Last Minutes & Lost Evenings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Last Minutes & Lost Evenings

life is about love. Old generation.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Welcome

Üdvözöllek a Last Minutes & Lost Evenings oldalán! Egy Harry Potter világával foglalkozó oldalon jársz, amelynek fő helyszíne a varázsvilág 1977-ben!
Reméljük jól fogod érezni magad nálunk.
Csatlakozz!

Friss


Staff


Lily A. Evans


Anthonyn Dolohov


Lucius Malfoy

Chatbox


Friends

Legutóbbi témák
» Clark Atlanta University
Helena Nott EmptyHétf. Márc. 03, 2014 11:02 pm by Vendég

» Khaos Overcrown
Helena Nott EmptySzer. Nov. 28, 2012 5:23 am by Vendég

» Cross Academy
Helena Nott EmptySzomb. Nov. 24, 2012 6:15 am by Dory Karen

» Dogweed and Deathcap
Helena Nott EmptyVas. Nov. 18, 2012 7:32 am by Vendég

» A kezdetek kezdete
Helena Nott EmptyPént. Nov. 16, 2012 9:10 am by Vendég

» Játékostársat keresek!
Helena Nott EmptyPént. Nov. 16, 2012 12:44 am by Vendég

» Perselus Piton
Helena Nott EmptyCsüt. Nov. 15, 2012 11:37 am by Lily A. Evans

» Alois Rock School
Helena Nott EmptySzomb. Nov. 03, 2012 11:53 pm by Lily A. Evans

» Cassiopeia Avery
Helena Nott EmptyPént. Nov. 02, 2012 9:22 am by Cassiopeia Avery


 

 Helena Nott

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Helena Nott
Mardekár
Mardekár
Helena Nott


Hozzászólások száma : 5

Helena Nott Empty
TémanyitásTárgy: Helena Nott   Helena Nott EmptySzomb. Okt. 13, 2012 7:46 am

------------------------------------------------------------
I BEEN ROAMIN' AROUND ,
always lookin' down at all i see
------------------------------------------------------------

Helena Nott Tumblr_mbo4mj8hIH1rf5yono1_500258_www.kepfeltoltes.hu_

Helena Amaryllis Nott



------------------------------------------------------------
PAINTED FACES FILL ,
the spaces i can't reach
------------------------------------------------------------

    TELJES NÉV: Helena Amaryllis Nott

    BECENEVEK: Hel

    KOR: 17

    FAJ: Boszorkány

    CSOPORT: Mardekár

    HÁZ: Mardekár

    ÉVFOLYAM: Hetedik

    OLDAL: Semleges, a rossz felé kacsintgat.

    FOGLALKOZÁS: Tanuló

    PÁLCA: 9 és ¼ hüvelyk tiszafa, főnixtollal.


------------------------------------------------------------
YOU KNOW THAT I ,
could use somebody
------------------------------------------------------------

    HAJ: Hosszú derékig érő, lágyan hullámzó hajzuhatagának színe sötétbarna, és legtöbbször kiengedve viseli, de előfordul az is, hogy fonatot kreál belőle. A másik eset, hogy könnyedén felfogja a feje tetejére, hogy ne zavarják őt a koncentrációban a kósza tincsek.

    SZEM: Olyan mohazöldek, akárcsak a smaragd, és legalább úgy is ragyognak az ő ellenállhatatlan macskaszemei.

    MAGASSÁG: Körülbelül 166 cm.

    SÚLY: 52 kg

    TESTALKAT: Ez is nőies, akárcsak a magassága, és legalább olyan arányos is. Domború formák, lágy ívek, és veszélyesen hosszú lábak tulajdonosa ő. Kissé izmos, de ezt a ruhák miatt nem igazán lehet látni rajta.

    STÍLUS: Változó, mindig az aktuális hangulatától függ. Van, hogy vakítóan fehérbe öltözik, akárcsak frissen hullott hó, mert abban ártatlannak tűnik. Olyan is van, hogy napokig feketében vegyül bele a tömegbe, mert nincs rózsás kedvében, de egyébként szereti még a pirosat, a lilát és a zöldet is, csak hogy a kedvencei meg legyenek említve. Mindenféle színbe belebújik, ami jól áll neki, általában törekszik arra, hogy csinos legyen, és a darabok kihangsúlyozzák a vonalait. Nem esik túlzásba, nem válik közönségessé, inkább a könnyed elegancia híve.

    PLAY BY:: Jessica Lowndes



------------------------------------------------------------
AND ALL YOU KNOW ,
and how you speak
------------------------------------------------------------

    SZERET:
    - Határokat feszegetni
    - Lángnyelv whisky
    - Olvasás
    - Sötét Varázslatok Kivédése
    - Társaságban lenni
    - Eper
    - Csokoládé

    NEM SZERET:
    - Unalom
    - Túlzott magány
    - Szabályok
    - Kioktatás
    - Minden ízű Drazséból a szellem ízű
    - Dementorok
    - Ha alábecsülik

    CÉLOK: Letenni valami maradandót az asztalra.

    MUMUS: Azkaban.

    PATRÓNUS: Tigris; amikor az apja először mondta neki, hogy büszke rá.

    DEMENTOR: Látott egy dementor csókot.

    TELJES SZEMÉLYISÉG:
    Nem mondható el róla, hogy reménytelen eset lenne, de tény, hogy nem ő a világ legkedvesebb lánya. Elég határozott elképzelései vannak az életét illetően, és úgy gondolja, hogy el is fogja érni a célokat, amelyeket kitűzött maga elé. Különben is, túl ambiciózus ő ahhoz, hogy csak úgy feladja a terveit.
    Okos, hidegvérű, és nagyon tud gyűlölni. Vág az esze, mint a borotva, és ha van elég ideje átgondolni a dolgokat, akkor bizony a ravaszsággal sincsenek problémái. Általában könnyedén átlátja a helyzeteket, és az emberismeretével sincs gond. Nem ítél mindig jól első látásra, de sosem vallaná be magának, ha téved, és nagyon nehéz meggyőzni is arról, hogy rosszul gondolt valamit. Meggyőződése, hogy ő bizony tévedhetetlen, és mindig igaza van, bármiről legyen is szó.
    Utál veszíteni, nem is nagyon tud igazából, ezért nem riad vissza attól, hogy cselhez folyamodjon, vagy átlépjen másokon azért, hogy az legyen, amit kitalált. Szereti a tiszta játszmákat, de ettől függetlenül nem feltétlenül a híve. Többet ér neki a győzelem, mint az, hogy jogosan kaparintotta-e meg, vagy sem. Az a fontos, hogy ki a nyertes, nem pedig az, hogy hogyan érte el, nem?
    Bosszúálló fajta, kissé talán manipulatív is, és a szent cél érdekében akár pletykákat is elejt itt-ott, nem törődve azzal, hogy kit bánt meg ezzel, vagy kinek árt, és milyen módon. Nem kifejezetten önző, de erősen egocentrikus jellem. Első önmaga, mások csak a többi helyre szorulhatnak a képzeletbeli listáján. Egyébként tud titkot tartani, már amíg az érdekei nem kívánják másként, mert abban a pillanatban képes mindent felrúgni. Azokkal lojális, akik közel állnak hozzá, és nem fél kiállni az igazáért sem, ahogyan mások véleményéért is képes harcba szállni, ha az illető számára kedves személy. Nagyon tud veszekedni, nehéz őt megfélemlíteni is, és elkötelezett híve az elveinek, amelyeket csak ritkán vesz semmibe.
    Nem az a fajta, akinek a sértések és minden egyéb információ az egyik fülén bemenne, a másikon pedig ki. Általában eltárolja a hírmorzsákat, és ha eljön az ideje, felhasználja őket a maga javára. Tökéletes kém lehetne, ha hűséges tudna lenni valaki máshoz is, természetesen magán kívül.
    Egyébként remek színésznő, képes annak is a szemébe mosolyogni, akit a világon mindennél jobban gyűlöl. Nem riasztják a tiltott dolgok sem, szeret kísérletezni azzal a bizonyos határvonallal kapcsolatban.


------------------------------------------------------------
COUNTLESS LOVERS ,
under cover of the streets
------------------------------------------------------------

    APA: Alaric Phineas Nott, 42, aranyvér, halálfaló.

    ANYA: Sybille Elladora Nott, 37, aranyvér, háztartásbeli.

    TESTVÉREK: Benedick Nott, 16, aranyvér, diák.

    EGYÉB HOZZÁTARTOZÓK: Mivel az egyik legrégebbi aranyvérű család sarja, ezért elég sok rokona akad a nagyvilágban.

    ÁLLAT: Lucretia, egy fekete színű macska.

    VÉR: Aranyvér

    SZÜLETÉSI HELY: Nott kastély.

    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY: Roxfort Varázsló- és Boszorkányképző Szakiskola

    TÖRTÉNET:
    Hideg tél, az egyik kedvenc időjárásom, és nem utolsó sorban, a kedvenc évszakom. Szeretem azt gondolni, hogy pontosan olyan hideg, mint amilyen én magam is vagyok, de mindenki tudja, hogy bennem valahol nagyon mélyen ott tombol az a bizonyos tűz, ami, ha egyszer kitörik a felszín alól, akkor kő-kövön nem fog maradni, mindent felemészt majd. Ám ehhez nem tudom, hogy minek kell történnie, egyszerűen fogalmam sincs, mi hozhatná ki belőlem az állatot.
    Míg ezen gondolkoztam, óvatosan végigsimítottam a vöröslő brokátfüggönyön, amely mellettem siklott a plafontól, egészen a padlóig, ahol kis kupacba gyűlt még így is. Kellemes tapintása volt, sokszor szoktam ezt csinálja akár tudatlanul is, vagy esetleg annak céljából, hogy háborgó idegeim lenyugodjanak. Erre sajnos mostanában elég sűrűn volt példa, tekintve, hogy apámmal sok összezördülés támadt közöttünk. Nem mindig értek egyet az ő nézeteivel, még ha a legtöbbet támogatom is. Tudom, hogy mi folyik a világunkban, nem vagyok már sem gyerek, sem ostoba nőszemély. Amúgy is azt mondják, hogy minden sikeres férfi mögött ott áll egy nő, és szeretnék hinni benne, hogy én nem csak a háttérben fogok állni, ha eljön az én időm. Ez persze még odébb van, és kell hozzá egy alkalmas férfi is. Az én természetemmel talán nem is lesz olyan nehéz irányítani az illetőt…
    Észre sem vettem, csak az ablakon láttam visszatükröződni, hogy az ajkaim mosolyra húzódtak. Nem meglepő ez tőlem, szoktam mosolyogni néha napján, még ha nem is olyan sokat. Vagy kárörömből teszem, vagy elégedettségből, de örömből csak nagyon ritkán. Nem, azt nem állítanám, hogy érzéketlen vagyok, de tény, hogy szeretem kizárni ezeket az aprócska hátráltató tényezőket az életemből, mielőtt még nagy bajba sodornának egyszer. A nők eredendően képesen elgyengülni, de én nem leszek mozgatható rongybaba soha!
    Az elhatározás már azóta érlelődött bennem, mióta az eszemet tudom. Elég volt látnom anyámat, ő volt előttem az élő példa arra, hogy milyen nem szeretnék lenni. Megvan a magához való esze, és ha akarja, akkor el is éri az általa kitűzött célokat, de arra, hogy a sarkára álljon egyszer apámmal szemben, teljességgel képtelen. Sajnálom, és szánom őt, de nyíltan ezt sosem fogom kifejezni. Szerintem tudja ő magától is, elég csupán a szemeimbe néznie, mikor éppen lesajnáló pillantást küldök felé. Szegény, szerencsétlen naiv anyukám!
    Hirtelen egy éjfekete holló reppent a párkányomra, mire óvatosan megrezzentem, de egyetlen lépést sem hátráltam. Legalább az idegeim még rendben vannak, ez csupán ennyit jelentett. Hosszú, vörösre festett körmeimmel megkocogtattam az üveget, így próbálván elüldözni a madarat, de az istennek sem akart távozni. Oldalra billentett fejjel szemléltem, és elgondolkoztam, hogy kettőnk közül vajon kinek rosszabb. Nem kellett sokáig töprengenem, hogy rájöjjek, én húztam a sorstól a rövidebbet. Míg ő szabad, és elszállhat, amikor csak kedve van, én rabnak érzem magam ebben az életben, még akkor is, ha egy aranyozott kalickában töltöm a mindennapjaimat. Legalább, míg a téli szünet tart, addig mindenképpen. Hogy utána mi lesz, az rejtély… biztosan visszatérek az iskolába, és úgy teszek, mintha mit sem tudnék arról, hogy mik, vagy inkább kik mozgolódnak a varázslóvilág hátterében.
    Ahogy sóhajtottam egyet hosszan, a vállaim megereszkedtek és előregörnyedtek. Általában büszkén húzom ki magam, de itt, a szobám magányában teljesen felesleges úgy tennem, mintha én lennék a kastély hercegnője. Bár tény, hogy bizonyos szemszögből ez megállja a helyét, már ami az igazságot illeti.
    Elrévedésemből a halk kopogás zökkentett ki, mire felkaptam a fejem, és a vállaim felett pillantottam csupán hátra. Nem vettem a fáradtságot, hogy teljes testemmel az ajtó felé forduljak, pedig szokatlan módon, maga apám állt a küszöbömön. Erre a felismerésre fel is vontam a szemöldökömet érdeklődően, de valójában cseppet sem érdekelt, hogy mit akar tőlem. Anélkül is tudtam, hogy megszólalt volna, de persze nem bírta ki, hogy ne éreztesse velem, hogy ő még mindig felettem áll. Nem lesz ez mindig így, tudom, hogy engem szánna inkább az utódjául, hiszen nagyon hasonlítok hozzá, ezt nem is tagadhatná le. Talán pont ezért akar olyan szigorúan fogni mindig.
    - Helena, látogatód jött. Simítsd le azokat a ráncokat a szoknyádon, és Merlin szerelmére, igazítsd már meg a hajad! – szólt rám. Mikor vált ilyen házsártossá? Még hogy az asszonyok a házisárkányok! Hahh, kész röhej!
    - Máris megyek – szűrtem a fogaim között kimértem, mire elégedetten biccentett egyet, és már ott sem volt. Nem bántam, hogy kaptam még egy kis haladékot, amit egyedül tölthettem. Ettől sok függött, főleg apám számára. Úgy döntött, hogy olyannal fog összeházasítani, aki méltó hozzánk, és a családunk nevéhez. Aki szintén halálfalók porontya, és majd egyszer ő is az lesz, akárcsak én. Legalábbis a tervek szerint, és mivel szimpatizáltam valamennyire a dologgal, így valószínű, hogy néhány éven belül mindez valósággá is fog válni. Lehet, hogy még hamarabb is, csak ne kéne ehhez egy kolonc a nyakamra! Bár adná az ég, hogy egyedül is megállhassam a helyemet az élet hatalmas színpadán!
    Míg ezen törtem a fejemet, addig könnyed, szinte már légies léptekkel indultam meg az ajtó felé, hogy belevágjak az újabb felvonásba. A csata még csak most kezdődött a függetlenségemért, és nem fogom olyan könnyen adni azt, amit elképzeltem magamnak. Az álmaimat, a vágyaimat, amelyeket senki nem vehet el tőlem, még a világ minden kincséért sem!



------------------------------------------------------------
I HOPE IT'S GONNA MAKE ,
you notice someone like me,
------------------------------------------------------------

    USER NEVE:Hel

    TAPASZTALAT: 3,5 év

    MULTIKARAKTEREK: -

    KARAKTER: CANON

    JELSZÓ: " Ron, te egy teáskanál érzelmi szintjén állsz! "



------------------------------------------------------------
OFF IN THE NIGHT ,
while you live it up
------------------------------------------------------------
THIS TEMPLATE WAS MADE BY CATE AKA GIRL TALKK
OF CAUTION BBY!. IF USING, LEAVE THIS CREDIT IN. CHANGES TO
COLOURS ARE PERMITTED, BUT DO NOT CHANGE LYRICS ("USE SOMEBODY"
KINGS OF LEON). ENJOY!
Vissza az elejére Go down
Helena Nott
Mardekár
Mardekár
Helena Nott


Hozzászólások száma : 5

Helena Nott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena Nott   Helena Nott EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 8:38 am

Elkészültem! Smile
Vissza az elejére Go down
Anthonyn Dolohov
Mardekár
Mardekár
Anthonyn Dolohov


Hozzászólások száma : 43

Helena Nott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena Nott   Helena Nott EmptyCsüt. Okt. 18, 2012 9:27 am

És ide veled...akarom mondani a játéktérre....

Elfogadva!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Helena Nott Empty
TémanyitásTárgy: Re: Helena Nott   Helena Nott Empty

Vissza az elejére Go down
 
Helena Nott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Last Minutes & Lost Evenings :: A Teszlek Süveg :: Elfogadott előtörténetek :: Mardekár-
Ugrás: