Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Ewan Rosier EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Ewan Rosier EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Ewan Rosier EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Ewan Rosier EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Ewan Rosier EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Ewan Rosier EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Ewan Rosier EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Ewan Rosier EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Ewan Rosier EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Ewan Rosier

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Ewan Rosier
Mardekár
Mardekár
Ewan Rosier


Hozzászólások száma : 2

Ewan Rosier Empty
TémanyitásTárgy: Ewan Rosier   Ewan Rosier EmptySzer. Okt. 17, 2012 10:29 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Ewan Rosier Tumblr_m6t08bSGP41rzan1io1_400

Ewan Rosier



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV:Ewan Rosier

    BECENEVEK:Olyan nem létezik!

    KOR:17

    FAJ: Varázsló

    CSOPORT: Mardekár

    HÁZ: Mardekár

    ÉVFOLYAM:Hetedik

    OLDAL: Rossz

    FOGLALKOZÁS:Tanuló vagyok, de modell is lehetnék

    PÁLCA: 10.5 hüvelyk, diófa


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: Már már platinaszőke.

    SZEM:Élénk kék

    MAGASSÁG: 178, nem vagyok égimeszelő

    SÚLY:68 kg

    TESTALKAT: Szikár, inas de alig izmos. Az látszik hogy hirtelen nőttem sokat, és nyúlánk a testem. De majd lesz ez másképp is.

    STÍLUS:Lezser. Mindegy mit veszek fel, az biztos hogy rendezetlenül áll rajtam. Slampos, de elegáns a stílusom, bár az iskolai viseletet gyűlölöm. Bár kedvelem a sötét színeket, nem utasítok el mást sem.

    PLAY BY:: Boyd Holbrook



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET: Öltözködni, édesség, a magányos farkas szerep, átkozni másokat és kínozni a gyengéket, bájitaltanra járni, ártatlan porcelánnak látszani, csendes gyilkosnak lenni, nassolni, alkoholizálni a bandával, mardekárosok, olvasni, legendás lények, félhomályos ködös esős idő, tiltott rengeteg

    NEM SZERET:Semmilyen formában gomba, unatkozni, nagy zaj, idegesítő kicsik és a lelkesedésük, McGalagony, repülni, a rovarok és a nyálkás állatok, madarak kivéve a baglyok és hollók, de az énekesmadarakat rühellem, utálom a napsütéses időt, és a felesleges nagyzolós embereket, mágiatörténet

    CÉLOK:Bájitalmesterré válni Voldemort nagyúr mellett. Kiváló Ravasz vizsgát letenni.

    MUMUS: Hogy meghalok mielőtt mindezt elérném, és hogy valami betegség miatt a szent mungóba kerülök. A mumus egy kórházi ágy képében jelenik meg nekem.

    PATRÓNUS: Sakál. Az emlékem pedig az hogy nagyon boldog voltam, mikor megkaptam a levelet hogy felvettek, apám akkor mosolygott rám először.

    DEMENTOR: 12 évesen apám félholtra kínzott, és két hétig nem bírtam felkelni az ágyból, rémálmok gyötörtek és lázálom.

    TELJES SZEMÉLYISÉG:A hangulatember. Nem lehet kisakkozni igazán hogy milyen vagyok, nem is lennék én rossz…ha nem ebben nőttem volna fel. Ha békén hagysz, kitérsz előlem, akkor észre sem veszlek, ha nem kötsz belém, én sem zavarlak téged. Ha nekem jössz, akkor agresszíven küldelek el a francba, és ha tovább szájalsz, megátkozlak. Ha a barátom akarsz lenni, legyél művelt, láss túl a divaton és a rögeszméken, de ne élj tévedésben. Nem véletlenül kerültem a Mardekárba, és ha úgy hozza kedvem, csatlakozom a kegyetlenkedésekhez. A barátaim, bajtársaim megértik milyen vagyok, örülnek ha velük megyek, de nem piszkálnak ha inkább olvasok. Ha velük vagyok, beszélgetek, humorkodok, és ugyanolyan mocskos leszek mint ők, szavakban és tettekben egyaránt. Talán nem meglepő ha azt mondom dohányzok, igaz? Ha órán vagyok, nem veszed észre a jelenlétem igazán, csendes vagyok, és nem veszek részt a háborúkba. Ha megszólalok, kellemes érdes hangot hallassz, és egy normális választ, de ha hülye kérdést teszel fel, ne lepődj meg ha hülye választ fogsz hallani. Általában szerény vagyok, nem igazán dicsekszem el vele hogy valamiben jó vagyok. A barátod is lehetnék, ha nem lennék az ellenséged. Ha sakkozni akarsz velem, akkor szerencséd van, szeretem a logikai kihívásokat és a elmejátékokat, nem adom könnyedén a győzelmet.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Aidan Rosier, 45, aranyvérű, halálfaló

    ANYA: Nathalie Grouber, 35, aranyvérű, háztartásbeli

    TESTVÉREK: Sarconius Rosier, 15 éves, mardekáros diák

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: -

    ÁLLAT:Egy gyöngybagoly Greg, és egy furmász Loki

    VÉR: Arany

    SZÜLETÉSI HELY:Rosier kúria, 17 évvel ezelőtt

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY:Roxfort

    TÖRTÉNET: – Történet? Jah a mágiatörténet esszém? Már múlt órán leadtam bár nem lett a legjobb ami azt illeti. Hiszen emlékszik a professzor úr – pillantottam rá a mágiatanárra. Vagyis inkább a volt mágiatörténet tanárra, mivel már évszázadokkal ezelőtt meghalt, de a tanítást nem hagyta abba, sok-sok diák bánatára, köztük az enyémre is. Nem tudom mit akart ezzel, de tény és való hogy megkeseríti a diákság életét. Türelmesen vártam hogy a szellem végre válaszoljon és észrevegye a jelenlétem, ami egy valóságos csodának számítana. Megköszörültem a torkom, mire rám pillantott, és áttetsző szellemtestén át a vitrinbe pillantva megláttam magam. Az a magas, nyurga alak, rövid szőkés hajjal megpillantottam, az én lennék. Összébb húztam az egyik szép ívű szemöldököm, és vártam a válaszra.
    - Nos..nos valóban, utánanézek akkor öhm, Mr..Roosby. Igen, itt kell lennie valahol – jegyezte meg, és elkezdett az asztalán keresgélni, a név tévesztésre enyhén megrándult a jobb szemöldököm. Mi van?
    - Rosier. Ewan Rosier, tudja… - válaszoltam, mély de mégis dallamos hangomon, amolyan tipikusan nem lehet nem figyelembe venni hangnemben. Szánalmas egy tanár, ezen a szellem léte sem változtatott, de micsináljon a szerencsétlen ember ha egyszer szüksége van a kiváló vizsgákra? Ne ez a nyomorék tantárgy húzza le a jegyeim… Végül aztán csak megtalálta. Remek, igazán remek, erre vártam már mióta is? Hány értékes percet vesztettem el ezzel?
    - Ó igen. hm, khm, meg is van, igaza van már leadta, és meglepően jó lett, talán az egyik legjobb amit az elmúlt ötven évben olvastam… - kommentálta a szellem, én pedig egy halvány, kellemes kis mosolyt varázsoltam az ajkaimra. Kitettem magamért, három napig írtam az esszét, és enni meg aludni hagytam abba a munkát, de hát megérte a dolog, hogy utána ne kelljen bejárnom órára, hanem csak a végén egy összefoglaló anyagot kell leadnom, egy méteres tekercs terjedelemben minimum.
    - Akkor megkapom a felmentést ugye? Benne van az egész éves anyag tulajdonképpen… - érdeklődtem kedvesen és türelmesen, ha ez megszabadít engem a hétfő délelőtti foglalkozásoktól, akkor nem bánom elpazarolni az időm. Direkt mondtam így, ahogy mert ezzel is ösztönzöm, hogy egész biztosan megforduljon a fejében hogy nekem nem kell bejárnom órára. Az igazgató tulajdonképpen engedélyezte, mivel a szorgalmammal sosem volt kivetnivaló hiba, a magatartásom az már más kérdés volt mindig is. Hiszen Mardekáros vagyok, és persze az sem utolsó szempont hogy egy aranyvérű család legidősebb fia, egyszóval örököse a családi névnek és vagyonnak ha nem halok meg idő előtt. Na persze, ebben a világban minden esélyem megvan a korai erőszakos halálra.
    - Persze, hogyne fiatalúr, szép összeszedett munka, igen nos azt hiszem megérdemli, igen igen… - válaszolt végre valahára, és elfordult jelezve hogy nincs több mondanivalója számomra. Elégedett kis mosolyt engedtem meg, majd megfordultam, és zsebre vágott kezekkel kivonultam a teremből. Egy fekete nadrágot viseltem, fekete inggel, lezser nyakkendővel, ami szerintem még sosem volt igazán rendesen megkötve mióta a tulajdonomat képezi. Ahogy kiértem a folyosóra, észrevettem a mardekáros brancsot, ami a társaságom legjavát képezte, bár én hajlandó vagyok szóba állni intelligens hollóhátasokkal is. Persze, ritka eset ez mint a fehér holló. Odasétáltam hozzájuk, és széles vigyor kúszott a képemre.
    - Na ki az akinek nem kell mágiatörire járnia az év végéig? – vigyorogtam mint a tejbetök, mert azért ezt megérdemeltem, annyi munka után amennyit a dolgozatba öltem. Persze, jöttek is a vélemények. Hogy hogyan?
    - Egyszerűen. Megkérdeztem ki lehet-e játszani az órára járást, és ha tudom az éves anyagot akkor minek itt rohadnom? – kérdeztem vissza, mire hümmögés volt, és vállveregetés. Na ennyit a fényezésemről.
    - Több időm marad a mérgekre és arra, hogy szórakozást eszeljek ki a hétvégére – kuncogtam fel, mire elismerő hörgés volt a válasz, én pedig lassan búcsút intettem nekik, és elindultam lefelé, a nagyterem felé, hogy vacsizzak valami tartalmasat, ha már egész éjjel fent leszek megint.
    - Később találkozunk srácok!



------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE:Sheth

    TAPASZTALAT: Sok sok

    MULTIKARAKTEREK:Az illetékes tudja kié vagyok

    KARAKTER: CANON
    JELSZÓ: Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz!



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Lily A. Evans
Griffendél
Griffendél
Lily A. Evans


Hozzászólások száma : 58

Ewan Rosier Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ewan Rosier   Ewan Rosier EmptySzer. Okt. 17, 2012 5:40 pm

Ewan, imádlak úgy ahogy vagy *-*

ELFOGADVA!


játék Smile
Vissza az elejére Go down
 
Ewan Rosier
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Mardekár-
Ugrás: