Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Lucius Malfoy EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Lucius Malfoy EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Lucius Malfoy EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Lucius Malfoy EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Lucius Malfoy EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Lucius Malfoy EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Lucius Malfoy EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Lucius Malfoy EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Lucius Malfoy EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Lucius Malfoy

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
Halálfaló
Halálfaló
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 21

Lucius Malfoy Empty
TémanyitásTárgy: Lucius Malfoy   Lucius Malfoy EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:41 pm

------------------------------------------------------------
I'VE BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Lucius Malfoy Tumblr_mavpjklr2y1qeiocm

LUCIUS ABRAXAS MALFOY



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Lucius Abraxas Malfoy

    BECENEVEK: Luc, Luce

    KOR: huszonegy év

    FAJ: varázsló

    CSOPORT: Halálfalók

    HÁZ: Mardekár volt

    ÉVFOLYAM: kijárta

    OLDAL: attól függ, hogy honnan nézzük, az én szempontomból ez a jó oldal - a rossz

    FOGLALKOZÁS: Oktatásügyi Miniszter helyettese

    PÁLCA: tizenegy hüvely, kemény szilfa, sárkányszívizomhúr maggal


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: a legszebb szőke, amit valaha láttál

    SZEM: szürke

    MAGASSÁG: 178 cm

    SÚLY: 76 kg

    TESTALKAT: Sportos, középmagas - teljesen átlagos testalkatú vagyok.

    STÍLUS: Mindenképpen elegáns, drága, értékes holmikat hordok, ami jelzi, hogy felsőbbrendű vagyok, bár néha szívesebben bújnék kényelmesebb ruhákban, már hozzászoktam a feszülő, hivalkodó darabokhoz.

    PLAY BY:: Bradley James



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:

    • Lángnyelv Whisky
    • lányok
    • szex
    • varázslat
    • pénz
    • művészet
    • fogadások
    • barátok

    NEM SZERET:

    • megalázkodni
    • bizonytalanság
    • kioktatás
    • sárvérűek
    • erkölcsök
    • hagyományok
    • halálfalónak lenni
    • ölni
    • alárendeltnek lenni


    CÉLOK:

    • függetlennek lenni apámtól
    • megházasodni
    • beutazni Európát
    • tapasztalatot szerezni
    • túlélni a háborút


    MUMUS: Voldemort

    PATRÓNUS: Leopárd - még nem teljesen kivehető az alakja, sosem volt olyan örömteli emlékem, hogy tökéletes patrónusbűbájt idézzek meg, de általában arra gondolok, amikor a Mardekárral megnyertem a kviddicskupát.

    DEMENTOR: Nem elég rá a tíz ujjam, hogy megszámoljam, de a legeslegrosszabb, amikor beálltam Halálfalónak.

    TELJES SZEMÉLYISÉG: Lucius meglehetősen akaratgyenge személyiség, mivel kezdettől fogva azt tette, amit az apja parancsolt neki, később pedig azt, amit Tudjukki. Belé nevelték ezeket az eszméket, nem is igazán gonosz ő vagy rosszindulatú, egyszerűen csak megszokta, hogy gyűlölnie kell minden nem aranyvérűt, és tisztelnie kell a nagy múltú varázslócsaládok eszméit. Honnan is tudhatná egy ember, hogy milyen lehet a másik oldalon állni, amikor egész életében a sötétségben nőtt fel, és ezt tanították neki. Hogy legyen kegyetlen,hogyan rejtse el az érzelmeit, hogyan dobja el az álmait, és járja be az apja által kijelölt utat. Félelemből szolgálja Tudjukkit, de nem is gondolt rá soha, hogy ne legyen halálfaló. Beképzeltnek és kérkedőnek tűnhet sokszor, sőt, ez nem is áll messze az igazságtól. Büszke természete van, nem szereti elismerni a hibáit, és neki kell, hogy igaza legyen. Gyakran fenyegetőzik, mivel kihasználja a befolyását, de ezek többnyire üres szavak. Sokszor önzőn viselkedik, és először magára gondol, de csak azért, mert nincs senki, aki az első lehetne. Azonban egyszer a szíve legmélyén ő is azt reméli, hogy valaki az ő életében is változást hoz majd.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Abraxas Malfoy, 53, aranyvérű, Oktatásügyi Miniszter

    ANYA: Kathleen Malfoy, 38, aranyvérű, főállású családanya

    TESTVÉREK: -

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: -

    ÁLLAT: Dobby, a házimanó, Solomon, a bagoly

    VÉR: aranyvér

    SZÜLETÉSI HELY: Aberdeen; Skócia; Egyesült Királyság

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Malfoy Kúria (a sajátom), Wiltshire

    TÖRTÉNET:

    Megsemmisülve figyeltem a karomon az ocsmány, fekete bélyeget, melyet örökké viselnem kell ezentúl. Most már végleg elköteleztem magam a Sötét Nagyúr mellett, fogadtam, hogy szolgálom őt térden csúszva, hajbókolva, megalázkodva, félretéve az erkölcseimet, addig, amíg csak élő szív dobog a testemben. Ahogy a bal alkarom belső felét elcsúfító, tekergőző kígyóra néztem, koránt sem voltam olyan biztos abban, hogy ez valami megtiszteltetés vagy kiváltság, ahogy apám papolt róla éveken keresztül. A semmiről beszélt, a semmiről… Inkább éreztem úgy magam, mint akit átvertek. Megbillogoztak, mint egy állatot, belém égették a jelet. Független akartam lenni, egyfajta vezető, aki iránt az emberek majd csodálattal vegyes tisztelettel és némi félelemmel viseltetnek, akárcsak roxforti éveim alatt. Most pedig valaki más lábujjainál térdepelek, rimánkodok az életemért, mely ennek a kegyetlen, hidegvérű gyilkosnak jelen pillanatban mit sem ér. Eggyel kevesebb vagy több? Ugyan! És még rólam mondták azt egykoron, hogy könyörtelen zsarnok vagyok…
    Akárhogy is kínzott, tudtam, nem öl majd meg. Azt akarja, hogy megtörten, sírva, ordítva könyörögjek irgalomért, az ő üdvéért, de még tartottam magam. A szám széle hiába remegett, fájt az összes testrészem, hófehér ingemet vér mosta át, de nem adtam jelét a fájdalmamnak. Nem, mert egy Malfoy vagyok. És egy Malfoy nem hozhat szégyent a családjára, soha. Csillapíthatatlan dac izzott a szemeimben, tudtam, hogy bizonyítanom kell, megfelelni apám elvárásainak, megfelelni a származásomnak.
    Csurom vizesen ébredtem fel a saját ágyamban, verejték gyöngyözött a hátamon, és a szívem szapora ritmusban vert. Próbáltam magam néhány mély lélegzettel lenyugtatni.
    - Még egy ilyen, Lucius, és a Szent Mungóban kötsz ki – mormoltam bosszúsan az orrom elé a félhomályba. Még hajnal lehetett, a nap nem virradt meg, de már képtelen voltam visszasüllyedni az álmok közé.
    Nem ez volt az egyetlen évekkel ezelőtti jelenet, amely álmaimban sem hagy nyugtot nekem, a legtöbbjük még mindig kísért éjjelente. Pedig már több, mint három éve annak, hogy bőrömön viselem a Sötét Jegyet, és hűséges talpnyalójává váltam Tudjukkinek. Habár a dackorszakomból kinőve számos előnyt felfedeztem, ami abból származott, hogy Halálfaló vagyok, hátrányok mindig is voltak, és lesznek. Még most is, hogy nem járok már a Roxfortba, sokat emlegetik a nevem, sok ifjú és volt mardekáros szeretne a barátaim közé tartozni, keresik a társaságom, hiszen mégiscsak tiszteletre méltó vagyonnal és névvel rendelkezem. Van egy hatalmas házam egy festői szépségű környezetben, és egy remek állásom is. Ha az apámat végre valahára nyugalmazzák, én leszek az Oktatásügyi Miniszter, és ez várhatóan rövid időn belül bekövetkezik. Látszólag mindenem megvan, egy rendes feleség híján, ami csak kell, és szükséges a jóléthez, de hogy boldog vagyok-e?
    Nos, a helyzet az, hogy már egyáltalán nem elégítenek ki ezek a javak. Már nem okoz akkora örömet egy tivornya, egy izgalmas este, néhány ledér boszorkány, mint régebben. Persze, nem vetem meg az efféle élvezeteket, de az igazság az, hogy a mindennapjaim már-már gusztustalanul szürkék és egyhangúak ebben az óriási házban. Azt teszem, amit mondanak nekem, vagy így, vagy úgy. A szellemi szabadság esetemben egy világgal érne fel, de úgy, hogy nincs feleségem, még csak az illúziója sem lehet az enyém. Egyre többet látogatom a Roxfortot, a régi iskolámat, kapcsolatokat teremtek a mardekáros diákokkal, csatlósokat toborzok, de más is van, ami vonzza a figyelmemet. Hogy megtalálom-e azt, amiben kiteljesedhetek, az még a jövő zenéje, de nem félek elébe menni a dolgoknak, így miután illően felöltöztem, magamra kaptam a taláromat, és egy halk pukkanás kíséretében dehoppanáltam.

    /Akár elkönyvelhető Narcissa történetének előzményeként is, Lucius szemszögéből./


------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Ashley

    TAPASZTALAT: 1,5

    MULTIKARAKTEREK: még nincs

    KARAKTER: CANON

    JELSZÓ: "Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz!"



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Lucius Malfoy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius Malfoy   Lucius Malfoy EmptyVas. Okt. 21, 2012 6:01 am

Luce, drága pajtásom.... Na húzzál játszani Very Happy

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Lucius Malfoy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Halálfaló-
Ugrás: