Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Sylen Raimar EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Sylen Raimar EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Sylen Raimar EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Sylen Raimar EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Sylen Raimar EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Sylen Raimar EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Sylen Raimar EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Sylen Raimar EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Sylen Raimar EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Sylen Raimar

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sylen Raimar
Mardekár
Mardekár
Sylen Raimar


Hozzászólások száma : 1

Sylen Raimar Empty
TémanyitásTárgy: Sylen Raimar   Sylen Raimar EmptyHétf. Okt. 15, 2012 9:06 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Sylen Raimar Syl4





Sylen Raimar



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Sylen Raimar

    BECENEVEK: Syl

    KOR: 17

    FAJ: boszorkány

    CSOPORT: mardekár

    HÁZ: mardekár

    ÉVFOLYAM: hetedik

    OLDAL: semleges

    FOGLALKOZÁS: tanuló

    PÁLCA: Tizenkét hüvelyk, unikornis szőr, akácfa


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ:
    Alapvetően hosszú barna haja van, a világosabb fajtából, némi vöröses árnyalattal. Amikor szabadon hagyja, a háta közepéig érnek rakoncátlan tincsei, amiket néha egy laza kontyba fogja össze.
    SZEM:
    Szürkés zöld tekintet, a fényviszonyoknak megfelelően változnak az árnyalatok.

    MAGASSÁG:
    Viszonylag alacsony termet, magassarkúban esetleg elérheti a százhetven centit, ha nagyon nyújtózkodik.

    SÚLY:
    Vékony, még a magasságához képest is. Ha átlépi az ötvennégy-ötvenöt kilót már boldog. Nem jókedvéből nem eszik, egyszerűen valami mindig közbejön, ha enni szeretne.

    TESTALKAT:
    Karcsú, talán már egy kicsit betegesen, de ezt jótékonyan elrejtik a bő talárok. Nem a termetével kelt feltűnést, keskeny vállak, finom kezek, nem kimondottan hosszú lábak, bár ezt is elrejti a talár. Nem panaszkodik a külsejére, igazából sosem érdekelte, hogyan is néz ki.

    STÍLUS:
    Mikor az iskolában van, nem lóg ki a sorból, a kötelező egyenruhát viseli, és nem is akar eltérni tőle. A ritka Roxmortsi kirándulásokon, és a nyári szünetekben is talárt, vagy finom szabású ruhát hord. Egyedül a hideg téli napokon és lovagláshoz hajlandó nadrágot felvenni. Kimondottan szereti az elegáns holmikat, bár ez leginkább néhány apróságból, finom szövésű sálból, egy-egy szép alkalmi ruhából tűnik ki, mivel a szülei nem támogatják a pénz kidobálását holmi csiricsáré ruhákra.

    PLAY BY:: Nora Arnezeder


------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:
    Imádja a csokoládét. Meg a hűvös őszi hajnalokat. Szeret sötétedés után a szabadban sétálni, és csak úgy egyedül tölteni az idejét.

    NEM SZERET:
    Az értelmetlen dolgokat, a céltalan jövés-menést. Utálja a töklevet, meg úgy egészébe véve a roxforti konyhát.

    CÉLOK:
    Szerezni egy macskát. Eltűnni az apja közeléből, és a saját életét irányítani.

    MUMUS:
    A szülei kezei közt ragadva kénytelen beletörődni az unalmas, értelmetlen életbe.

    PATRÓNUS:
    Még sosem próbálta megidézni, de szeret elálmodozni róla, hogy egy hatalmas nagymacska siet a segítségére. Az emlék, amivel előhívná, pedig egy boldog, önfeledt pillanat, a kavargó hóesésben a testvéreivel, mikor még nem tudta mennyire gonosz a világ.

    DEMENTOR:
    Mikor Gregor bácsikája meghalt, és egyedül állt a koporsója mellett. Egy világ omlott össze benne, a kedves nagybácsi halálával. Egy világ, ahol még biztonságban volt.

    TELJES SZEMÉLYISÉG:
    Sylent már gyerekkorától kezdve komoly fegyelemre szoktatták, nem engedtek a kicsapongásainak, mindig kontrollálnia kellett magát, így, mióta kiszabadult az állandó szülői felügyelet alól néha hirtelen hangulatváltásokat produkál. Szeszélyes, de alapjába véve kedves lány, jól nevelt, bármiről elbeszélget, de csak a barátainak nyílik meg. Képtelen előre tervezni, mivel valami mindig keresztülhúzza a számításait így a spontaneitás az ő szakterülete.
    Az iskolában többnyire nyugodt – kivéve ha felidegesítik -, jól kezeli a konfliktusokat, és ezért szeretik is őt a többiek, mert sok kis stiklit simított már el a tanárokkal büntetőmunka nélkül.
    Szeretné megtalálni azt a helyet, közösséget, ahol kibontakoztathatja képességeit, és egyelőre ezt az évfolyamtársai között találja meg, őket partnerként kezeli. Neveltetéséből adódóan sokszor hajlamos lenézni az embereket, főleg a nála gyengébbeket, de sosem becsüli alá az ellenfeleket. Igyekszik leszokni erről a rossz szokásáról, tudja mit illik és mit nem, legfeljebb néha nem törődik vele.
    Mások talán a tökéletes úri kisasszonyt vélhetik felfedezni benne, de azok nem vették észre idejében a tompán csillogó szemeket, és a mérhetetlen fásultságot. Sylen kétségbeesetten keresi a helyét a világban, amióta csak meghalt a nagybátyja és a nyakába szakadt a mérhetetlen vagyon. Úgy érzi sosem fog megfelelni a feladatnak, és nem lesz képes okosan használni az ajándékba kapott hatalmat. Menekülni akar, de a neveltetése, a kötelességtudata nem engedi. Ezért folyamatosan őrlődik, és néha enged a szélsőséges kicsapongásoknak.

------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Jasper Raimar; 46; aranyvérű; gyógyító

    ANYA: Anna Raimar-Legran; 44; aranyvérű; foglalkozása nincs

    TESTVÉREK:
    - Alan Raimar; 28; aranyvérű; gyógyítóként dolgozik
    - Zachary Raimar; 24; aranyvérű; a világot járja

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Gregor Legran, 123 (elhunyt), aranyvér

    ÁLLAT: nincs

    VÉR: aranyvér

    SZÜLETÉSI HELY: London

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort, vagy a családi otthon London külterületében

    TÖRTÉNET:
    A nevem Sylen Raimar és a történetem több, mint tizenhét évvel ezelőtt kezdődött egy borús, januári éjszakán, mikor egy londoni lakás fűtött szobájában megszülettem és szerető családom tárt karokkal fogadott. Két testvérem mellett boldog gyerekkorom volt, hisz a nagy korkülönbség miatt, ők már akkor felfogták azt, amit én még csak nem is sejtettem, azt, milyen gyarló a világ és megóvtak tőle.

    Családom komoly tekintélynek örvendett és örvend mind a mai napig, az aranyvérű társaság körében, köszönhetően annak, hogy már generációk óta kiváló gyógyítók kerülnek ki közülünk. Apámmal sem volt ez máshogy, mióta az eszemet tudom, és már előtte is, a Szent Mungó Ispotály vezető gyógyítója volt, és mindig is ott töltötte ideje nagy részét. És amíg ő dolgozott, anyám különféle bálokat, társasági összejöveteleket szervezett, vagy éppen részt vett rajtuk, így időm nagy részében két bátyám vigyázott rám. Játszottak velem, tanítgattak, és mikor már nagyobb voltam, Alan pálcájával gyakoroltam a varázslatokat, persze csak úgy, gyerekes módon szikrákat, és színes gömböket bűvölve. Egyszóval békés, nyugodt gyerekkorom volt, ha nem is tökéletes, de mint minden csoda ez is csak három napig tartott, még ha ez a három nap különösen hosszúra is nyúlt.

    Minden rendben is ment, egész addig, míg testvéreim nem kezdtek elmaradozni a szünetekben és Alan el nem költözött otthonról. Emlékszem egy sötét, nagyon sötét éjszakára, mikor hatalmas veszekedésre ébredtem. Olyan hat éves lehettem, nem régen lett vége az iskolának, testvéreim már hazajöttek a nyári szünetre és Zac már tovább is állt egy barátjához, de Alan még otthon volt. Arra ébredtem, hogy homlokon csókolt, majd kióvakodott a szobámból. Akkor nem értettem, azt hittem csak jóéjtpuszit kaptam tőle, ezért nyugodtan visszaaludtam, de alig pár perc múlva, ordibálásra riadtam fel. Reszketve lapultam a takaró alatt, sosem hallottam még így kiabálni apát, de aztán csattant az ajtó és csend lett, halálos, néma csend. Másnap tudtam meg, hogy Alan elment otthonról és nem fog visszajönni. Azóta persze már visszatért az országba, de sosem lett ugyanaz a családunk, mint előtte volt. Vagy csak én nem láttam meg a romlottságot, amíg volt, aki vigyázott rám.

    Amennyire vissza tudok emlékezni, itt romlott el minden. Az a nyár örökre meghatározza az életemet, mivel nem sokkal Alan távozása után, feléledt bennem egy ösztönös tehetségem, a velem született mágiaformám. Bármit és bárkit képes lettem meggyógyítani. Nyílván már születésem óta lappangott bennem a tehetség, de csak ekkor kerültem olyan helyzetbe, hogy használnom kelljen. Először magamat gyógyítottam meg, mikor egy fáról leesve eltörött a karom, de akkor erről csak én tudtam, mivel egyedül voltam, de a következő eset, mikor a kedvenc kutyám haldoklott és mindenki szeme láttára gyógyítottam meg, már nem maradhatott titokban. Apám felismerte mennyi tehetség van bennem és öröme határtalan volt, de nem a büszkeségtől.
    A lehetőséget látta meg bennem, miszerint eddig gyógyíthatatlan betegeken segíthessen és meg sem állt addig, míg a legteljesebb mértékben ki nem használta a képességemet, ami még számomra is új volt. Az elején nem nagyon értettem, miért rángat minden nap magával, de már az első alkalommal rosszul voltam a rengeteg beteg ember látványától és főként attól, hogy meg kellett őket érintenem.

    Onnantól kezdve már csak egyetlen cél lebegett a szemem előtt, csak éljem túl a Roxfortig. Bár még kicsi voltam, de minden varázsló és boszorkány tudja, legyen akármilyen szörnyű is otthon, a Roxfort egy menedék, valami, ami mindent megváltoztat.

    Azonban volt még hátra öt évem az iskoláig, ami a kedves, mosolygós Sylent eltüntette és egy szeszélyes, magába zárkózó lányt hagyott hátra, aki mindig tudja, mit kell mondani, aki mindig azt teszi, amit elvárnak tőle. És aki semmit sem gyűlöl jobban, mint az elesett, gyenge embereket, akik képtelenek megvédeni magukat, akik képtelenek segíteni magukon…

    Utáltam annak az öt évnek minden egyes percét, de be kell látnom, nem volt haszontalan. Láttam a varázsvilág minden szintjét, láttam, hogy egyes emberek, akik varázslónak mondják magukat mennyire alap dolgokra képtelenek. Hiába volt meg bennük is a mágia, mégis annyira primitív dolgokkal fordultak segítségért… Kicsi voltam, nem értettem, csak abban voltam biztos, nekem elég erősnek kell lennem ahhoz, hogy ne legyen szükségem mások segítségére. Soha.

    Ehhez is tartottam magam. Sosem panaszkodtam, és rászoktam, hogy olvassak, ahelyett, hogy a kertben játszanék valamelyik kutyámmal. Ez és az ispotályban töltött idő töltötte ki a mindennapjaimat, míg meg nem érkezett a roxforti levelem, és el nem tűntem apám kezei közül. Az iskolában már nem érhetett el, már nem használhatott ki többé, és én még a vonaton megesküdtem, hogy ha nem muszáj, senki sem fog tudni a képességemről. Nem fogok gyógyítani, hiába is akarták és akarják a szüleim mind a mai napig, hogy az iskola végeztével gyógyítónak menjek. Soha… Bár a kötelező gyakorlatokat mindig elvégeztem és kiváló jegyeket szereztem szinte mindenből, de ennél többet nem voltam hajlandó megtenni szüleim kedvéért.

    A Mardekárba kerültem, hogy a Süveg szavait idézzem: régen láttam már olyan sérült lelket, mint a tiéd, de legalább tudod, mit akarsz…
    Hát ebben igaza volt, tudtam mit akarok. Már az iskolából felvettem a kapcsolatot egy sosem látott rokonommal, Gregor Legrannal, édesanyám bátyjával, egy gazdag francia család utolsó tagjával és mindent elmondtam neki. A bácsikám már akkor is öreg volt – lévén nagyapám első házasságából született, így jóval idősebb, mint anyám -, de minden akadékoskodás nélkül Angliába költözött és már ő várt rám a pályaudvaron, mikor az első szünetre hazaérkeztem. Vigyázott rám, és ő volt az a felnőtt, akire bármikor és bármiben számíthattam. De aztán ez is megváltozott, hatodik évem végén már nem nála töltöttem a nyarat. Épp a pályaudvarra indult értem, mikor meghalt, de az egész család meglepetésére egy utolsó csavarral még biztosította, hogy ne kelljen visszamennem a szüleimhez.

    Már nagykorú voltam, mivel januárban van a születésnapom, és Gregor bácsinak hála, egy hatalmas vagyon birtokosa. Így szüleim háza helyett az ő birtokára költöztem, és azzal töltöttem a nyaramat, hogy beletanultam, miként lehet kezelni egy ekkora vagyont, majd visszatértem utolsó évemre a Roxfortba, hogy eldöntsem, mihez is kezdek majd utána. Meg szeretném találni a saját utamat, és nem azt, amit mások választanak helyettem. Olyan életet szeretnék, ahol nyugodtan használhatom a mágiámat, és olyanok vesznek körül, akiket nem kell megvédeni. Eddig egy ilyen társaság a mardekáros közösség, de még bármi lehet…

------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Kriszti

    TAPASZTALAT: Aktívan? Néhány… Passzívan? Ki számolja?

    MULTIKARAKTEREK: nincs

    KARAKTER: EREDETI

    JELSZÓ: „Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz!”



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Sylen Raimar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sylen Raimar   Sylen Raimar EmptyHétf. Okt. 15, 2012 9:13 am

Kedves Sylen, örülök hogy végre ideértél hozzám...akarom mondani hozzánk!

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
 
Sylen Raimar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Mardekár-
Ugrás: