Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Dora Milborrow EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Dora Milborrow EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Dora Milborrow EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Dora Milborrow EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Dora Milborrow EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Dora Milborrow EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Dora Milborrow EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Dora Milborrow EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Dora Milborrow EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Dora Milborrow

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Dora O. Milborrow
Hugrabug
Hugrabug
Dora O. Milborrow


Hozzászólások száma : 2

Dora Milborrow Empty
TémanyitásTárgy: Dora Milborrow   Dora Milborrow EmptyVas. Okt. 14, 2012 1:17 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Dora Milborrow Tumblr_m94yx70Pci1rv2ylg

DORA ODETTE MILBORROW



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Dora O. Milborrow

    BECENEVEK: Dory, Dora

    KOR: 15

    FAJ: boszorkány

    CSOPORT: Hugrabug

    HÁZ: Hugrabug

    ÉVFOLYAM: 5

    OLDAL:

    FOGLALKOZÁS: Tanuló

    PÁLCA: 11 hüvelyk, rózsafa, mag: egy szál véla haj


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: hosszú, egészen mell alá érő, göndör már-már majdnem fehér, de szőkés.

    SZEM: szürke

    MAGASSÁG: 160 cm

    SÚLY: 45 kg

    TESTALKAT: Vékony, viszont még eléggé laposka. Nincs rajta egy csepp fölösleges kiló se, de nagyon vékony. Sokszor mondják neki, hogy ideje lenne elkezdeni többet enni.

    STÍLUS: Egyszerű és nagyszerű. Hétköznap iskolai viselet, hétvégén és amikor már nincsenek órái laza ruhák. Előnyben részesíti a farmerokat és hozzá illő, valami egyszerű pólót. Nem nagyon szívleli a szoknyát, de ha nagyon muszáj, akkor jöhet. Haját általában leengedve hordja, néha simán néha göndören. Nyaklánc, fülbevaló és mi egyebek mindig jöhet minden mennyiségben.

    PLAY BY:: Kristen Bell



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:
    * hugrabug
    * állatok
    * kedves emberek
    * csokicsokicsoki
    * mentatea
    * töklé
    * saláták
    * kellemes, halk zene
    * nyugalom
    * visszafogottság
    * barátkozás
    * társaság
    *legendás lények gondozása

    NEM SZERET:
    * rosszfiúk
    * békák
    * minden ízű drazsé
    * hogy Black egyfolytában kajtat utána
    * kétszínűség
    * átkok
    * sötét varázslatok kivédése

    CÉLOK: Kijárni a Roxfortot, majd LLG tanár lenni.

    MUMUS: Pókok

    PATRÓNUS: menyét - csak szereti

    DEMENTOR: dementorral találkozás

    TELJES SZEMÉLYISÉG:
    Ahogyan tudjuk, a hugrabugba kerülők békések, igazságosak és türelmesek. Nos, ez a három feltétel teljesen megvan Dora-ban. Békés. Nem keresi a bajt, viszont ha valami a fejébe vesz, azt biztosan teljesíti. Nem ígérget, hogy aztán számon kérjék, de ha tudja, hogy megvalósítható az ügy, akkor biztosan végrehajtja.
    Igazságos. Minden erejével azon van, hogy mindenkinek a legjobb legyen. Nem magának való, szereti, ha a körülötte lévő emberek mind jól járnak. Bárkinek segít, bármit megtesz barátaiért.
    Türelmes. Mindennel és mindenkivel. Nem kapja fel a vizet olyan gyorsan, sőt, vannak akik még soha nem látták úgy, hogy felkapta volna a vizet. Nagyon ki kell hozni a sodrából, hogy ha fel akarod dühíteni.
    Harcias. Nem olyan vészesen, de ameddig van benne akarat és erő, küzdeni fog a maga igazáért vagy éppen egy dologért, ami őt illeti meg. Még ma is rengeteget bántsák a Mardekáros hetedikesek, de eltűri és már szembe sem száll velük.
    Nagyon lassan veszi észre a jeleket és nehezen szeret meg embereket és nehezen is bízik meg bennük.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Christian Milborrow, aranyvér, minisztériumi dolgozó, 38 éves

    ANYA: Odette Williams Milborrow, aranyvér, szent mungóban ápoló, 35 év

    TESTVÉREK: Dorian Milborrow, 12, aranyvér, elsős hollóhátas

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: -

    ÁLLAT: bagoly, Hilda nevet viseli

    VÉR: arany

    SZÜLETÉSI HELY: Anglia

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort

    TÖRTÉNET:
    -Milborrow, állj meg, most. Rögtön!
    A hátam mögül ordítás hallatszott. Nem fordultam meg először, csak egy halk sóhajt eresztettem el. Már megint kezdődik, elölről. Mindig ez van, én pedig sohasem tudok semmit tenni ellene. Ha valaki megvéd, akkor azt bántják, na meg engem is persze. Aztán még az miatt is rosszul érezhetem magamat. Gondolatok száza cikázik a fejemben, megfordulok, majd még erősebben magamhoz szorítom a könyvemet. A pálcám a zsebemben lapul, de nem fogom elő venni, mert még jobban feldühítem őket. Ez már beteges. Nem értem, mért nem állítsa le őket valaki, az isten szerelméért. Egyszer igazán meg lehetne leckéztetni őket.
    -Kész van már a BIT házink? Úgy rémlik, az mára kell, nem? Ó-ó, nem csináltad meg? Ezért még bünti jár… ugye tudod?
    Körülnéztem. Vajon mért rohannak el az emberek úgy a folyosóról? Hirtelen minden olyan üres lett, az előttem lévő mardekáros csaj hangja víz hangzik a folyosón. Eszem ágában sem volt megcsinálni a háziját, nekem is volt elég. Tudtam, hogy ez lesz majd a vége, viszont… most mit kezdjek vele? Mit tegyek? Semmit. Nem vagyok elég erős, nincs elég akaraterőm és… valljuk be, félénk kisegér vagyok. Igen, ez a legmegfelelőbb szó rám. Félénk- kisegér.
    -Sajnálom. Nem volt időm rá.

    Pillantottam fel. Hangom nem túl erőteljes, már-már elcsukló, de hát mit csináljak, ha egyszer félek és tudom, hogy tele leszek megint kék zöld foltokkal, amit az a sok átok okoz majd, amit rám eresztenek. Semmit nem tehetek, és ez aggaszt a legjobban. Még jó, hogy utálom az svk-t pedig most arra szükség lenne. Hirtelen egy jó átok vagy varázslat sem jut az eszembe. Ez pech.
    Ekkor hitelen nagy hangzavar jön a lépcső végéről, majd három fiú lép le az utolsó fokról. Átpillantok a három mardekáros között, akkor látom meg, hogy kik is azok. Sirius Black, James Potter és Lupin, aki szerencsére prefektus. Huh. Kicsit talán ki tudom fújni magamat. Nem sokáig, mivel ha lesznek is olyan rendesek, hogy megmentenek, akkor sem fogom sokáig megúszni a dolgot. Viszont az is megeshet, hogy nem mentenek meg, mivel nem olyan régen dobtam Sirius Black-et, azért mert azt gondoltam róla, hogy túlzottan rossz fiú és hogy rossz hatással lesz ezzel rám. Most már csak bízni tudok. A három másik is hátrafordul, és egymásra néznek, vigyorogni kezdenek. Úgy tűnik, a három fiú jobb célpontnak bizonyul, mint én.
    -Nézd, Sirius, ki van ott! Az nem a volt nőd? Dora?
    A két másik nevetésbe kezd, Sirius pedig komoly arckifejezéssel pillant mindkettőre, aztán pedig rám. Én nagy szürke szemeimmel, könyörgő pillantást vetek rá –hisz ismer elég jól – majd ő odasúg valamit a másik kettőnek és továbbra sem fordulnak vissza. Volt már rá eset, hogy valakik úgy gondolták, megmentenek, de aztán meggondolták magukat. Az elég gáz volt. A három mardekáros sem sokáig hagyja ezt szó nélkül.
    -Nézd már, a szerelmes Sirius Black és a nyápic bandája! Jöttél megmenteni a drágádat? Szegénykémnek testőrre van szüksége…
    Kegyetlenek, mindig is azok voltak. Viszont ha minden jól megy, akkor megmenekülök… ha nem, akkor elég rosszul jártam, de ha már annyi mindent eltűrtem, akkor ezt is el fogom, azt hiszem.
    A fiúk nem várnak túl sokáig, csodák csodájára elintézik a három mardekárost elég vicces módon. Ezt megúsztam. Kivételesen. De azt hiszem, nemsokára újra meg kell birkóznom ezzel a bajjal, és most még tartozni is tartozok Sirius Black-nek és bandájának. Biztos vagyok benne, hogy egy köszönömmel nem elégedtek meg.



------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE: Lilith

    TAPASZTALAT: 5

    MULTIKARAKTEREK: Lily multija vagyok

    KARAKTER: keresett

    JELSZÓ: " Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz! "



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Dora Milborrow Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dora Milborrow   Dora Milborrow EmptyVas. Okt. 14, 2012 5:12 am

Dorie...Micsináljak én veled? *tűnődő arc*

De csak mert ritkajófej vagyok

Elfogadva! Nyomás Blackhez! (:
Vissza az elejére Go down
 
Dora Milborrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Hugrabug-
Ugrás: