esetet. Csakhogy ő sosem hibázik, mert szinte tökéletes! Legalábbis a külseje azt sugározza, ugyanis neki minden a látszat. Szereti, ha az emberek azt hiszik, hogy megközelíthetetlen, hogy tökéletes egy lény és mindig azon dolgozik, hogy semmit se tudjanak leolvasni az arcáról és semmit se áruljon el a külsejével másoknak, kivéve természetesen, hogy aranyvérű, és ezáltal nagyon gazdag. A lelke gonosz és kegyetlenkedésre éhes, mint minden mardekáros diák, ő sem éppen a jó tetteiről híres. Csak azokat hajlandó emberszámba venni, akik aranyvérűek, a többiekre rám sem néz. Állandóan fenn hordja az orrát és mindenkinél jobbnak képzeli magát. Céltudatos, mindig tudja, hogy mit akar és azt is tudja, hogy hogyan érheti el a célját. Soha nem hátrál meg attól, hogy milyen eszközökhöz kell folyamodnia, semmi sem tántorítja el, simán eltapos másokat, ha úgy akarja. Más varázslók nem mernek vele újat húzni, hallottak arról, hogy már a Roxfortos évei során is mennyi rosszat tett. Flavia azonban pont a Roxfortban futott bele élete nagy szerelmébe, akinek hála rájött, hogy tud ő romantikus is lenni és képes arra, hogy áldozatot hozzon, ha van kiért. Bár nem volt egyszerű, mégis szerelembe esett és azóta olyan nagyon ragaszkodik szerelméhez, hogy más férfiakra rám sem nézett. Rossz néven veszi, ha a szerelme megteszi ugyanezt, mert nagyon féltékeny típus, tudja, hogy mindenki odavan Jonathanért, de nem szeret osztozkodni. Flavia a kapcsolatában odaadó, érzékeny és nagyon szerelmes, de csak is kizárólag akkor, ha csak ő és Jonathan van. Egyébként meg egy hatalommániás ribanc, akinek semmi sem számít, aki állandóan haragot gerjeszt, aki Voldemort minden szavára ugrik és aki abban lel élvezetet, ha muglikat és sárvérűeket alázhat meg.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Dante Farber, 46 éves és azzal foglalkozik, hogy üzleteket köt a varázsvilágban. Dante is aranyvérű és egy igazán kegyetlen férfi. Annak idején egy másik férfi oldaláról csábította el a mostani feleségét, még ők is a mardekárban ismerkedtek meg. Dante nagyon gonosz, pesszimista és önző férfi, aki Voldemort hű katonája, de maga helyett a lányát ajánlotta fel neki. Flavia és ő remek kapcsolatot ápolnak, ritkán van köztük nézeteltérés, ami nem is csoda, hiszen feleségével közösen ebben az "aranyvér mindenekfelett" hitben nevelték egyetlen gyermeküket.

    ANYA: Sissy Farber, született Coth, a 44 éves édesanya, aki azzal foglalkozik, hogy támogatja a férjét és a lányát. Sissy semmit sem csinál, éli a gazdagok életét, kávézgat, fodrászhoz jár és azt ecseteli, hogy a férje milyen nagy ember. Annak idején lázadt és bár mardekáros volt, ő is aranyvérű, összejött egy griffendélessel, akitől aztán Dante csábította el. A nő gyenge volt egy ilyen jóképű férfivel szemben és hagyta magát, de jól is döntött, hiszen ma már tudja, hogy csak erre vágyott. Sissy és Flavia között nincs meg az a szokásos anya-lánya viszony, de nem is bánja annyira, mert utál lelkizni.

    TESTVÉREK: -

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Jonathan de Maronne, aki nem más, mint Flavia szerelme, immáron harmadik éve. Még annak idején, a mardekárban ismerkedtek meg, évfolyamtársak voltak, rengeteg közös órájuk volt. Mégis kicsit későn jött a szerelem, mert előtte mind a ketten ki kellett, hogy éljék vad és heves énjüket, másokkal voltak, kerülték az érzelmeket, de már akkor is rengeteg közös tulajdonságuk volt. Végül aztán összejöttek, nagy szenvedések árán, és azóta nem váltak el. Tavaly végeztek és nem is volt kérdés, hogy mind a ketten halálfalók lesznek. Együtt élnek London belvárosában és remekül megvannak, bár többet veszekednek, mint amennyit "romantikáznak".

    ÁLLAT: -

    VÉR: aranyvér

    SZÜLETÉSI HELY: London, Szent Murgó

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: London

    TÖRTÉNET:
    Annyiszor gondolkodtam azon, hogy hogyan tovább, hogy már két kezemen sem tudom megszámolni. Az élet kiszámíthatatlan és ezt nagyon jól tudom. Küszöbön a háború, ahol nekem Voldemort oldalán kell harcolnom és én ezt meg is teszem. Oh, milyen nagy szeretettel és alázattal fogok mellé állni abban a sorsdöntő pillanatban!

    Egyik kezemmel óvatosan elveszem a sok közül azt az egyetlen rúzst, amit ma használni szeretnék, miközben magamat nézem a tükörben. Vajon a kiskori énem büszke lenne arra, aki ma vagyok? Hát persze, hogy az lenne, elvégre ez volt minden, amire vágytam! Mi ütött beléd Flavia? Jonathan kinn vár rád, te pedig azon elmélkedsz, hogy mi lesz, ha kimész?

    Semmi. Semmi nem lesz akkor, ha kimész. Ugyanaz, ami évek óta van: Jonathan csókkal üdvözöl majd és te viszonozni fogod, mert szereted. Megfogja a kezed és büszkén ballag veled a moziba, ahová ma mentek. El fogjátok játszani, hogy muglik vagytok, de igazából azért mentek oda, hogy felügyelhessétek az egyik minisztert, aki a Mágiaügyi Minisztériumban dolgozik és aki nagyon ellenetek van. Ti pedig információra éhesen ültök mögéjük kezetekben a popcornnal és élvezitek a filmet, még akkor is, ha dög unalmas. Ez lesz aranyom, pontosan ez fog történni.

    A kupakot egy gyors mozdulattal leveszem és azonnal tekerni kezdem a rúzst, hogy gyönyörű, piros vége látható legyen. Az ajkaim lesznek ma rajtam a legszebbek. Jonathan nem tud majd nekem ellenállni, azonnal rám fogja magát vetni. Én leszek a legszebb az egész világon ma este. És mindig. Egy nap majd én leszek az egyetlen nő Voldemort közelében, és a többi halálfaló között és akkor majd mindenki az én barátom akar lenni és mindenki velem akar majd lógni, igazi példakép leszek. Egy nap pontosan ez fog történni és tudom jól, hogy ez a nap nincs is olyan nagyon messze.

    Húzz bele Flavia Farber, mert ha nem teszed, akkor szépen itt hagy a szerelmed. A férfiak türelme is véges, az előbb kiabáltál ki, hogy csak egy perc, de már legalább kettő eltelt. Ne gondold azt, hogy órákig fog rád várni, arról nem is beszélve, hogy le fogjátok késni a filmet, ha nem húzol bele. Komolyan Flavia, olyan nehéz egy kicsit ide koncentrálni és nem a jövőre? Hát kit érdekel, hogy mi lesz? Csak állj biztosan Voldemort mellett és akkor nagy baj nem történhet. Tedd meg, amit mondd, csináld, amit ő akar és meglátod egy nap megkapod azt, amire vágysz. Te leszel az egyetlen fontos nő az új világban.

    Az ajkaimra illesztem a rúzst és könnyed mozdulatokkal húzom végig rajta párszor, hogy biztosan szép legyen. Tartok egy kis szünetet, cuppantok és egy puszit küldök a tükörnek, de nem vagyok ekkor még megelégedve a látvánnyal. Nekem kell a legszebbnek lennem, hiszen én vagyok halálfaló és nem mások. Ki akarok tűnni, de nem a tetoválásommal, hanem a szépségemmel. Jonathan is piszkosul jól néz ki, a nők nem értik, hogy miért pont velem van, amikor én csak így nézek ki. Hihetetlenek. El fogom őket pusztítani.

    Relaxálj Flavia, komolyan, felesleges itt izgatnod magad mások hülyeségei miatt. Egyértelmű, hogy soha nem lesznek olyan jók, mint amilyen te vagy, de ezt már sok férfi megmondta neked, köztük a szerelmed is. Miért kételkedsz a szépségedben, ha már most sok nő irigyel? Ejnye, ejnye Flavia, soha ne becsüld le magad, hiszen te nagyszerű boszorkány vagy. Gondolod, hogy ha Jonathan talált volna jobb nőt nálad az elmúlt három évben, nem hagyott volna el? Bármikor megtehette volna, de nem tette, hanem veled van, sőt, most már veled is él és éppen a gardróbod előtt áll és vár arra, hogy végre indulhassatok a moziba. Mit nem értesz azon, hogy siess?

    Még egyszer végigmérem magam a tükörben, aztán meg rárakom a kupakot a rúzsra és bedobom az aprócska táskámba. Hátha kelleni fog valamikor az este során. Mondjuk, ha Jonathan lecsókolja az első adagot az ajkaimról. Elmosolyodom a gondolatra és látom a tükörben a hibátlan fogsoromat. Komolyan nem lehet senkinek sem panasza a külsőmre, mert tökéletes. Annyira kínosan ügyeltem arra, hogy minden stimmeljen, hogy most minden stimmel is, anélkül, hogy mesterséges anyagokat használtam volna. A látszat pedig a legfontosabb dolog a mai világban. Most viszont komolyan ideje mennem, mert az uram agyvérzést fog kapni. Még egyszer mosolygok a tükörbe, majd gyorsan felállok és készen állok arra, hogy dolgozzak.



------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Lianna

    TAPASZTALAT:3 és fél év

    MULTIKARAKTEREK: nincs

    KARAKTER: eredeti

    JELSZÓ: " Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz! "



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Flavia Konstance Farber Empty
TémanyitásTárgy: Re: Flavia Konstance Farber   Flavia Konstance Farber EmptySzomb. Okt. 20, 2012 7:39 pm

Flavia Smile Érdekes karakter vagy Smile irány boldogítani a jókat ^^

ELFOGADVA!
Vissza az elejére Go down
 
Flavia Konstance Farber
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Halálfaló-
Ugrás: